I am Jade, and I am Supernatural 2.díl

23. července 2014 v 15:47 | LinDee


Jade:
Objednala jsem nám pití a čekala než přijdou. O něčem se tam dohadovali, ale já byla spokojená. Měla jsem drink a zabila jsem to co jsem měla.
Konečně se ke mě připojili a Dean ze mě nesopuštěl oči. "Tak kdo je ten společný známý?" To mu jde jen o tohle? Trochu si s ním pohraju. "Ale ale, npospíchej. Nechcete nejdřív vědět náhodou něco o tý zbrani? Jakto že dokázala zabít démona? Nebo kam se tak náhle poděla? Nebo sakra jak je možný že vidím aury?" To jsou ty podstatný otázky. Všechno ostatní počká.
Dean si povzdechnul a vyklopil do sebe obsah sklenky. "Ženský." Zamumlal nespokojeně ale Sam ho přerušil a otočil se na mě. "Tak povídej. Co ta zbraň?" Super, aspon jeden to pochopil. Posloupná důležitost. "Není to normální zbraň. Vlastně to ani není zbraň, je to moje tetování." Byli mimo. Těžko jsem se držela abych se nesmála. "Co to ...? Jdeme Same, je šílená." Ten si doopravdy zaslouží přes hubu. Nechala jsem tetování aby se mi objevilo na odhalené ruce. Ztvárnil se mi tam nůž. Sam na to zíral s trochou obav, ale Dean byl jen překvapený. Dala jsem dlan nad tetování a představila jsem si ho v mé ruce. Jak jinak než že se objevil.
"Možná jsem šílená, ale rozhodně si vedu líp než vy dva. To co vyjde z mého tetování zabije cokoliv. Člověka i démona, dokonce i upíra. Můžu nechat tetování ať stoří uplně cokoliv, takže nikdy nejsem odzbrojená.To tetování mi tvoří štít. Né moc pevný, ale kulka by mnou neměla projet skrz, měla by se zastavit těsně pod kůží. Ano můžu ho nechat aby se rozrostlo přes celé moje tělo, nebo ho nechat se scvrknout do malé tečky co bude vypadat jak piha." Zírali na mě s vykulenýma očima.
"Co jsi? Nějaký monstrum nebo co?" "Od tebe to sedí Deane. Nejssi to náhodou ty komu démon věnoval život?" Zavrčel a hluboce se mi podíval do očí. "Jak to k sakru víš?" Pošlu mu svůdný ušklbek a mrknu po něm. "Jak jsem říkala, společný známý. Ale ted jinak. Aury. Vidím aury od mých tří let. Naučila jsem se to ovládat. Dokážu poznat děmona, fantoma, nebo ducha na vzdálenost třista metrů. Znám i jeho vnitřek a jeho minulost. Stačí jeden pohled nebo dotek. Ale u lovců je to těžší. Vidím jen do někoho a to už tak málo."
"Fajn, s tímhle můžeme pokrsčovat později. Kdo je ten známej?" Proč mu jde jen o tohle? Snažila jsem se do něho vidět. A tohle šlo přečíct jednoduše. Měl strach o Sama. Nechtěl aby se mi něco stalo. To neznámo co jsem představovala ho děsilo. "Neboj, nemám v plánu vám ublížit. Jsem tu abych vám pomohla. A Sam je přede mnou v bezpečí, nejsem na chytrolíny." Nechala jsem si přinést další skleničku a usmála jsem se.
"Ty... nelez mi do hlavy."
"Vlastně ti ai tak nelezu do hlavy jako spíš do duše. Na to jakou máš auru se tvoje duše jeví uplně jinak. No co... ten známej. Je jich víc, což vám předpokládám nevadí. Především je to váš otec. Teda byl... je mi to líto. No nic, jdeme dál. Fred Charles, Elen Howrs, Herry Right a hlavně démon, kterého chcete zabít. Jen já mám tu moc to udělat. Moje zbraně jsou jen pro mě, nemůžu vám je dát, nebo půjčit. Rozplynuli by se. Takže mě potřebujete."
"Tohle bude chtít delší pokec než jen tohle. A jak že se vůbec jmenuješ podivínko?"
"Deane nebud tak neuctiví, chce nám pomoc." Chytrej Sam, teď se mi hodí. "Je to nějakej pošahanej mutant. Má tetování který jí leze po těle a tvoří zbraně které může používat jen ona. Co když je Démon? Nějakej novej druh. Jak jí máme věřit že znala tátu nebo kohokolic vo řekla?" Zabedněnec jeden! To mu nestačí jen moje slovo? "Zvedni ten svůj pěknej zadek a jdem." Oznámila jsem neustupně. Cítila jsem se pěkně nepříjemně. Jsem cokoliv ale né lhářka. A on mi nevěří, trochu mě to urazilo. Přiznávám. Ale kdo by se nenaštval. Sama nevím co přesně jsem, ale lhaní se mi hnusí.
"Kam?" "S ní nikam nejdeme Same."
"Pokud nejdeš ty, tak já jo. Chco zjistit o co tady jde a jestli nám může pomoc." Hodnej kluk, ono mu to asi doopravy pálí. "Klid Dany, jdeme jen k mýmu autu, něco vám ukážu. Pak se rozhodneš jestli mi věřit nebo ne. Řekněme že váš táta nenechal deník jen vám a chtěl abych vás našla." "Dean. Jsem Dean ty psychopatko."
Protočila jsem nad ním očima. Jistě že jsem to věděla, ale byla sranda ho tím štvát. Otevřela jsem v kufru tajnou přihrádku a vyndala z ní malou bedničku. Byla veliká asi jako krabice na boty. Toj e výhoda toho, když máte zbraně na svém těle. Ted nemyslím dokonalá prsa, lišáký usmev a dokonale vražedně sexy oči. I když to je taky plus.
Podala jsem jim deník, dopisy a náhrdelník jsem nechala v krabičce. Ten se jich netýká. Dean začal listovat v deníku. "Je tam uplně něco jiného než v tom našem. Tyhle jsem ještě nikdy neviděl." "To protože už skoro nežijí. Většina z nich už je mrtvá, ale ti co přežili jsou hrzně silní. Nemyslím si že by jste to zvládli vy. Ani váš otec to nezvládal, proto řekl mě, když mě našel. Pořád mi říkal Ikarit. Jenže to v mém deníku není. Chci vědět co jsem zač a váš otec to věděl. Řekl mi že ty to budeš vědět Deane a když ne, že na to příjdeš. Jediný co po mě chtěl za to bylo, že s váma pojedu a zabiju toho démona po kterém jdete."
Nechtěl mi věřit, ale nic neříkal. Prohlížel si stránku po stránce a kroutil hlavou. "Viděl jsi je?" "Ještě aby ne. To kvůli mě už skoro neexistujou. Váš otec říkal že za mnou jdou jako můra za světlem. Vědí že jsem hrozba a cítí mě. Ne jako že bych smrděla. Náhodou používám pěkně drahý voňavky. Jednou jsem si takhle koupila Calvina Cleina a..."
Zvednul oči od deníku a koukal na mě jako na blbce. "Promiň. Prostě mi ujíždějí myšlenky, neumím se ssoustředit, to je jeden malej problém, kterým oplývám. Takže pasou se za mnou a za takovýma jaka jsem já. Moc jich není. Taky bych nepřežila nebýt Winchestra. Zachránil mě a naučil mě lovit. Je to tak tři čtyři roky nazpět. Vždycky jsem taková nebyla. Byla jsem normální, ale jednoho večera se ve mě něco probudilo. Jsem Lovec, lovím a baví mě to. Je to jako hra. Ale potřebuju vědět kdo jsem. Potřebuju aby jsi mi vysvětlil co jsem zač."
Sam nevěděl co jsem, ale Dean jo. Jen se na mě koukal a mlčel.

Dodatek: Doufám že se vám to líbilo. Prosím o komentáře díky LinDee :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | Web | 10. srpna 2014 v 12:58 | Reagovat

Tak to sa to pekne zamotáva. :-? Žeby Dean naozaj vedel, kto je? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama