Love Game 13.díl

20. července 2014 v 13:15 | LinDee |  Love Game


Hej Gilbertová!" Otočila jsem se a za mnou stál Nick. "Čau Nicku." Usmála se mile a nechala se jím obejmout. Jo, po čase co jsem byla s Damonem jsem se s ním skamarádila."Kde máš Damona?" Pokrčila jsem rameny ale hlodalo mě to. "Nemám šajna. Ale má mě odvést domů, takže by tu někde být měl." Nick jen kývnul a čapnul mě za ruku. "Tak pojď, odvezu tě já." "Né, určitě tu někde bude a bude mě hledat." Snažila jsem se mu to vymluvit ale nenechal se. V jednu chvíli jsem byla ve škole a čekala u šaten a v druhou už jsem seděla v Nickově luxusním autě a jela domů jako princezna.
"Vážně bych na něj počkala." Řekla jsem když startoval ale on se jen usmál a něco napsal do mobilu. "Neboj, napsal jsem mu že se sejdete u vás doma." Jasně už to neni u MĚ doma, teď je ten domov NÁŠ. Pořád bylo těžký si na to zvyknout. Už mi zbývali jen dva večery v NAŠEM domě a nemohla jsem myslet na nic jiného. Když jsem se dostala ze svých myšlenek málem jsem vyletěla z kůže. "Nicku já nechci do Grillu. Prosím odvez mě domů." Usmál se a zase něco psal. Zastavili jsme a mrknul na mě. "Jen si tam něco vyřídíme. Pojď." "Počkám na tebe v autě." Řekla jsem výmluvně, ale on se natáhnul přese mě a rozepnul mi pás. "Říkám pojď, bude to jen chvilinka. Co by mi pak udělal Damon, kdyby zjistil že jsem tě tu nechal samotnou sedět." Zakroutil hlavou a s úsměvem vystoupil. "Tak pojď!" Zaklepal na okýnko, když jsem se k ničemu neměla.
"A co tam chceš?" Usmál se a zase něco naťukal na mobilu. "Pokud jde o nějakou holku, mohl si mě nejdřív odvézt domu." Zasmál se a zakroutil hlavou. "Věř mi že o to vážně nejde." Povzdechla jsem si, ale už jsem nic neříkala. Dej Bože, ať to trvá jen pár minut. Nick mi otevřel dveře a hned jak jsem vklouzla dovnitř tak se ozvalo: "VŠECHNO NEJLEPŠÍ!" Vylekaně jsem se na všechny dívala a srdce mi bilo jako o závod. No jo! Moje narozeniny, málem bych zapomněla. Byly tu všichni. "Bonnie s Tylerem, Ben s Fredem, Clara a Denis Holanovi, Stefan, Jasmine a Lara, mnoho dalších .......... a Damon. Z očí mi štěstím ukápla slza a pak už jsem jen vnímala jak ke mě běží Bonnie a objímá mě. "Všechno nejlepší zlato!" Hlásala zvonivě a dala mi na hlavu korunku. "Vy jste úžasní! Kdo z vás to vymyslel?" Zeptala jsem se a Bonnie nenápadně ukázala na Bena. "Je to miláček." "Ale bez Damona by se nic nepodařilo. Děkuj jemu." To budu. Pomyslela jsem si a koukla se na něj.
Šel ke mě s obrovským pugetem růží a tak mu Bonnie dala prostor. "Všechno nejlepší lásko." Nechtěli jsme tu ani jeden dělat divadlo a tak jsme se jen lehce políbili. Clara asi měla na starost focení a brala to se vším všudy. "No tak! Chce to vášeň! I Ben je žhavější než vy dva dohromady." Posmívala se Jasmine a já se na Damon usmála. Na nic nečekal. Chytil mě za pas a druhou ruku mi zamotal do vlasů. Přitisknul si mě k sobě tak, že jsem na svém břiše cítila ledovou přesku jeho pásku a jemně mě studila. Líbal úžasně. V tomhle byla všechna žhavost a vášeň světa. Světa který zmizel a stal se z něho Damon. Jeho rty. A jeho doteky. Obmotala jsem ruce kolem jeho krku i s kyticí a tiskla ho na sebe. Zapomněla jsem na všechny lidi kolem a myslela jen na ten polibek, který mě pohlcoval jako černá díra.
I se zavřenými oči jsem viděla jak foťák pořád blýská a ostatní zuřivě tleskají. Všichni až na Bena, vsadím se. Ten má svůj zabijáckej pohled ala Ruská Mafie. Odtáhly jsme se od sebe a on mě ještě políbil na nos. "Všechno nejlepší lásko." Zopakoval. "Děkuju. Jsou nádherný. Tohle je nádherný." Ukázala jsem kolem sebe i když jsem vnímala jen jeho modré hypnotizující oči. "Pojď." Vzal mě za ruku a táhnul mě k jednomu stolu. Odložila jsem si věci a v tu ránu, dovnitř vešel Matt a v rukou držel veliký dort s dvaceti svíčkami. "Hodně štěstí, zdraví. Hodně štěstí, zdraví. Hodně štěstí milá Eleno, hodně štěstí, zdraví!!! Woooooow!!!" Hlásali všichni a čekali až sfouknu svíčky. Stáhla jsem k sobě Bena a usmála jsem se. Vždycky jsme sfoukávali spolu. My jsme totiž dvojka a jeden bez druhého by jsme se dlouho neobešli. Sfoukli jsme je a pak jsem se mu za potlesku stulila v náručí.
"Mám tě ráda Bene. Děkuju za všechno." Zašeptala jsem mu do ucha a dala mu pusu na tvář. "Nemáš vůbec za co. Miluju tě nejvíc ze všech." Dal mi pusu až to mlasklo a já se začala smát. "To nikdy zpochybňovat nebudu." Pak přišly na řadu dárky. Dostala jsem knihy, šperky, kytky a čokolády. Šperkovnici od Bena, společně s klíčkama od jeho staré audiny. Z toho jsem šílela radostí. "Děkuju, děkuju ,děkuju!!!" Skočila jsem mu do náruče a málem jsem ho porazila na zem. "Pokud takhle budeš skákat i na audinku, dlouho ti nevydrží. Ale jsem rád že jsi šťastná." Od Bonnie, jsem dostala velkou černou kabelku a peněženku. Přesně můj styl. Bonnie mě zná snad nejlíp ze všech. Všichni se začali bavit a hrát kulečník, fotbálek, nebo začali pít a bavit se mezi sebou.
Pak ke mě přišel Damon a podal mi taštičku. "Jen mi neříkej že si za mě utrácel. Už ty kytky museli tolik stát." Pohladil mě po tváři a usmál se. "Kolikrát ti to mám opakovat. Dal bych ti všechno. Ale teď se radši podívej." Popostrčil mě k tašce a já se bála co tam objevím. Otevřela jsem jí a popadla jsem Cdčko. "Jessie J- Wild!" Usmála jsem se a celá se rozzářila. "Říkal jsem si, že když jí máš tolik ráda... a když si ta divoká holka." Culil se, což mi přišlo šíleně roztomilý a nemohla jsem z něj spustit oči. "Radši se koukni dál!" Kývla jsem, položila ho na stůl a hňapla po další věci. Byla to sněžná koule a v ní byl klavír. Krásný Ebenový klavír, detailně propracovaný. Byla to čirá krása.Přitiskla jsem si kouli k srdci a usmívala jsem se. "Je to nádherný Damone. Vážně moc."
Pokrčil rameny, ale výrazně byl potěšený. "Sbíráš je a tahle je... Hodí se mi k tobě." Přistoupila jsem k němu a něžně ho políbila. Láskyplně. Tak až se mi roztřepal celý žaludek a lačnil po dalším. "Máš tam ještě poslední věc." Usmál se po polibku a vytáhnul to za mě. Oh ne! Už ta krabička vypadala draze. "Damone..." Usmál se a vtisknul mi jí do ruky. "Nic neříkej. Máš dvacetiny." Povzdechla jsem si a otevřela jí. PANDORA náramek. "Páni." Povzdechla jsem nad tou dokonalou nádherou. Byl to ten nejkrásnější náramek s nejkrásnějšíma přívěškama. Byla tam Eiffelovka, černý korálek a na něm srdce, pak jeden jen celý pokamínkovaný a nakonec písmeno D. Usmála jsem se nad tím a vzala ho mezi prsty.
"Dé." Řekla jsem a Damon trochu zčervenal. "Nechci aby jsi zapomněla na něco co jsme prožily ani na to jako doopravdy jsem. Chci aby ti mě to připomínalo." "Tebe nejde zapomenout. Na to jsi až moc hluboko zakořeněný v mém srdci." Ano znělo to jako z červené knihovny, ale bylo to tak. Vytáhnul klíče a já se usmála. "Taky tě mam." Na klíčích se houpal malý přívěšek s písmenem E. "Děkuju. Všechno je to moc krásný. Udělal jsi mi šílenou radost." Vůbec mi nedocvaklo že se na nás polovina lidí dívá, ale bylo mi to jedno. Nechala jsem ho, aby mi náramek připnul a všechny dárky jsem si schovala za bar. "El?" Zavolal mě Ben a já se otočila. "My všichni co jsme tady, máme pro tebe ještě jeden poslední dárek." Ještě?! Další? Copak za mě už neutráceli dost? Ben vyndal obálku a já se zhrozila. Snad to nejsou peníze. Rozklepaně jsem obálku vzala.
Vykulila jsem oči a začala jsem štěstím plakat. Tentokrát už doopravdy. Ben mě vzal kolem ramen a Bonnie z druhé strany. "Asi to vypadá že s mámou letíte do Paříže."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama