Desicion Promo

7. července 2014 v 22:36 | LinDee |  Desicion


Milý deníčku
Už je to asi týden, co jsme si dali pauzu, kvůli mé nerozhodnosti. Myslí si, teda i já si myslím, že něco cítím i k Damonovi. Něco mě k němu táhne, ale pořád miluju Stefana. Nevím co si mám počít, nechci být jako Kathriin, ale pořád mě to k nim oboum táhne. Stefan je milej, hodnej a stará se o mě, ale Damon je vzrušující, vždy mě překvapí, zažívám s ním nebezpečí a je to prostě Damon.
Musím se zastavit za Stefanem, aby mi dal nový sporýš pro Jeremyho. Jeho náramek má teď Bonnie. Fajn, tak já už půjdu, doufám, že tam nepotkám Damona, víc trapnou věc si ani neumím představit.

Elena si vzala mikinu a běžela dolů po schodech. "Jdu do penzionu!" Zakřičela nahoru, tak, aby jí Jeremy slyšel. "Za Stefanem?" Zeptal se s nadějí v ukřičeném hlase. "Né. Tobě pro sporýš!" Vzala si boty a přibouchla dveře. Už jí štvalo, jak jí Jeremy a všichni ostatní předhazovali Stefana. Chápala to. Damon jim udělal spoustu hrozných věcí, ale nikdy nechtěl ublížit jí. Na to vždycky při všem spoléhala. Byla si stoprocentně jistá, že at Damon udělá cokoliv, jí se bude snažit chránit.
Tak moc ho využívala a byla si toho vědoma, jenže ona je potřebovala oba. Byla tak sobecká a věděla to. Oba se kvůli ní trápili a proto se rozhodla udělat velké rozhodnutí. Kterého z bratrů... Sama to zatím nevěděla, ale dělala co šlo, jen aby to byl ten hodný a starostlivý Stefan. Tolik mu dlužila a milovala ho prvního a on miloval jí. Ale pořád tam bylo to ale. Nebo to ale můžete nahradit jednoznačným slovem->Damon
Celou cestu k penzionu se modlila, aby tam nepotkala Damona a aby to všechno proběhlo rychle. Zaklepala na dveře a ty se sami rozletěly. Opatrně vešla do dovnitř a všimla si, že nikde nikdo nebyl. "Stefane?" Nic, žádná odezva."Stefane? Jsi tu?" Zkusila to podruhé, ale žádné odpovědi se jí nedostalo. Šla se podívat do obýváku, kde obvykle vysedával Damon a upíjel ze své oblíbené skotské, ale ani ten tam nebyl. Místo něj tam seděla ... "Kathrin" Tep se jí zrychlil, ale dech zatajila. Kathrin se zvedla z křesla a až moc mile se na ní podívala.
"Ahoj moje milá Elenko? Nehledáš tu někoho?" Elena pošla o pár kroků dozadu až se setkala se stěnou. "Tebe rozhodně ne. Krutá mrcha dvojnice, rozhodně není na mém seznamu ztrát a nálezů." Popošla o pár kroků k Eleně a nesnášenlivě si jí měřila. "Tak to máš ale smůlu. Mám s tebou pár nevyřízených účtů a jedna moje dobrá přítelkyně mi s něčím poradila. Řekla jsem ti, že je to čarodějka? Řekněme neznámá sestřenka Benettoví. Chci tu mít volný prostor a tak tě někam pošlu. Řekněme do minulosti..." "Kam mě chceš poslat? A proč?" Zeptala se s rozechvělím hlasem a modlila se za příchod aspon jednovo z bratrů. "Víš, Elenko, chci je zase oba dva a pokud budeš ze hry, tak se mi to podaří mnohem líp. Nevím jak Damona, ale Stefana po chvíly zlomim. Bude to možná chvíly trvat, ale stane se. A ty budeš pryč... Nikdy nepříjdeš na to, jak se dostat zpět, protože to ani já sama nevím." Zasmála se a napila se z Damonovi skleničky.
"A jak jsi se ptala, kam tě to pošlu. Na velice pěkné místo, tam, kde se z tvých miláčků, stali upírci a přesně v ten čas. Chci ti ukázat, jak moc a proč se vlastně změnily. Zasloužíš si to vědět, a protože dokud nepříjdeš na to, jak zlomit kouzlo, budeš tam uvězněná napořád. Jako nesmrtelná, ale né jako upír. Pořád se budeš vracet v čase na to určité datum, které je mimochodem měsíc před přeměnou až do týdne po přeměně. Čas tam plyne až moc rychle, takže ty tam prožiješ tisíce let, a tady to může být pouze deset."
Dostala zuřivý zachvat smíchu a přiblížila se k ní, ještě víc. Elena neměla kam utéct a i kdyby se o to pokusila, Kathrin by jí chytila. "Stačí se tě dotknout touhle perlou, ve které je vzpomínka na tuhle dobu, a zustaneš tam. A protože si na tom vážně mizerně, dám ti jednu jedinou radu. Nech se vést srdcem, ukáže ti cestu. A to by už stačilo, měj se pěkně a užij si je... Je oba!" Elena vydala poslední výkřik a těsně před tím, než se jí perla dotkla, uviděla černou siluetu, jak se přiřítila do místnosti, odstrčila Kathrin pryč a chytil její hroutící se tělo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama