Love Game 2.díl

20. července 2014 v 12:57 | LinDee |  Love GamePohled Eleny:
"Eleno?" "Ano mami?" Šla jsem za jejím hlasem a našla ji v kuchyni celou od mouky. "Nemohla by si mi trochu pomoct? Chtěla jsem dělat koláč, ale zapomněla jsem jak moc jsem na to nešikovná." Smála se od ucha k uchu a předloktím si dala vlasy z tváře pryč. "Jasně. Jen si svleču bundu." Hodila jsem ji rychle na věšák a vytáhla si rukávy až k loktům. Rychle jsem zpracovala těsto a mamka zatím připravovala krém. "Mami chtěla bych jít dnes s Bonnie do Grillu. Nevadilo by ti to?" Mamka se mile usmála a dál šlehala krém. "Jasně že nevadí. Ale co nějaký chlapec? S ním nejdeš?" Odfrkla jsem si a zakroutila hlavou. "Ne. Vážně nikdo." "Co Matt? Ten je moc milý a když tam jdu na kávu, vždycky se na tebe ptá." Jo Matt je moc milý, ale nevím, prostě mě na nim nic moc nezaujalo. Jako kamarád je dobrý, ale nepřitahuje mě. "Žádná jiskra mezi námi neproběhla. Je na mě až moc... hmm. Až moc milý." "Ále nepovídej. A co Damon, pořád tě trápí?" Odfrkla jsem si a pořádně těsto prohnětla. Stačí si představit si jeho debilní obličej a mám chuť se bít! "Ten mě už netrápí dlouho. Tak od páté třídy co se z něm stal debilní, imbecil co...." "Ale Eleno! Dost, žádné sprosťárny." ".... neví jak se chovat." Dokončila jsem to a těsto vypadalo jako po zásahu bombou. Rychle jsem ho uválela a hodila ho do formy.
Oklepala jsem si ruce a sundala si utěrku z ramene. "Půjdu si udělat úkoly ať pak můžu jít do baru." Líbla jsem jí na tvář a odběhla nahoru. Rychle jsem si vyndala učení a začala s francouzštinou. "Je déeste Damon- Nenávidím Damona. Damon est in imbécile- Damon je hlupák. Je veux tereu Damon- Chci zabít Damona!" Jiné věty mě ze začátku nenapadali, ale pak jsem se začala víc snažit a úkol byl do pěti minut hotový. Pak jsem rychle dopočítala pár příkladů z matematiky a zbyl mi i čas na piáno.
Sedla jsem si k němu a lehce pohladila már kláves. Když jsem hrála, bylo mi dobře. Ztratila jsem pojem o tom příšerném světě za mnou a vnímala jen to souznění tónů. Zahrála jsem část své skladby a pak jsem ztratila nit. Nevěděla jsem jak pokračovat. Tenhle blok mám od doby kdy zemřel otec. Ta šťastná píseň musela nějak končit, ale né pustým tichem, takovým který jsem měla hluboko v duši. Vždy když jsem se snažila připsat pár dalších not, hudba se změnila v ponurou a chladnou. Neměla jsem v životě dost štěstí abych ho šířila do svých skladeb. Rychle jsem zaklapla víko a odešla k oknu. Koukala jsem se na horizont, ale pak jsem spatřila jeho. Stál bez trička u okna a sledoval mě svýma tmavýma očima. Vypadalo to, jako by mu to bylo líto. Ten pohled jsem u něj znala a vždycky jsem ho u něj hledala když se ke mě choval hnusně, ale tohle bylo asi po třech rocích kdy jsem ho znovu spatřila. Všechno, ale změnila Caroline a její nahé tělo, které se obmotalo kolem něj a stáhlo ho do peřin.
Nesnášela jsem to. Nesnášela jsem jeho. Kdyby se nezměnil, mohla jsem ho pořád milovat. Stejně jako když jsme byly malí. Od mých osmi do mých třinácti. Trpěla jsem všechny ty jeho nadávky a hrozné chování jen proto, že jsem ho milovala. Nikdy jsem mu to neřekla a jen trpěla všechnu tu bolest. Ale pak se v mém světě objevila Bonnie. Naučila mě všechno chápat a odrážet útoky. A v tu chvíli jsem ho začala nenávidět, tak silně, že jsem se někdy i divila jak je to možné.
Odvrátila jsem se od okna a podívala se na hodiny. "Do háje!" Začala jsem hrabat ve skříni a vytáhla flitrované tílko, černé kalhoty do pasu a černou koženkovou bundu. Rychle jsem si dala řasenku a lesk na rty, aby nebyla vidět ty okousaná místa a seběhla jsem dolů. "V kolik budeš doma zlato?" "Kolem dvanáctý. Neboj Bon mě hodí domu." To už jsem slyšela jejího Sedana na naší příjezdové cestě ale než jsem odběhla zastavila mě mamka. "Máš hotový úkoly broučku? A nepotřebuješ nějaký peníze?" Zakřenila jsem se. "Oui et Non" Odpověděla jsem jí a ona se zasmála. "Trés Biene." Odpověděla a nechala mě jít.
"Čau Bon." "Ahoj. Sekne ti to." Usmála se, nečekala až se připoutám a šlápla na to. "Myslíš že tam bude Damon s tou jeho blonďatou ďáblicí?" Zeptala se starostivě, ale když jsem si vzpomněla při čem jsem je viděla obracel se mi žaludek vzhůru nohama. "Možná až dýl. Když jsem je viděla naposledy, vypadali že na něco takovýho čas nemají. Řekněme že v posteli jim to jde líp než ve společnosti." Bonnie se zašklebila a já se nad tím musela zasmát. "Jajks. Fuuuj." Poslouchali jsme hudbu z rádia a společně si prozpěvovali. "And when the sunshine comes to town, and we can be the one, and when it feels like party time...." Nakonec zastavila přesně před barem a vystoupili jsme celé rozesmáté.
Ve vnitř se všichni bavily. Na podiu hrála kapela The Survivors, která měla krásnou historii. Tohle jméno vzniklo, protože mají koncert jednou za X let a přežívají od jednoho koncertu k druhýmu. Ale musím uznat že ty co tam hrajou, jsou vážně kusy. Hraje tam i Ben, můj bratranec. Máme k sobě nejblíže ze všech. Když mě uviděl zamával na mě a ukázal ať jdu za nim. "Běž k baru, jdu za Benem." Kývla a radostně se hnala za Tylerem, kapitánem fotbalového týmu, který s ní teď asi dva týdny randí. Probojovala jsem se, se tím šíleným davem až jsem se dostala přímo k pódiu. Ben houknul na druhého kytaristu Filipa a seskočil za mnou.

"Ahoj zlato, chyběla jsi mi!" Pevně mě objal a zatočil se mnou. Neviděli jsme se asi měsíc, odjel za tetou do Kansasu aby jí pomohl se stěhováním. "Ty mě taky." Pořádně jsem se nadechla jeho vůně a dala mu pusu na tvář. "Mám pro tebe překvápko." Odtáhla jsem se od něj a zaujatě se na něj koukala. "Nenapínej mě dlouho." Žadonila jsem a málem jsem radostí poskočila. "Budu chodit k vám na školu. Mamka mě tu nechá samotnýho bydlet. Máme tu s kámošema byt a navíc už máme domluvenej další kšeft." Radostně jsem vypískla a hodila se mu kolem krku. "Páni to je perfektní! Budu tě mít pořád na očích! To je jako dar z nebe!" Smála jsem se a mačkala ho v náručí. "Pak si o tom ještě promluvíme, teď musím na stage. Pak si tě najdu." Líbnul mě na spánek a vyskočil nahoru.
Rychle jsem běžela za Bonnie a oznámila jí tu novinu. "To je super! A na to se napijeme!" Podala dva panáky a zasmála se. "Neboj žádnej koňak. Jen čistá vodka." Chopila jsem se jí a zakroutila hlavou. "Bonnie, víš že řídíš že jo?" "Nebuď takovej suchar." Zasmáli jsme se, přiťukly a vyklopili to do sebe. Bonnie sebou zatřepala a já jen zkroutila obličej. "Aaa, takže i looseři pijou? To tu dávají ten chlast zadarmo, že pije i Gilbertová?" Zasmál se Damon držejíc blondýnu za pas. "Drž hubu Damone." Odsekla mu Bonnie a objednala další. "Neboj zlato, Černoška to za ní zacáluje. Otrokářstvím si vydělala dost na jeden večer." Zasmála se Caroline a Damon se k ní přidal. "Drž si tu čubku na vodítku Damone. Mohla by se ztratit až bude hledat svůj mozek. Nebo tvůj penis." Usmála jsem se mile a kopla do sebe dalšího panáka. "Ty si zasloužíš přes hubu Gilbertová." Řekla zpruzeně Caroline a na tváři měla ten svůj samolibý usměv. "Zajímavý, že přes hubu jsi tu dostala zatím jenom ty." Opáčila Bonnie a zasmála se. "Dávej si bacha Bon Bonku, mohla bych zavolat tvojí mamince. To byla ona co tě zavřela v pokoji až si zčernala, ne? Ne, promiň, tvá máma tě opustila." Bonnie se už zvedala, ale udržela jsem jí na židli.
"Oh, Caroline Forbsová. Děvka číslo jedna. Máš tu s holkama nějakej problém? Já že jsem něco zaslechnul." Řekl Ben s nasraným výrazem a došel až mezi nás. "Jen se bavíme." Řekl se smíchem Damon ale to neměl. Ben ho od toho incidentu s šikanou nenávidí. "Ty si dej bacha abys neměl to čím se baví brzo tam, odkud se berou všechny tvoje nápady. V prdeli. Ted si dejte zpátečku, nebo přísahám, Caroline, že ti prasknu ty tvoje umělý balóny a dam je Damonovi do trenek. Třeba si konečně lidi přestanou myslet že se narodil jako holka." Wooow. Ten je teda uzemnil. Caroline se s odfrknutím otočila a táhla Damona za sebou.
"Ono to ještě neskončilo?" Zeptal se mě a já jen zakroutila hlavou. "Tohle skončí maximálně až půjdu na vejšku, někam hodně daleko." "Proč si mi to neřekla dřív? Něco bych s tim udělal." Řekl naštvaně a měřil si tu děvku jak se oblejzá kolem Damona. "To je právě ono. Chci si to vyřešit sama. Neboj ono je to přestane bavit." Přesvědčovala jsem ho, ale to by se Bonnie nemohla začít smát. "Jasně, kolik na to chceš času? Dalších pět let?" Ben se na mě káravě podíval a dal mi maličký pohlavek. "Necháváš se šikanovat? Hráblo ti snad?!" Zeptal se a rychle objednal další tři další dávky. "Ne. Řekněme že se dost učině bráním a že jsem se za ty roky naučila dobře nadávat." Usmála jsem se a Benovi taky trochu zacukaly koutky. "Aspoň že tak. Ale pokud to začne nějak víc, víš že ti rád pomůžu." Kývla jsem a následně odmítala panáka ,kterýho mi nabízel.
Mezitím přišel Tyler a políbil Bonnie. "Čau zlato." Pošeptal jí a pohladil po vlasech. "Vy spolu chodíte?" Zeptal se Ben s čirou radostí a Bonnie rychle kývla. "Tak bys měl vědět Tayi, že támhle Emo a Barbie, nadávaly tvý holce do otrokyně a černošky." Bonnie na něj kroutila hlavou aby mlčel, ale on nereagoval. "A ty jsi mi to neřekla proč Bonnie?" Zeptal se nasupeně a zatínal ruce v pěst. "Protože jste s Damonem celkem kámoši a protože tě znám, jak jsi výbušný a uděláš něco pěkně uhozeného." Tyler se zasmál a kývnul. "A máš pravdu. Nikdo nebude urážet moji holku." Vyhnul si rukávy a šel. Bonnie sesedla ze stoličky a táhla ho pryč, ale když jste jen malá holka a kluk kterýho se snažíte dostat pryč je namakanej sportovec, vypadá to směšně.
"Ted jsi tomu dal Bene." "Zaslouží si to kretén jeden. Týrá mou milovanou sestřenku." Zasmál se a oba jsme sledovali to divadlo. Tyler začal na Damona řvát a Bonnie se ho snažila odstrčit, ale nešlo to. Bylo to jako tlačit do zdi. Pak už byla jen vidět Tylerova pěst a Damona držejícího svou tvář. Nakonec se Bonnie podařilo Taye odtáhnout do náručí do bezpečné vzdálenosti od naštvaného Damona. Tyler Bonnie pohladil po tváři a políbil jí. Něco jí zašeptal a pak spolu začali tančit do rytmu velice pomalé písně. "Zatančíš si zlato?" Zeptal se Ben, podávajíc mi svou ruku. "Moc ráda." Usmála jsem se a vyšli jsme na parket. "Proč si necháváš tolik ubližovat?" "Protože mi to připomíná moje priority. Dostat stipendium a vypadnout od tohohle všeho. Najít si pořádnou práci, né jen tu tady, za barem, ale něco stálejšího. Zabezpečit mamku, najít nám krásný domek a už nikdy nevidět tyhle monstra." Zasmál se a udělal se mnou otočku. "Jsi mučednice Eleno. A jsi až moc nesobecká. Doplatíš na to." Po chvíli tančení, už musel jít, jelikož to tam sám už Filip nezvládal.
Našla jsem Bonnie a dali jsme se do tančení spolu. Na konci večera jsem už byla dost v náladě a jelikož to byla poslední píseň, rozhodla jsem se vystoupit na parket. "A protože je tohle naše poslední píseň, dali by jsme teď extra sólo. Naše světla najdou jednu dívku a jednoho muže a ti budou mít tu čest začít náš tanec. Pánové dejte se do toho!" Bubny zabubnovaly a světlo si našlo jednu rozpustilou dívku. Mě. Vykulila jsem oči a všichni zatleskali. "Dámy a Pánové, Elena Gilbertová!" Zahučel Ben do mikrofonu a já se začala smát. Komediant jeden. "Virbl prosím." Řekl zpěvák kapely, Max. Světlo se zastavilo na černovlasém klukovi, který vypadal znuděně. Málem se mi vyrazil dech a jen jsem na něj zírala.
Zazněl zuřivý potlesk od všech děvčat z baru ale já bych byla radši tancovala s divným Fillem. "Dámy a pánové, Damon Salvatore, kretén co dostal přes hubu." Řekl Ben se zaťatými zuby. Ani jeden se k tomu neměl. Nechtěla jsem se ho dotýkat ani se na něj podívat. "No tak! Nekažte nám zábavu. Elena je fakt prima tanečnice, to mám ze svých zkušeností." Řekl Max tajemně a celý sál se rozchechtal. Nakonec Damon udělal první krok ke mě a bolestně mi podal ruku. Vydechla jsem a ruku jsem přidala. Dotýkala jsem se ho s takovou nechutí. Jako když se dotýkáte špíny co uvízne ve sprchovém koutě. Všichni zatleskaly a těsně než hudba začala, tak se ozval Ben. "Sáhneš na ni Salvatore a přijdeš o ruku." Zasmála jsem se a ani Damonovi se nepodařilo zakrýt úsměv. Píseň byla pomalá a bylo mi trochu trapně. Všichni lidi na nás koukají.
"Proč se chováš jako úplnej kretén?" Podíval se na mě tim odporným způsobem. "Proč se chováš jako stará panna?" Odfrkla jsem si a odtáhla se od něj víc. Nechtěla jsem se ho dotýkat, bylo mi z něho špatně. "Proč tě pořád zajímá jak se chovám? To mě pořád miluješ?" Řekl s tím rádoby sexy tónem. To jsem se zasmála já. "Možná proto že se tak chováš ke mě. A jo Damone, šíleně tě miluju. Jenom bych s tebou nevydržela asi hodinu o samotě." "Já ani půl hodiny. Na to si moc otravná..." Posunul mi ruku na zadek a mrknul. "... a slušná." To se ozval z mikrofonu Benův hlas. "Salvatore! Varuju tě." Zavrčel a Max se místo zpěvu začal na krátkou chvíli smát.

"Měl bys ho poslechnout, protože pokud tu ruku nedáš zase nahoru, bude z tebe vykleštěnec!" Zasmál se ale ruku dal zpátky. "Víš mohly by jsme si dát sázku." Navrhnul a já zdvihla obočí. "Jakou prosím tě?" "Kdo to vydrží dýl. Být s tím druhým." "Prohrál bys." Řekla jsem přesvědčeně ale on nesouhlasil. "Fajn, takže vymyslíme podmínky. Vem s sebou Bonnie a Bena, já vezmu Car a Nicka. Tuhle sázku prohraješ Gilbertová." Mrknul a já protočila očima. "Vážně je tak těžký naučit se vyslovovat těch pár písmen? Caroline má na tebe neblahý učinek, hloupneš nám chlapče." Naštěstí písnička skončila a já se od něho ihned odtrhla. Oklepala jsem si ruce o džíny a začala koukat po Bonnie. "Za pět minut u baru." Kývla jsem a běžela za mou čokoládovou kamarádkou. "Promiň Tayi, ukradnu ti přítelkyni." "Fajn, uvidíme se zítra." Políbil jí a šel ke dveřím. Cestou jsem čapla i Bena a dotáhla je k baru.
"O co jde?" Zeptala se naštvaně Caroline a motala si své úžasně blonďaté vlasy na prst. "Máme tady s Elenou sázku." Smál se Damon. "Konečně! Gratuluji, konečně ses naučil moje jméno. A trvalo ti to jen třináct let! Brzo se snad naučíš i zavázat si tkaničky." Povytáhnul obočí a před Benem si netroufnul nic říct. Nikdo z nich. "Takže. Jde o to, že by jsme spolu nějakou dobu byly. A ten kdo by to zabalil jako první by dostal nějaký trest." Shrnul to Damon a čekal na nějaký námitky. "Jak dlouho?" Zeptala se Bonnie. "Nevím, můžete to určit." Pokrčil rameny jakoby si věřil, že to má vyhrané. "Dva týdny. Ona nedá ani jeden." Uculila se Caroline. "To jí neznáš Bloncko!" Zasmál se Ben. "Ale za tu dobu, na sebe budete muset být na veřejnosti milý." Dal Ben, další bod. Oba dva jsme se na sebe podívali takovým pohrdávajícím pohledem ale já nakonec kývla. "Fajn, ještě něco?" Zeptal se Damon.
"Jo, budete spolu muset bejt ve dne v noci. Pořád spolu, budete se tolik štvát, že to ani nebude možný." Tleskala Car nadšená svým nápadem. To mi docela nahnalo strach. "Vždyť to bude jakoby spolu chodili." Ozval se Nicklaus a to se Caroline zlostně rozšířily oči. "To je ale super nápad! Budou se muset chovat jako když spolu chodí!" Zajásala a mě se náhle zamotala hlava.
"Copak Gilbertová, nezvládneš to?" Zeptal se s úsměvem Damon, který si myslel že odstoupím. Ale to těžko, nenechám ho vyhrát. "Mám ráda růže Damone." Ben si tlesknul a poplácal mě po rameni. "Přesně tak. Nevzdávej se." Damon jakoby zbělal a teď jsem měla na tváři usměv já. "Takže dva týdny se musíme chovat jako by jsme spolu chodily a musíme na sebe být milí." "A být spolu ve dne v noci." Pozvedla jsem obočí a koukala na Caroline jako na blázna. "A to chceš jako udělat jak chytrolínko?" "Když Damon chce, najde si způsob, jak se vloupat do bytu a skočit ti do postele." Zasmála se a Damon se uškrnul. "Navíc, tvoje mamka říkala že odjíždí do Kalifornie, kvůli práci. Na celý týden, tudíž máme jeden týden vyřešenej." Šklebil se a já se přinutila k úsměvu
. "Nemusí spolu spát v posteli ne?" Zeptal se Ben ostražitě. Prosím ne, prosím ne. "Jako by spolu chodily Bene. Takže ano, musí." "Dotkneš se jí a si mrtvej." Car mě chtěla dostat, chtěla mě úplně vyždímat. "Ale lidi co spolu chodí spolu taky nejsou pořád. Mají i svůj život." Doplnila jsem jí a Damon jakoby si oddechnul. "Takže před školou a tři hodiny po škole, se vidět nemusíte." Uzavřel to Nick. "Ale nemusí se líbat ne?" Zeptala se Bonnie zhnuseně a když Caroline viděla muj bledý obličej řekla že musíme. "No tak Damone, to je směšný, to dobře víš." Řekla jsem pevným hlasem. "Ne Car, s tím líbáním nesouhlasím." "Tak pusu. Musíte všechny přesvědčit že se teď milujete." "Co nám do toho vůbec kecáš Blondýno? Je to tvoje sázka?"
Zavrčela jsem na ní a ona se usmála. "Copak se snad bojíš Gilbertová?" "Ani náhodou." "Tak ti pár pus líto nebude ne? Teda pokud si někomu nějakou někdy dala." Zasmála se a to se za námi vynořil Max a mrknul na mě. "Líbá perfektně." Celá jsem zrudla a Ben ho praštil do ramene. "No nic, nebudu rušit, ale Bene čekáme v autě." "Jasně za chvíli tam jsem." Caroline měla svou dokonale neprohlédnutelnou masku. "A mám ještě jednu podmínku. Pokud na sebe na veřejnosti budou hnusní, čeká je trest. Když je teda Elena v líbání taková přebornice, tak toho využijeme. Trest bude polibek." Zbledla jsem a musela se párkrát pořádně nadechnout. "Jen doufám že mi budeš stačit." Zasmál se Damon, ten který líbá každou, ale já jsem jiná. Líbám se s někým jen když k němu něco cítím. Nemyslím nenávist.
"Ještě se budeš divit Damone. Ale taky mám podmínku. Pokud se s tebou mám líbat, pak vyžaduji aby si nikoho jinýho neměl. Ani líbaní ani další prasárny, který s holkama provádíš." Zavrčel a praštil pěstí do stolu. "Tyhle dva týdny budou ty nejhorší v mém životě." Usmála jsem se a zvedla se. "Takže domluveno. Platí to od zítřka, mějte se." "Vyzvednu tě v sedm čtyřicet." Zasmál se a plácnul mě po zadku. Otočila jsem se s vražedným pohledem, ale jeho usměv se rozšířil. "Víš co je na tom nejlepší, že když spolu vlastně chodíme, můžu se tě takhle dotýkat." Stoupnul si a zašeptal mi do ucha. "Nebo ti sahat pod tričko, ty tvoje lentilky se změnily v pomeranče za tu dobu co jsem na ně sahal na posledy." Odstrčila jsem ho od sebe. "Jsi kretén Damone, nesnáším tě, kéž bys chcípnul." Usmála jsem se a v doprovodu Bonnie a Bena jsem vyšla z baru. "Co ti říkal?" "Ale nic, jen se těší na naše společně strávené chvilky." Zavrčela jsem a zamířila k autu Maxe. "Ahoj zlatko." Usmál se na mě. "Ahoj Maxi." Objala jsem ho a nechala si dát pusu na tvář. Jeho rty hřály, jaké to bude když mě bude líbat Damon?
My s Maxem máme takovej románek už dlouhou dobu. Máme se rádi, ale nemilujeme se. Často se chováme jakoby jsme spolu chodily, líbáme se, tulíme se a ano, spíme spolu. Často spolu vlastně i doopravdy chodíme. Byl první s kým jsem kdy spala. "Co jste tam řešily?" "Budu kvůli sázce chodit s tim kreténem co má monokl ale na štěstí až od zítřka. Potřebuju obejmout." Řekla jsem a vrhla se mu do náručí. Pevně mě stisknul a zasmál se. "Odvezu tě domu, co říkáš?" "Jasně, já vezmu Bena." Řekla Bonnie a táhla ho k autu. "Uvidíme se zítra ve škole. Na ráno už odvoz máš takže..." Nasedla a nastartovala. "Hádám že potřebuješ jiné myšlenky co?"
Kývla jsem. "Nechci tě nijak využívat chápeš to viď?" Usmál se a přitisknul své rty na mé. "Využíváme se navzájem zlatko. Mě opustila Lucy." "Kráva, neví o co přišla." Řekla jsem, ale pak už nebyl na mluvení prostor. Měla jsem jeho jazyk v puse a namotával se na ten můj. "Eleno, nezapomínej, že kluka už máš." Otočila jsem se za tím jízlivým hlasem, ale odpověděl Max. "Ale až od zítřka pokud se nepletu. Já si jí ještě chvíli užiju, ale přísahám, pokud sejí dotkneš proti její vůli, přejdeš o koule chlapče." Damon se zasmál a prohrábnul si vlasy rukou. "Věř mi, nejradši bych se jí ani nedotýkal." "O hodně přicházíš." Zasmál se Max a přitisknul své rty zase na mé. "Jo a Damone, čekám že mě zítra fakt odvezeš, a bud tam přesně." Nasednul do auta a my mu ještě zamávaly.
"Co je to za debila?" "Neni tak hroznej. Dřív se choval jinak. Milovala jsem ho jasný?" Řekla jsem a on se začal smát. "Jsem rád že jsem takový kámoši. Aspoň se mám s kým tulit." Pevně mě obejmu a spadnul se mnou na zadní sedačky jeho super fára. Povídali jsme si asi půl hodiny a já za něj byla tolik ráda. On mě měl rád takovou jaká jsem a nikdy si na nic nestěžoval. "Ty víš že tě miluju viď El." "Já tě taky miluju." Byla to pravda, oba jsme to věděli, ale naše láska nebyla taková, která nás nutí se chtít až do morku kostí. Jen spolu trávíme čas a jsme za to oba rádi. Milujeme se jako něco trochu víc než kamarádi. Je těžký to vysvětlovat. Neni na to ,to správný slovo. Ale je to láska.
"Odvezu tě, pojď. Otevřel mi dvířka spolujezdce a pak sám nasedl. Za celou cestu jsem nepromluvily, jen jsme se drželi za ruce. Pak zastavil a to byla konečná. "Ted když tu budeš bydlet, se musíme zase vídat, jako za starých časů." "Jo, ale teď už budeš zadaná." Udělal skleslého a pak se začal smát.. "Jen na dva týdny, ale vsadím se, že mě natolik odradí, že vztah nebudu chtít ještě aspoň rok." Vzal mě za tvář a naposledy mě políbil. "Kdyby něco, jsem na přijmu. Číslo máš." Kývla jsem a znovu ho políbila. Nebylo to z vášně, ale z nutnosti. Uklidňovalo mě to, nebyl to lásky plný polibek, ale přátelský s hlubším podtónem. "Dobrou noc Maxi." "Dobrou zlatko." Vylezla jsem z auta a koukala než neodjel.
Kéž bych k němu dokázala cítit víc. Kéž bych mu mohla dát tu opravdovou lásku. Otočila jsem se a jako bych zahlédla v Damonově okně postavu. Né, to se mi jen zdálo. Okno je otevřené na ventilačku a hýbly se jen záclony. Rychle jsem vběhla domu a zamknula za sebou. Mamka už spala a já jí nechtěla zbudit, tak jsem se potichu vplížila do pokoje a hodila sebou do peřin. Nepřemáhala jsem se převlíkáním, jen jsem ze sebe všechno oblečení sundala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama