Love Game 7.díl

20. července 2014 v 13:09 | LinDee |  Love Game
Celá jsem se oklepala, pokud takhle bude pokračovat, vyspím se s ním, ani nemrkne! Ale zvonek se ozval po druhé, pak po třetí a nakonec i po sedmé. Odtáhla jsem se od něj a vzala si na sebe tričko. Běžela jsem dolu a nechala ho tam jenom tak stát."Bonnie? Co tu děláš?" Zeptala jsem se a ona vyjekla. "Slyšela jsem o tomhle! Jsi v pohodě?" Zeptala se a vetřela se dovnitř. "Jsem, proč bych neměla?" Zeptala jsem se nechápavě a nevěděla o čem mluví. "Protože tě Damonův otec zbil?" "Jo ahá... tohle..." Došlo mi a otočila jsem hlavu tak, aby na tu tvář neviděla. "A nevíš kam odešel Damon? Prej se sbalil a odešel." "Je tady." Bonnie jen vyvalila oči a kdyby zrovna pila vyprskla by na mě nejen vodu, ale i její plíce.
"Co dělá tady?!" Ptala se vystrašeně a pak se koukla na můj krk, kde zřejmě bylo něco co upoutalo její pozornost. "Máš s tím problém Benetová?" Zeptal se Damon, který se naštěstí stihnul obléct. Došel až ke mě a opřel se o zeď. "Vy dva spolu teď jako...?" "Jsme kamarádi Bonnie." Ona si odfrkla a prohlídla si ho od hlavy až k patě. "Od kdy prosím tě? Ty jsi nepamatuješ jak tě ponižoval společně s tou blonďatou courou?" Zastavila jsem jí zvednutím ruky a ona vydechla. "Jsme kamarádi. Respektuj to, protože těch pár dnů co spolu budeme chodit, to tak bude." Zvedla obě obočí a teď si pro změnu měřila pohledem mě. Bála jsem se co zase řekne, ale nakonec se uvolnila a usmála se. "Nechcete společnost? Zavolala bych pár lidem a udělali by jsme si takovou malou sešlost." Mrkla a já se zasmála. "Fajn, ale jen malou. To znamená maximálně osm lidí- i s náma, počítaje." Bonnie vytáhla telefon a začala všechny obvolávat.
"Takže párty jo?" Zeptal se s úsměvem, ale bylo na něm vidět, jak mu je líto že se to nahoře pokazilo. "Asi to tak vypadá, jen nechci aby mě takhle někdo viděl. Jsem ohyzdná." Udělala jsem zvláštní obličej a on se jen zasmál. "Pocem ty ohyzdo." Přitáhnul si mě k sobě a políbil mě na zohyzděnou tvář. "Pořád jsi stejně krásná." "To říkáš jenom proto že se mnou chodíš." Zasmála jsem se já. "Ne, protože je to pravda a jako kamarád bych ti to měl občas říkat." Políbil mě znovu, ale tentokrát na tu část rtů, která byla opuchlá. "Měla bych si to zamake-upovat." Řekla jsem nakonec a on jen zakroutil hlavou. "Budou tu tvoji kamarádi, jim je jedno jak vypadáš. Před nima jsem to pravá ty, né umělotina." Nakonec jsem přikývla, ale donutila jsem Bonnie ať všem řekne, že pokud na mě budou zírat a budou se mě nato ptát, že je rovnou vyhodim. "Moje holka drsňačka. To jsem si o tobě nemyslel." Bonnie si nás tak prohlížela, pak dala Damonovi do rukou skleničky a řekla mu ať jde všechno připravit.
Bonniinýmu tónu šlo jen s těží odporovat. Hned jak odešel její obličej se změnil v jedovatej. "Můžeš mi říct od koho máš tyhle cucfleky? Pochybuju že od Guseppeho!" Křičela šeptem a já se chytla za krk. "To pochybuješ správně." Šeptla jsem ale ona nebyla k zastavení. "A ty co má Damon? Ty má od jeho matky předpokládám, protože vy dva spolu nic nemáte !" Fuj, to byla tak odporná představa! "Bonnie, uklidni se! Fajn, mám ho od něj a on ode mě, a cos čekala? Že když mě začne líbat ucuknu?" Zuřivě zakývala hlavou a házela rukama. "Jasně že jo! Copak jsi zapomněla co ti udělal?!" "Ne Bonnie nezapomněla, jen jsem schopná mu to odpustit. Stalo se toho hodně a teď se mi líbí jaký to je!" Vyjela jsem já a ona na mě zůstala civět. "Jasný, pořád ho miluješ." Plácla se do čela.
"Jasně že ho pořád chceš! To proto ten polibek v autě! A pokud si myslíš že jsem nezaregistrovala to líbání při Percym, tak tě zklamu! Byly jsme si ho vědomi všichni! Proto mi Tayler nevěřil, když jsem mu říkala že to hrajete. A proto, jsi s tou sázkou souhlasila!" Říkala klidně ale nadšeně. "Proč jsi z toho tak odvařená, vždyť je to katastrofa!" Bonnie se jen zasmála a pohodila vlasy. "Tak ať se to dozví. Musí to vědět Eleno, miluješ ho od tvých osmi!" Prudce jsem zakroutila hlavou a ukázala aby mlčela. "Tohle nesmí vědět nikdo! Hlavně né Ben. Zabil by mě a zabil by i jeho! A dost, tohle víš jen ty a nikomu to neřekneš, ani jemu! Je ti to jasný?!" Udělala to dětské gesto jako že si zamyká pusu a odhazuje klíč. Protočila jsem očima a sedla si na linku. "Páni, ty to máš fakt ošklivý..." Zavrčela jsem. "Bonnie! I ty máš zakázáno o tom mluvit, jinak letíš!" Usmála se a zvedla ruce v obraném gestu. "Fajn, promiň."
Šla jsem za Damonem do obýváku a našla jsem ho u krbu. Koukal se na naší fotku. Bylo nám asi devět a byly jsme u jeho dědy na farmě. Koukali jsme se na koně a říkaly že až budeme velký budeme na nich taky jezdit. Damon se na fotku usmíval a přejel po červené stužce kolem ní. "Slíbil jsem ti že si tě jednou vezmu, že budeme mít koně a jeden se bude jmenovat Ferda. A ty jsi mi říkala že budeme mít miminko a když to bude holčička, budeme jí říkat Annabel." Zasmála jsem si při té vzpomínce. "Jo, bylo to podle té panenky. Dal si mi tu stužku kolem zápěstí a řekl si že to mám místo prstýnku." Zakýval hlavou a vzal mě za ruku. "Chtěl jsem ti poděkovat. Za všechno. I přes to jak hnusně jsem se choval, měla jsi mě ráda a pomáhala jsi mi."
Otočila jsem se na něj, položil fotku a pohladil mě po té tváři. "Nikdy si neodpustím co se ti kvůli mě stalo. Tohle by kamarád neměl dopustit. Nemělo se to stát." Jasně kamarád, vždycky bude maximálně to. Nic víc v tom nebude. "Byl to můj nápad jít k vám. Je to moje vina." Zakroutil hlavou a povytáhnul jeden koutek víš. "Jsi moc hodná na to aby jsi se, se mnou přátelila." "Promiň, ale ještě deset dní se mnou chodíš a nemáš na výběr." Zasmáli jsme se jenže pak řekl něco co mě totálně odzbrojilo. "Nikoho lepšího jsem si ani vybrat nemohl. V tomhle mamka měla pravdu." Zůstala jsem na něj udiveně koukat. "No nekoukej se tak udiveně, vážně jsi asi ta nejhodnější ze všech. Jinak bys mě tu ani nechtěla vidět. Ale ty mě necháváš tu přespat! Jsi světice."
Zasmála jsem se a nešlo to zastavit."Jasně já a světice! Ty mě dokážeš pobavit! Takže... lžu, nejsem čestná, cizoložím, jsem ..." "Mě je jedno jak to bere náboženství, pro mě jsi svatá." Usmál se a vzal mě opatrně za tváře. Jemně mě políbil a pak už začali chodit hosti. Přišel Tayler, Max, Ben a Caroline. S Maxem jsme na sebe házely, všelijaké pohledy a ani jeden jsme se neměli , k tomu si o tom promluvit. Sedli jsme si do obýváku, začali si povídat, štěbetat smát se a pít. Hrála energická hudba, která nás nenechala v klidu. Pak mě ale začala bolet má škaredá strana obličeje a běžela jsem si pro brufen.
Když jsme byli v přiopilé náladě, navrhla Bonnie, zahrát si Pravda nebo Úkol. "Ne, Bonnie, jen to ne. Víš jak to minule skončilo!" Varovala jsem jí a oba s Maxem jsme zrudli až za ušima. "No tak, bude to zábava!" Přidal se Damon a jemně mě šťouchnul. "Nekaz zábavu Gilbertová!" Pískla Caroline a otřela se Maxovi, rukou o rozkrok. "No tak Eleno, nebylo by to tak špatný kdyby to dopadlo jako minule ne?" Zeptal se s potměšilým úsměvem Max a Damon zatnul zuby. "Bylo Maxi. Jsem zadaná." "Na deset dní!" Oponoval mi. "Ale pořád jsem." Damon se nadechnul a já ho čapla za ruku, jen aby se k něčemu neunáhlil.
"Tak fajn, ale jen při podmínce že když se mi nebude chtít plnit zadaný úkol, řeknu pravdu a pokud nebudu chtít říct pravdu, napiju se. Tohle budou pravidla. Žádný svlíkání." Damon jen zavrčel a Max se zasmál. "Já stejně viděl dost." Potočila jsem očima a hledala něco čím mu oponovat. "Jo, ale mě to stejně nestačilo. Mohl bych se koukat pořád." Vyřešil to za mě Damon a Max zblednul. "Hele, kluci dost! Pokud se chcete prát tak venku." Zahlásil Tayler. "Ani náhodou. Praní už bylo dost! Dnes ani v příštích deseti dnech nechci nic takovýho ani vidět." Damon se zase zatvářil bolestně a pohladil mě po tváři. "Promiň" Šeptnul abych ho slyšela jen já. "To nic, jen se už uklidněte." Kývnul a líbnul mě na čelo.
"Točíš Bon Bonku, vymyslela si to." Bonnie jen pokrčila rameny a zatočila. Flaška se točila a točila. "Takže Bene, Pravda nebo Úkol?" Chvíli přemýšlel a pak si zvolil pravdu. "Sedíš tu celou dobu tak zaraženě a nic neříkáš. Proč?" "Protože mě irituje že s ním bude muset být ještě deset dní. Byl s ní teprve čtyři a už jí dvakrát natáhly." Damon se nehádal a jen přikývnul. "Nebyla to jeho chyba. V Grillu jsem mezi ně skočila a bil se kvůli tomu, že o mě Stefan mluvil hnusně. A o tom dnešku se bavit nemáme, ale pokud to chcete vědět, tak to byl můj nápad jít k němu domu." Damon se chtěl ozval ale já ho zadržela. "A opovaž se říct že je to tvoje chyba Damone, slyším to celou dobu. Ještě jednou řekneš tuhle blbinu a zlíbám tě k smrti!" Mělo to znít výhružně ale on se jen usmál. "Byla to moje chyba??" Řekl nevině a já do něj drcla. "Blbče." Zasmála jsem se a nechala se obejmout jeho paží.
Teď točil Ben a padlo to na Caroline. "Pravda nebo úkol?" "Úkol." Ben se usmál a semknul rty. "Takže půjdeš za Bonnie a omluvíš se jí za všechno co jsi jí kdy udělala. Jmenovitě, potupně a pravdivě. Musíš to myslet upřímně." Všichni se začali smát a Caroline zakroutila hlavou. "Ani náhodou. Takže Pravdu prosím." "Dobře. Tvoje prsa jsou pravý nebo umělý?" "Asi se napiju." Řekla rovnou ani se nepokusila na otázku odpovědět. "Aspoň dva loky!" Zvolal Tyler na Caroline protočila očima. "Maxi, pravda nebo úkol?" "Pravda." Caroline se vítězně usmála a našpulila rty. "Jaká je Elena v posteli?" Teď jsem úplně zrudla a Damon vedle mě zatnul ruce. Dělal to vždycky když Max promluvil. I když to bylo jen prokleté: Ahoj.
"Perfektní. Copak si myslíš že bych s ní tolikrát spal, kdyby byla k ničemu?" Nevěděla jsem jestli se mám naštvat nebo co vlastně říct. "To je fakt super důvod." Řekl jsem potichu a on se na mě podíval tím jeho způsobem. Otočil flašku směrem na mě a koukal se mi zpříma do očí. "A jakej by měl bejt ten důvod zlatko?" "Jsme kámoši. Oba dva víme že to byla protislužba a oba dva víme že bys se mnou spal i kdybych za to nestála. A řekněme si pravdu, ani líbat pořádně neumím!" Zvolala jsem bez starosti, ale to se ozval další hlas. "Tak to prrr! Líbáš báječně, k tomu nemůžou být žádný výtky!" Damon mluvil jako znalec a ve své podstatě znalec i byl. Vzala jsem flašku a zatočila s ní..Bonnie si vybrala úkol, musela Caroline sklonit poklonu. Řekla jí: "Dneska nevypadáš jako přejetá žába Caroline, dneska si pozvedla úroveň a je z tebe chcíplá krysa." Caroline na ní vyplázla jazyk. "S kolika holkama si spal Damone?" Zeptala se ho a já měla sto chutí si zacpat uši. Kolik jich bude? Deset? Patnáct? Sto? "Čtyři." Zaskočilo mi a musela jsem si dát ruku před pusu.

"No nekoukejte se na mě. To že jsem děvkař se o mě jenom říká." Zasmál se a poplácal mě po zádech. "To je fakt, nevyspal se dokonce ani se mnou." Pokrčila bloncka rameny. "Jen čtyři?" Kývnul. "A kolik ty?" "Já taky čtyři." Nahnul se ke mě a zašeptal mi do ucha. "Do pětice všeho dobrého?" Strčila jsem do něj ale opřela jsem se mu hlavou o rameno. "S tebou to je jiný." Zamumlala jsem, a on zvednul hlavu. "Jak jiný?" "Netočil si, ptát se nesmíš." Zasmála jsem se a on zatočil. "Pravda nebo Úkol Maxi?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama