Love Game 12.díl

20. července 2014 v 13:15 | LinDee |  Love GameNásledující tři dny Byly naprosto úžasné. Byly Jsme pořád spolu, a neustále jsme se smály. Můj monokl už skoro úplně zmizel ale to neznamenalo že se Damon pořád nestydí za to, co mi udělal jeho táta. Když jsme byly na bruslích v bruslařském stadionu , byl na tom skoro stejně, jako já, když mě na bruslích učil. "No ták! Přece nemůžeš bejt horší jak já! Vždyť si mě to učil." Smála jsem se, když mu to podklouzlo a musel se zachytit o mantinel. "Nesměj se El! Jen se musím rozjezdit." Odstrčil se od mantinelu a doopravdy, po chvíli jezdil zase jako profík. "Dáme si závod?" Zeptal se ale já jen zakroutila hlavou a chytla jsem ho za ruku. "Radši koukej." Vzala jsem ho i za druhou a jela jsem po zpátku. "Jak to děláš?" Zeptal se a vyměnily jsme si pozice. "Jen pohyb v kolenou a kotnících." Zezačátku mu to šlo, ale pak mu to podjelo a oba jsme se skácely na zem.
"Jsi v pořádku?" Zeptal se v průběhu našeho smíchu. "Jo. Tom největším." Pomohl mi vstát a opřel nás o mantinel. Oklepal ze mě trochu sněhu a pak mě políbil. Nebylo to nucený, bylo to... dokonalý, tak jako vždy. Usmála jsem se a prodloužila náš polibek. Vzal do rukou můj obličej a tisknul se ke mě. Od doby před třema dny, se vše změnilo. Byly jsme spolu nejradši sami, pořád jsme se dotýkaly, jako by to byla nutnost, droga, omámení. A já ho tolik milovala. Celá moje podstata závisela na něm. Nemyslela jsem na to, že za tři dny bude všemu konec. Že za dva dny se vrátí matka ani na to, že nic z toho není skutečné. Pro mě totiž bylo. A byla to ta nejhezčí věc vůbec.
"Jsi ledová." Zašeptal po polibku a pohladil mě po tváři. "Není taková zima." Byla, ale viděla jsem jak moc ho to baví. "Né, mrzneš, pojď dáme si horkou čokoládu, nebo svařák." Zasnil se. "Tak uděláme kompromis ano? Dáme posledních deset minut, a jezdi si jak chceš, jako bych tu nebyla, a potom zajdeme na pití." Pokrčil obočí a pak se usmál. "Pět a budeš bruslit se mnou." Zasmála jsem se a vzala jeho nabízenou ruku. "Fajn, ale když budeš chtít jet rychleji, tak jeď a někde na mě počkej." "Bez tebe by to nebylo ono lásko." Chvilku jsme vážně ještě jezdili a byla to docela zábava. Ale těšila jsem se na teplý nápoj.
"Takže co to bude?" Zeptal se a vytáhnul peněženku. Pořád se mi nelíbilo když za mě platil a poslední dobou to bylo velice často. "Damone, můžu si to koupit sama, mám peníze vážně." Povzdechla jsem si a on mě políbil na čelo. "Já vím, ale já za tebe chci utrácet. Teď jsi moje a já chci aby jsi se ode mě nechala pozvat." "Zase? Damone za tenhle týden to je už aspoň po sedmé." Usmál se a propletl si se mnou prsty. "Takže už jsi mě aspoň sedmkrát učinila šťastným. Když nebudu počítat naše dny v posteli. To bych se nedopočítal." Zasmál se a já se zhluboka nadechla. "No tak El. Nech mě ještě ty tři dny za tebe platit, prosím." Jo a je to tu. Poslední tři dny. Ne, tolik se to blíží. "Fajn, dám si tu horkou čokoládu a chci šlehačku..." "Já vím, se strouhanou čokoládou navrchu." Znovu mě políbil a ten podtón toho polibku se mi nelíbil. Byl totiž až moc smutný.
Sedla jsem si a čekala než se Damon vrátí. Za tři dny ho ztratím, už nebude nikdy víc můj. Už to bude jen kluk jehož parta mě otravuje. Kluk kterýho přezevšechno miluju. Ten už nikdy můj nebude. Měla jsem chuť brečet, ale ne. Slíbila jsem si že to nebudu dělat. Budu silná a nebudu na to teď myslet. "Tady máš Princezno." Usmála jsem se na něj ale moje oči byly pořád smutné. "Díky." "Nemysli na to. Dělej to co si mi sama říkala, užívej si to dokud můžeš." Kývla jsem a pořádně jsem se nadechla. "Pojď sem." Koukla jsem se na něj nechápavě. "Honem. Hned." Usmíval se. Zvedla jsem se a došla k němu. Poklepal si na klín a když jsem se k ničemu neměla, stáhnul si mě na sebe a pusu i nos mi zabořil do vlasů.
""Mysli na to, jak si to tu žíváme. Že až budeme doma, vrhnu se na tebe, protože už teď a tady mi to dělá problém. A na to, jak moc se máme rádi. Myslím že jsme ti nejlepší kámoši co kdy byly." "Jo. Kámoši." Šeptla jsem, ale přesto jsem se usmívala. Odhrnul mi vlasy a pusinkoval mi krk. Lechtalo to. "No tak Damone! To lechtá!" Smál se taky a ledovýma rukama vjel pod mojí bundu. "Páni. To studí!" Zajíkla jsem se a propnula se. "Panebože Eleno, ty jsi tak úžasná. Mám chuť si tě vzít hned teď. Panebože! Zajel mi rukou pod podprsenku a bundu jsem měla vytaženou nahoře. Naštěstí jsme byli v odděleném boxu a nikdo tady nebyl.
Tolik jsem mu chtěla říct, že ho miluju, ale všechno by se tím pokazilo. Jeho ruce mě studily na zádech, ale bylo to tak příjemné. Líbal mě všude a šíleně. Nutil mě, ho chtít. "Damone tady ne." Zavrčel a skousnul mi ret. "Nemůžeme, tady přede všema." Opakovala jsem ž skoro bez rozumu ale stejně jsem si ho tiskla blíž. "Jdeme do auta." Brusle už byly naštěstí vrácené a tak jsme jen seběhli po schodech na parkoviště. Před tím než odemknul auto, nám sundal bundy a hodil je na zadní sedadla. Poslal mě abych si sedla, nastartoval a zajel do opuštěné uličky.
Celou dobu jsme nepromluvili. Oba jsme byly až příliš ovlivněni touhou. Hned jak zastavil, posunul sedadlo více dozadu, čapnul mě a přitáhnul si mě k sobě. Seděla jsem na něm obkročmo a až moc mi to připomnělo naší scénku před Grillem, kdy nás ovšem zastavil Ben a jeho troubení. Vjela jsem Damonovi rukama pod tričko a přejížděla přes jeho vypracované břicho. "Ó můj Bože!" Zavrněl, když jsem mu skousla ušní lalůček a ruce mi zaťal do zadečku. Cítila jsem jak ho jeho chlouba tlačí v džínech, sáhla jsem po pásku a rozepla ho. Líbali jsme se jako šílení, naše vášeň nás hnala pořád dál a dál a nebyla možnost jak se z toho vymotat. Damon se s tím ale nepiplal. Jednoduše mi roztrhnul legíny mezi nohama a zajel do mě prsty. Byla jsem tak vlhá, jako tráva pod rozprašovačem. Chtěla jsem ho! Byla to nouze!
Bylo mi jedno že jsem právě přišla o legíny, chtěla jsem ho v sobě. Vzdychala jsem ale stále to nebylo ono. Chtěla jsem jeho! Co nejvíc to šlo! Rychle jsem mu rozepla zip a když se nadzvednul stáhla jsem mu trenky níž. "Ano." Vzdechla jsem když se do mě konečně dostal. Zvedala jsem se, udávala jsem tempo, někdy pomalu někdy rychle, měnila jsem to aby vše bylo intensivnější. Jeho ruce mě hladily po zádech, zadku, byly zamotané ve vlasech! Líbala Jsem jeho rty, tiskla si ho více k sobě a poslouchala náš dech a naše slasti. "Jo... Eleno!" Šeptal a zarážel čím dál více hlouběji. A stalo se. Ten orgasmus byl stejně krásný jako všechny ostatní, ale každý byl něčím výjimečný, tenhle tím co mi potom Damon řekl. Rychle se oblíknul ale nechal mě na něm sedět. Hladil mě všude kde jen mohl a líbal má ústa. "Tohle nezvládnu. Nedám bez tebe ani jediný den. Panebože. Ty jsi pro mě jako anděl z nebe. Zbožňuji každý tvůj polibek a každý tvůj úsměv. To já tě nedokážu ztratil Eleno. A né kvůli sexu, ale kvůli tobě. Ty jsi jedinečná. A já nevím co bez tebe budu dělat." Zakroutil hlavou.

"Tak na to nemysli." Zopakovala jsem šeptem a znovu ho políbila. Byl to smutný a něžný polibek, který v sobě měl víc než milion slov. Oba jsme věděli že to bude těžký, a já nejsem schopná se ho vzdát. Ještě chvíli jsme se k sobě jen tak tiskly a mazlili se, ale nakonec jsem si sedla na své místo a zasmála jsem se. "Roztrhnul si mi legíny." "Jo za to se ti omlouvám, ale... Vždyť jsou teď praktičtější." "Možná pro tebe!" Zasmál se a propletl se mnou prsty. "Jenom pro mě!" Majetnický Damon, to se mi začíná líbit. Kéž by jen věděl co k němu doopravdy cítím. Kéž bych mu to mohla říct bez toho, aniž bych všechno zkazila a ztrapnila se. "Zajedeme ještě do DVD půjčovny? Můžeme se kouknou na nějakej film, ale ty tvoje už jsme viděli." "Půjdeš tam jen ty. Já mám díru v legínech, vážně chceš aby se na mě všichni koukali?" "Ne. Něco půjčím." Zastavili jsme u BolyHoly Půjčovny a já mu poradila ať vezme něco akčního. "Co jsi vybral?" Zeptala jsem se když nasednul zpět do auta. "Uděláme si Rychlý a Zběsilý večer." Zatleskala jsem a dala mu pusu na tvář. Tohle bude perfektní před-před poslední večer.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama