Desicion 20.díl

11. července 2014 v 22:13 | LinDee |  Desicion


Pohled Damona (z minulosti) :
Dala jí facku a s ůsměvem odešla. Musel sjem se držet abych se nezačal smát a tleskat. Udělala něco, co jsem chtěl udělat já a nemohl jsem. Ale tohle bude velký problém, Casandra to nenechá jen tak a bude si stěžovat. Bůh ví co na to řekne můj otec...
"Eleno! Počkejte!" Běžel jsem za ní a chytil jí za ruku. "Byla jste fantastická." Zašeptal jsem jí do ucha a ona se usmála. "Zasloužila si to. Vím že jsem to asi dělat neměla, ale už mě opravdu naštvala." Propletl jsem svoje prsty s jejími. "Upřímě jsem vám vděčný že jste to udělala, jinak bych to jistě brzy udělal já.." Zasmály jsme se a jen tak se procházeli.
"Bojím se, že to otec jen tak nenechá. Casandra si bude jistě stěžovat." Kývla a podívala se mi do očí. "Já, vím. Udělám cokoliv, kromě toho že se jí neomluvim. Rozhodně se nebudu omlouvat ženě, která mi nadávala a snažila se mě přesvědčit že vy ..." Nedořekla to a sklopila pohled. Pozvedl jsem jí palcem hlavu, aby se na mě podívala a viděl jsem jak moc zčervenala. "O čem se vás snažila přesvědčit?" Hypnotizoval jse jí pohledem a nenechal jí ani o kousek ucuknout. "O vás. Říkala že, že o mě nemáte zájem." Zašeptala a pohledem sklouzla na moje rty. "To je ta největší lež, jakou kdy kdo mohl říct. Jsem vámi okouzlen natolik, že to jen tak nepřejde." Naklonil jsem se blíž k ní a políbil jí na její naběhlé rty. Byl to krátký ale velice něžný a procítěný polibek. Když jsme se od sebe odtáhli měla na tváři ten nejkrásnější usměv, jaký jsem kdy viděl.
"Měli by jsme jít na oběd." Kývla a ruku v ruce jsme došli do jídelny.

Pohled Eleny:
"Líbáš pořád neuvěřitelně." Pomyslela jsem si a až pozdě mi došlo že jsem tu myšlenku poslala Damonovi. " To víš, jsem v tom pořád nejlepší." Zasmála jsem se a sedla si na židly vedle Damona. Ještě než jsme začali jíst přišel naštvaný pan Salvatore. "Slečna Casanda za mnou byla a říkala že jste jí uhodila. Je to pravda slečno Eleno?" "Ano. Ale měla jsem k tomu pádný důvod. Slovně mě napadala."
"To ale není důvod k tomu jí napadat fizicky. A trvá na tom, aby jste se jí omluvila." Zakroutila jsem hlavou. Já ty namyšlený krávě nebudu říkat ani slovo, na to at rychle zapomene. "Omlouvám se, ale to nepůjde. Já se jí rozhodně omlouvat nebudu." "Tak to řeknu jinak. Bud se jí omluvíte a nebo jste tu na posledním obědě." Vstala jsem od stolu a slyšela Damonovo. "Otče to ne!". "Tak to tu již nejsem vítaná." Chtěla jsem odejít ale Damonova paže mě zastavila. "Nikam nejdete! Otče! Za to jak s Elenou mluvila by si zasloužila víc než jen malou facku!" To už se do toho zapojil i Stefan.
"No tak otče! Viděl jsi někdy slečnu Elenu, chovat se neslušně, nadávat a nebo někoho uhodit? Elena je slušně vychovaná a určitě k tomu měla dobrý důvod. Pokud o tom ještě nevíte otče, Casandra dokonce Elenu dohnala k tomu, aby utekla. Kdyby jí María s Damonem nenašli už by tady dávno nebyla." Na to se pan Salvatore zatvářil zmateně a překvapeně. "S tím jsem obeznámen nebyl a jsem si vědom že je Elena velice slušná a ke všem se chová vstřícně. Takže to vyřešíme jinak. Posadte se slečno." Ukázal na židly, ale mě nějak přešla chut, ale když jsem vidělqaDamonuv prosebný ohled, sedla jsem si. "Děkuji." Podívala jsem se na všechny tři a když muj pohled sjel na Kathrin, vypadala jako by se mi chystala odtrhnout hlavu, hned ted.
"Je to moje chyba, neměl jsem ti říkat at jí dáš přes hubu." Ozval se mi v hlavě. "To je v pohodě, stejně bych to udělala." Řekla jsem trochu smutně a hrála si s jídlem co jsem měla na talíři. "Já vím. Jsi stejná jako já." Zasmál se a já musela taky. Měl pravdu, vždycky jsme měli stejné pochodové myšlení a oba jsme byly ... no rádi jsme ukazovali jsou sílu.
Po obědě mě zastavila Kathrin. "Co chceš?" Zeptala jsem se jí na rovinu. "Konec Eleno! Chci abys odsud vypadla a to co nejrychleji! To že mi vezmeš Damona, to jsem ještě přežila, ale opovaž se sáhnout na Stefana! Stefan je můj a mě přestává bavit jak si je oba obmotáváš kolem prstu. Takže vypadni a nikdy se tu už neobjevuj!" Prskla na mě a řvala mi přímo do obličeje. "Já tu taky nechci být aby bylo jasno! Jestli máš nápad jak mi pomoc v tom se rozhodnout a vypadnout odtud tak prosím ukaž mi to!" Kathrin se zašklebyla a to se mi vůbec nelíbilo.
"Řekla sis o to Eleno. V sedm příjd na kopec co je za domem. Bud tam v čas, nebo by ses odtud taky nemusela dostat nikdy." A zmizela. Co to k sakru má znamenat?
Už bylo kolem páté a já nemohla najít ani Katkrin a ani oba bratry. Co to má sakra v plánu? Nahání mi strach.
Poslední šaty co byly čisté jsem si dneska zničila a tak jsem se rozhodla si na sebe vzít džíny a tričko. No co, nikdo mě neuvidí vždyt na ten kopec nikdo nechodí... V pul sedmé jsem se rozhodla vyjít a doufala jsem že až tam příjdu, nezjistím že Kathrin vymyslela nějakou extrémně debilní věc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama