Love Game 11.díl

20. července 2014 v 13:14 | LinDee |  Love GamePárty už byla v plném proudu a my byly už ve vysokém stavu opilosti. "Proč hrajeme picí hru s otázkami pro inženýry?" Zeptal se mě Damon a spíš musel křičet, aby přehlušil tu hudbu. "Aby jsme se všichni co nejdřív zlili. A věř mi že to jde hodně rychle. Podívej se na Patty, ta se už celá kynklá!" Smála jsem se div jsem se nepřerazila o svojí nohu. Chvíli jsme tančili a pak jsme se vrátili k hernímu stolu. "A dobře že jsi tady El. Otázka stvořená přímo pro tebe." Zasmál se Ben a ukázal na Kevina, že mi ji dává on.
"S kým vším jsi spala. Jména prosím!" Tak fajn, tohle bude jednoduchý. "Stačí to jméno říct jednou i když to bylo víckrát?" Zeptala jsem se a všichni se zasmály. To asi znamená jo. "Max, Jace, Stefan a ..." Mam to říct nemám to říct? "... Damon." Ben se začal dusit svým pitím až ho Fred musel zabouchat po zádech. Mimochodem, Fred je klasa! Jsem ráda že si Ben našel někoho takovýho. "Potřebuješ první pomoc Bene?" Zasmála jsem se. Jo, to bude tím alkoholem, tohle totiž vůbec nebylo k smíchu. "A kdo byl nejlepší?" Zeptala se Summer a já protočila očima. "Konec! Teď se nebudeme bavit o mým sexuálním životě. Chceme se bavit ne? Zítra jdem všichni až na třetí hodinu, to znamená že se můžeme řádně zlejt. Jdu si pro pití, chce někdo něco?" Usmála jsem se a zvedla prázdnou sklenku.
"Jdu s tebou. Tequila shots?" Přesně moje gusto. "Tequila shots." Kývla jsem a usmála se. Chtěla jsem se zeptat Damona jestli nechce jít a náma, ale zrovna flirtoval s nějakou holkou a mě se vážně nechtělo hrát žárlivou přítelkyni. Je fakt, že bych to moc hrát nemusela, ale stejně. Ale věděla jsem celou dobu že jde jen o sázku a s tímhle musím počítat. Doklopýtali jsme k baru a jemine, kdo tam neseděl? Jace! Musela jsem se zasmát. Tak tohle je fakt super. Všichni moji sexuální partneři v jednom podniku. "Ahoj Jace!" "Jé, Eleno! Jak se máš?" Usmála jsem se a opřela se o bar. "Upřímně?" "Nic jinýho ani neočekávám." "Opile, moc, moc opile. A taky trochu trapně. Můj ex přítel stojí za barem a nalívá mi drink. Můj druhý ex přítel mě až moc pronikavě sleduje a skenedetekuje každý můj pohyb." "Co je to proboha za slovo?" Zasmála se a já taky. "Ani nevím, ale víš jak to myslím." Kývnul a já pokračovala.
"Můj třetí ex přítel mě balí a chce mě dostat zpět, a můj současný přítel balí moji známou. To je ale přece důvod k radosti, ne?" "Jak tak vidím, tak máš těžkej večer co? Takže dámy, cokoliv si dáte je teď na účet podniku, ale musí to bejt aspoň do stovky." Zasmál se a mrknul po Patty. "Dvě tequili silver. Nešetři." Zkroutil nade mnou hlavou a připravoval nám pití. "Na tři jo?" Zeptala se a já kývla že rozumím. "Raz..." Koutkem oka jsem zahlídla Damona, jak ho holka drží kolem krku a vykašlala se na nějaký počítání. Klopila jsem to do sebe a ani neskousla citrón. "Teprve jsem byla u dvojky." Stěžovala si ale Jace viděl kam směřoval můj pohled. "Myslím že potřebuješ ještě jednu." Kývla jsem a napila se, tentokrát s citrónem.
"O co jde?" Zeptala se mě, když už jsem se pekelně motala a neudržela smích na uzdě. "Nic, jenom se Damon, nemůže nechat ujít, pohled na tak krásný holky. A svoje ruce šmátralky prostě neudrží." Bylo mi to jedno. V tomhle stavu bych už mohla souhlasit s ledasčím. "Vždyť je celou dobu u kulečníku a hraje s Thomasem." Páni, ani sem si nevšimla. "Asi bych za nim mohla jít." Nevím jestli jsem řekla přesně tohle, ale tohle jsem říct chtěla. Jenže cestou k němu, do mě narazil Stefan a zářivě se usmíval. "Užíváš si to?" "Jak jinak. Tohle je jedinej den za půl roku, kdy se můžu uvolnit a opít se. Nemusím bejt pořád ta trapná šprtka o který si lidi myslí že je frigidní. Mimochodem, věděl jsi že se anglicky řekne lednice fridge? Hahahahaha!" Stefan jen zakroutil hlavou a podepřel mě, abych nespadla.
"Moc ti to sluší. A abych řekl pravdu, chtěl bych tě teď políbit." Ale já chci líbat Damona, jenom jeho, celou dobu a už navždy. "Ale já jsem zadaná." Řekla jsem sebejistě. "A bude to vadit když nás neuvidí?" Zkoušel to jinak a já se začala smát. "Ne. Teda ano. Ne. Ano! Ano vadilo by to!" Chtěla jsem se s nim líbat jen, abych Damonovi ukázala, ale to jsem nebyla já, ale jen to alkoholové opojení. "Takže co?" "Nejde to." "Nejde to protože nechceš, nebo kvůli Damonovi?" "Protože Damona miluju." Vyletělo to ze mě tak jednoduše, že mě to samotnou překvapilo. Začala jsem se šíleně smát a chytla jsem se za břicho.
"Tak tohle je ta nejsměšnější věc co se kdy stala. Na to dnes už nemám. Nechci nic řešit, nechci se uklidnit. Chci být svá a volná, tak mě prosím neotravujte otázkami." Vyhoupla jsem se na špičky a dala mu pusu na tvář. Pak jsem se chopila drinku co měl v ruce a trochu mu upila. "Rum s colou, dobrá volba Stefe." Pak ale začala moje oblíbená písnička a já pádila na parket. "Boy I Can Be Your Sexy Silk...." Kroutila jsem se do rytmu melodie a upřímně musela jsem vypadat jako šlapka. Ale na tuhle písničku to ani jinak nešlo. Náhle mě ovanul ta známá vůně Damonovi kolínské a jeho dlaně se ocitli na mých bocích.
Pánví se tlačil na můj zadek a opisoval stejný tvar, jako já. Obmotala jsem mu ruce ze zadu kolem krku a nechala jeho ruce, aby mi jezdily po těle jak chtějí. Pevně mě vzal za boky a prudce mě otočil, abych k němu byla čelem. Usmíval se, měl ten svůj rošťácký úsměv, kterého jsem se nemohla nabažit. "Kde ses mi celou dobu schovávala?" Zavrněl mi do ucha a nepřestal se, se mnou vlnit do hudby. "Měl si moc práce se sbalením tý blondýnky." "A proto jsis zašla za Stefanem?" Zasmál se a jeho ruka se posunula po mém zadečku dolů. "Nešla jsem za ním. Narazila jsem na něj když jsem šla za tebou." "Jo, stejně jako když jste spolu spali. Ó počkej, to on vrazil do tebe" Zasmála jsem se a otřela se o něj prsama.
"Proč tě tak zajímá že jsem s ním spala?" "Mě spíš zajímá proč si mi to nikdy neřekla?" Pokrčila jsem rameny a radši se věnovala písničce. Když jsem neodpovídala tak si mě k sobě přitisknul, vzal mě za bradu a donutil mě se na něj podívat. "Protože ho nemáš rád a navíc jsme se v tu dobu nebavili. A ještě k tomu, je to úplně jedno. Nic to neznamenalo." Vykulil na mě oči a přihlouple se usmíval. "Takže o mezi náma taky nic nebylo?" Zasmála jsem se a položila mu ruce na ramena. "Chlapečku, pokud chceš tomu mistrovskému výkonu říkat nic, tak fajn. Ale bylo to, to nejhezčí co jsem kdy zažila." Na nic nečekal a políbil mě. Neurvalo, drze, namyšleně... a mě se to tak nesmírně líbilo. Zbytek večera jsme strávili spolu. Hráli jsme hry, tančili, pili, smáli se. Užívali jsme si to na plný úvazek.
Pak, asi kolem čtvrtý, jsme to zabalili. Domu nikdo z nás jít nemohl, tak jsme se zabydleli na gaučících, křesílkách a na zemi. Já jsem byla ten šťastlivec s tim gaučem, ale nemám páru jak jsem se tam dostala. Když jsem spala, měla jsem dost zvláštní sny. Lítala jsem na perském koberci a vedle mě sletěl Bob a Bobek v klobouku. Věřte nebo ne, vyhráli a já jim musela koupit koš mrkve. V noci jsem se probudila a šmatala kolem sebe. Ale jeho dokonalé tělo nebylo k nalezení. Zvedla jsem hlavu a hledala ho mezi všema těla spícíma tělama. Byl na zemi, kousek ode mě. Zvedla jsem se, a hned jsem zase spadla na zadek. Zkusila jsem to znovu a tentokrát to vyšlo.
Překročila jsem něčí hlavu, pomalinku jsem si lehala a opřela si hlavu o Damonovu hruď. Nemohla jsem se bez něj vyspat,tolik jsem na něj byla zvyklá. "El? Co tu děláš?" "Jdu spát." Usmál se ale oči zase zavřel. "Na gauči to bylo pohodlnější." "Ale nebyl jsi tam ty. Nemohla jsem spát." Vsunul pode mě ruku a přitulil si mě k sobě. Najednou jsem se zase cítila příjemně a v bezpečí. "Dobrou noc El." "Dobrou." Má hlava se pořád nadzvedala a klesala společně s jeho nádechy a pomalu mě to ukolébalo do dalšího podivného snu. Tentokrát byl ale o úplně něčem jiném. Měla jsem na sobě bílé svatební šaty a ve vlasech červenou stužku....


Hlavu jsem měla jako střep. Vzbudila mě hlasitá hudba a naříkání všech zúčastněných. "Vypněte to!" Zval jeden přes druhého. Přikryla jsem si uši a pevně k sobě tiskla víčka. "Tak vstávat. Škola volá!" Řekl unaveně Hans a ze všech strhával přikrývky. "Ale Eleno, ty jsi vyměnila pohodlnej gauč za zem?" Otevřela jsem oči a zjistila že ležím pořád na tom úžasném místě vedle mého miláčka. Usmála jsem se mírně a opřela se o Damona. "Ono, to tu bylo celkem dost příjemný." Damon se zasmál a pohladil mě po vlasech. "No to věřím, tak šup. Musíme odcházet, Stefanův táta se příjde podívat jak jsme to tu zdemolovali."
Zavrčela jsem ale poslechla. "Vážně jdeme do školy?" Zeptal se mě, když jsme byli v autě. Upřímně se mi tam taky nechtělo. Hlava mě bolela, bylo mi zle a padala jsem únavou. "Kazíš mě Damone." Usmála jsem se a hlavu opřela o opěradlo. "To znamená že máme den volna?" "Ano, to znamená že celej den prospíme v mý pohodlný postýlce." Nastartoval a než jsme dojeli domu, usnula jsem. Probudil mě a v podstatě dotáhnul do postele. Nebyla jsem schopná si ani zout boty. Lehla jsem si do postele, tak jak jsem přišla. Damon vytuhnul stejně jako já. Vzbudily jsme se až kolem půl pátý a neměli jsme na nic chuť.
Já jsem si sedla ke klavíru a Damon hrál nějakou pošahanou hru na notebooku. "Jo! Sejmu tě!" Protočila jsem nad tím očima. "Si jak malej Damone." Konečně vzhlídnul od hry a usmál se. "Tak to pojď zkusit, uvidíš že je to zábava." "Nechci." "Pojď!" Zasmála jsem se jeho nutnému tónu a sedla jsem si vedle něj na postel. "A co mám dělat?" Kliknul na ženskou postavu a pak zapnul zvuk. "Musíš držet myš, když budeš mít zbraň, aby si střílela a chodíš šipkami." Kývla jsem ,ale upřímně jsem netušila co dělám. "Pozor zombík vlevo!" Otočila jsem s postavou a začala do zombíka řezat kudlou. "A mám tě!" Vykvikla jsem radostně a vyskočila. Najednou jsem nechápala, proč jsem tuhle hru nehrála dřív. Zabíjet zombíky, a být pořád ve střehu! "Vem si M10!" Drkal do mě Damon, ale já nechtěla. "Ne! Já mám radši motorovku." "Ta ti je teď k ničemu, potřebuješ tu pistol!" "Nech mě a mojí motorovku na pokoji. My jsme nerozlučná dvojka!"
Oba jsme se začali smát ale hrály jsme dál. Dokonce jsem i porazila Damona, sice jen o pár bodů, ale stejně! Celej zbytek dne byl jak jinak než skvělý. Hrály jsme hry-dokonce i člověče nezlob se- koukali na seriály, vařili- což ovšem stálo za to. Kuchyň byla celá od mouky a vajíček, navíc sem rozbila talíř. Po zbytek večera jsem to tam dávala do pořádku a Damon se sprchoval. To mě zrovna napadlo, že jsme se spolu od toho poprvé- a vlastně i po druhé- nemilovali. A já to chci. Už jen šest dní. Jen ubohejch šest dní a pak o něj příjdu.
Nebude to pro něj tak těžký, vždyť včera zase flirtoval s nějakou holkou. Ale já z něj chci co nejvíc to půjde. Chci s ním zažít co jen jde, abych pak měla aspoň ty vzpomínky. Minule to bylo milý, něžný, ale chci zkusit i toho zlého, nelítostného Damona. Hodila jsem utěrku ke dřezu, vlítla do pokoje a rozepla si pásek. Nevěděla jsem jestli to mám udělat, ale... Tolik jsem po tom toužila. Sundala jsem ze sebe všechno a otevřela dveře do koupelny. Ze sprchového koutku šla pára a já jsem tak hořela, že jsem se bála aby závěs nevzplanul. "Neboj El, už budu jen..." Jeho hlas mě přemluvil a já to udělala. Vešla jsem k němu a hleděla na celé jeho dokonalé tělo. Vypadal jako anděl. Anděl s ďáblem v těle.
Koukal na mě překvapeně a já se musela usmát. Chtěl něco říct, ale já se bála že to bude odmítnutí. Rychle jsem si ho přitáhla k sobě a obmotala mu ruce kolem krku. Ne, nebylo by to odmítnutí, né potom co se ke mě tak natisknul a mačkal mi zadek. Chtěla jsem ho, tak moc, že se to ani nedá popsat. Zdvihla jsem jednu nohu a čekala než si jí dá kolem boků- a to že netrvalo vůbec dlouho. Vzal mě do náruče, opřel mě o zeď a vniknul do mě. A přesně jak jsem čekala, nebylo to nic něžného, bylo to dravé, tvrdé, nenasytné. Nevím jestli to bylo tím, že jsem ho překvapila a nebo tím, že to taky tolik chtěl, ale na tom nezáleželo.
Přírazy byly rychlé, a v mém těle vybuchovala jedna bomba za druhou. Cítila jsem se na pokraji smrti a blaha. Zatínala jsem mu prsty do zad a prohlubovala náš počitek. Zaklonila jsem hlavu a nechala se unášet tím proudem energie. Orgasmus se ve chvíli dostavil. Ten jeho vteřinku po mě. Pomalu mě postavil na zem, ale nepřestával se mi dívat do očí. Bylo to hypnotizující. "Ty jsi vážně blázen, holka." Zakroutil hlavou a zasmál se. "Proč mi tohle děláš? Jak si myslíš že pak budu žít? Po skončení sázky si budu muset někoho najít, když si na tohle zvyknu. A pochybuju že v tom bude někdo lepší než ty." Začervenala jsem se a smála se společně s ním. Ale mě trápilo to, že bude mít jinou. Pro něj to nebyl žádný problém, zato já se trápím už teď. "Jo. Taky budu v háji. S Maxem už to není ani v úvahu, ale stejně by to nebylo stejný."
"Máš ve vlasech pořád trochu mouky." Zasmál se a sundal to. "Měla bych si umýt hlavu." Zasmála jsem se a prohrábla si vlasy. Usmál se, sehnul se, jakoby mě chtěl políbit, ale pak se stáhnul a vzal si ručník. "Počkám v pokoji." Kývla jsem a byla jsem zmatená. Nikdy jindy mu nevadilo mě políbit. Rychle jsem se umyla a zaslechla jeho rozhovor s Nickem. "Ty jsi blázen Nicku... Né. Nebudu toho využívat, je to moje kámoška.... Fajn tak s výhodami. Hahaha.... Né, mám jí rád, když jsem s ní, tak... je to jako dřív. Chci jí úplně stejně jako v šestce... Jo, jsem v tom až po uši... Ne, určitě ne. Nesnáší mě a ani se jí nedivím.... Jak jsem řekl, s výhodama.... Fajn, měj se." Zasmál se a položil to. Nechápala jsem co to celý znamenalo, jen to, že mě má rád. Má mě rád a možná i víc než rád. Vyznělo to tak. Ne, to se mi jen zdá, tohle prostě není možný, je to výplod mé bujné fantasie.
"Damone?!" Zeptala jsem se když jsem jen v ručníku vešla do pokoje. Chtěla jsem ho upozornit že už jdu. "Ano?" Usmál se ale v očích měl zmatek. Zastavila jsem se a prohlížela jsem si ho. "Co se děje?" "Nic." Odpověděl, ale lhal. "Fajn, tak mi to neříkej." Pokrčila jsem rameny a šla si pro spodní prádlo. "Fajn." Otočila jsem se na něj a on povzdechnul. "Nedám to. Po skončení sázky, budeš mi chybět a já se bojím jak moc, a hlavně se bojím jak moc ti ublížím." Utáhla jsem si ručník a šla jsem přímo k němu. "Neřeš to. Teď ne. Máme ještě čas a já o něj nechci přijít. Bude to... zvláštní, ale teď to nech bejt. Jsme teď tady, ty a já, jenom my. " Usmál se a pohladil mě po krku. "Jo, to jsi mi v koupelně ukázala." Začervenala jsem se a sklopila jsem hlavu. "Promiň že jsem tam tak vtrhla." "Věř mi, že mi to ani trochu nevadilo. Chtěl jsem tě možná víc než ty mě. Věř mi že podle toho co jsi dělala je až příliš. Musel jsem se krotit." Zasmála jsem a rychle jsem ho líbla na pusu.
Oblíkla jsem se a oba jsme si začali dělat úkoly. Ano pořád nejsem úplná rebelka. "Co je to protosociologie?" Zamyslela jsem se a pak jsem se usmála. "Tak se říkalo sociologii předtím než se z ní stal vědní obor a jejím zakladatelem byl Comt." "Jak jinak než správně." Podepřela jsem si hlavu rukama a zavřela oči. "Musím dostat stýpko. A vysvědčení se kontroluje už od prváku. Musím se učit i když nechci. Jinak se na vejšku nedostanu." "Já vím. Nemyslel jsem to zle." "Já vím, jen ... jak si o mě povídají ostatní. Štve mě to." Lehnul si vedle mě a hlavu mi položil na hrudník. "Ty víš proč to děláš. Nevšímej si jich. Jenom ti závidí." "Co si mi kdy záviděl ty nebo Caroline?" Zasmála jsem se a propletla s ním prsty. "Tebe." Koukla jsem se na něj jako na blázna. "Tvojí přítomnost. Záviděl jsem že jsi s někým šťastná- Max. Chodila jsi s ním a já byl pořád sám i když jsem tě nemohl mít já, nechtěl jsem tě vidět nikdy s nikým jiným. A Caroline to samí. Ty. Záviděla, že jsem se o tebe nepřestal zajímat. Že s ní nechci bejt, ale s tebou jdu do první sázky která se naskytne." Mlčela jsem na to jsem neměla co říct, jen jsem mu dala pusu. "Taky tě mám ráda víš?" Usmál se a kývnul.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama