Love Game 9.díl

20. července 2014 v 13:11 | LinDee |  Love GameCelé dva dny na to, když byly prázdniny, se mě ani nedotknul. Možná se bál jak bych na to reagovala, ale moje tělo reagovalo na to že byl ode mě moc daleko. Potřebovala jsem ho cítit. Seděli jsme na gauči a učili se. Pro moje překvapení, byl vážně chytrej, vysvětloval mi chemii která mi zrovna dvakrát nešla. "Podívej, máš dva reaktanty, mezi nimiž dochází k reakci. Může jít buď o endotermickou nebo exotermickou. A..." Skočila jsem mu do řeči. "Damone, já už to nevydržím." Podíval se na mě a zkroutil obočí. "Vždyť ti to jde. Stačí jen aby jsi to..." "Nemluvím o tomhle!" Pohodila jsem kolem sebe rukama. "Ale o tomhle." Dotkla jsem se jeho paže a on se na mě ihned podíval.
"Konečně po tolika letech, s tebou můžu být a ty se mě ani nedotkneš." Můj hlas zněl sklíčeně, povzdechnul si a propletl se mnou prsty. "Bál jsem se, tvojí reakce. To co ti řekl Max..." "To co mi řekl je úplně jedno. Ale co všechno jsi slyšel?" Usmál se a uvolnil se. "Moc ne. Vlastně jen to do toho polibku, pak jsem odešel. Myslel jsem že by se vám hodilo soukromí." "Teď ale potřebuju tebe. Ale nejdřív zkoukneme tu chemii." Zasmála jsem se a byla ráda že neví nic o tom jak moc ho miluju. A taky jak dlouho. "Tak to zvládneme dohromady ne?" Odhodil knížku na křeslo a přitáhnul si mě do klína.
"Já jsem jeden reaktant." Chytila jsem ho kolem krku a dala mu nohy kolem pasu. Seděli jsme takže to šlo celkem lehce. "Ty jsi ten druhý." Začal mě líbat na krku až jsem vzdychla. Hladil mě po stehnech a má pánev se sama tiskla k té jeho a ucítila jsem jeho tvrdou erekci. Rozepínal mi košili a usmál se. "Mezi náma dochází k reakci, která je exotermická." Zašeptal hlasem, zahaleným touhou. "A protože jsme dva vysoce reaktivní, dojde k výbuchu že?" Zeptala jsem se mezi vzdechy a zbavila ho trička. "Vidíš, najednou se z tebe stala odbornice." Rozepnul mi knoflík na kraťáscích a povalil mě na gauč pod sebe.
"Hlavně nepřestávej." Šeptla jsem a znovu se zmocnila jeho naběhnutých rtů. Líbal by mě dravěji, ale to by se mi ten obličej moc nezlepšil a akorát by mě to bolelo. Ale já ho chtěla. Milovala jsem ho přes všechno na světě a byla jsem tak sobecká že jsem si chtěla užít každičký jeho kousek. Chtěla jsem ho na sobě, kolem sebe, v sobě. Všude. Začala jsem mu rozepínat kalhoty ale on se zastavil. "Co je?" Zeptala jsem se zadýchaně. "Tady ne. Zasloužíš si něco víc než spaní na gauči, nebo na zemi." Udiveně jsem se na něj podívala, přetočil mě na sebe a jednoduše vstal se mnou v náručí. Vyjekla jsem překvapením, ale on mě nesl dál. Vypadalo to že jsem pro něj stejně těžká asi jako pírko. Při cestě po schodech mě stále líbal a jeho pevný příjemný stisk nepovoloval. Rozrazil dveře ke mě do pokoje a položil mě na postel. Přitom mě ale nepřestával líbat.
Když mě lehce kousnul do krku, neudržela jsem se a servala z něj kalhoty i s trenkami. Lehce se zasmál a jedním malým pohybem ruky mi rozepnul podprsenku. A začal se věnovat mým prsou. Jedno uchopil do ruky a s druhým si pohrával jazykem. Bradavky mi tvrdly a on si toho nemohl nevšimnout. Jeho polibky mě naplňovaly nezkrotnou touhou. Neváhala jsem a strhla jsem ho pod sebe. Začala jsem ho obdarovávat malými polibky po hrudi a mířila jsem níž. Vzala jsem jeho pýchu do ruky a jemně ho začala masírovat. Poté jsem sklouzla jazykem k jeho špičce a jemně se dotkla jazykem. Slyšela jsem jeho tiché vzdechnutí a to mě popohnalo k dalšímu činu. Vzala jsem ho do pusy pořádně a dělala mu dobře. Jeho vzdechy a volání mého jména mě rozrajcovávali a popohnávaly dál.
Jazykem jsem přejížděla jeho nejcitlivější místa a líbala ho po celé jeho délce. "Eleno!" Přidala jsem na tempu a viděla jak jeho ruce chytily prostěradlo a neústupně ho svíraly. "Oh můj Bože!" Rukama jsem ho hladila po břiše i po stehnech a jeho vzdechy se prohlubovaly. "Eleno, dost nebo...." Pomalu jsem ho vytáhla z pusy a když jsem se na něj podívala, viděla jsem zbožnost. Koukal se na mě jako na bohyni. "Ty jsi vážně anděl!" Zakroutil s úsměvem hlavou a i přes to,že jsem mu před chvílí líbala jeho pýchu, si mě přitáhnul a políbil mě na ústa. "Ještě nikdo mě nedonutil, ho takhle moc chtít." Zašeptal, přesunul mě pod sebe a ihned se vrhnul na mé kalhotky. Na nic nečekal a prostě je ze mě nadlidskou rychlostí stáhnul.
Nejdřív do mě vniknul jedním prstem, ale byla jsem už tak vzrušená, že jsem ho cítila jakoby tam měl prsty hned tři. Líbal mě všude po těle. Na břiše, na bocích, na prsou. Nemohla jsem jinak, než se poddat vzdechům. Když do mě vniknul i druhým prstem. Prohnula jsem se a zalapala po dechu. "Oh Bože!" Vzdychala jsem když s nimi začal pohybovat rychleji a moc příjemně s nimi kroutil. Myslela jsem že nic lepšího už být nemůže, ale to pak přesunul své polibky na mé už tak dost vyprovokované místo. "Damone, oh Damone!" Zvolávala jsem jeho jméno, jakoby to bylo zaříkávání, jen ať nepřestane. Jeho jazyk tam předváděl neskutečné kreace a celé mé tělo se napínalo a třáslo pod celým tím vzrušením.
"Oh oh oh, Bože!!" Cítila jsem že se to blíží, propnula jsem se jako luk a zavřela oči, před kterýma se mi už stejně zatmívalo a cítila Damonovu dlaň, která šmátrala po mé a propletl se mnou prsty. Celá ta vlna božské energie se přese mně převalila v nečekaně velkém množství až jsem se bála že ztratím vědomí. Stiskla jsem Damonovu ruku a nechala své tělo reagovat tak jak si přálo. Hlava se mi motala a já byla udýchaná jako po marathónu. Vytáhla jsem Damona nahoru za sebou a stále překvapená sílou orgasmu jsem promluvila. "Ty jsi bůh. Tohle bylo.... božský." Vydechla jsem a políbila ho. Vášnivě. Citlivě. Hladově. Zamotala jsem mu ruce do vlasů, obmotala mu nohy kolem pasu a čekala jen na chvíli kdy bude konečně ve mě.
"Jestli mi teď řekneš abych přestal tak se asi zcvoknu." Zachrčel a přitisknul se ke mě. "Jestli přestaneš, zabiju tě." Odpověděla jsem mu a přitiskla svou pánev víc ne tu jeho. "V to jsem doufal." Nakonec konverzace utichla. Hned jak do mě vniknul, jsem viděla ohňostroje. Celé moje tělo poslalo jednoduchou zprávu do mozku: Tohle je to nejlepší na světě. Lepší než drogy, alkohol." Naše vzdechy se mísily a naše jména poletovaly vzduchem jako nafukovací balony plné vášně. "Damone." Vzdechla jsem a náhle jsem měla ústa plná. Jeho rty byly hebké a horké. Splynuly s mými a naše jazyky tančily ten nejvíc romantický tanec na světě. Jeho ruka mě držela za zadek a pomáhala nám přírazy zintensivnit. Ta druhá ležela na mé tváři a držela si mě u něho. Já jsem měla ruce zaťaté do jeho zad užívala si každý sebemenší dotek.
"Eleno Bože!" Skousnul mi velice opatrně nebolavý ret a z hrdla mu vyletěl ostrý vzdech. Cítila jsem to znova, všechno se na mě valilo, ale tentokrát ještě víc. Nevím jestli to umocnila naše bezprostřední blízkost, nebo to že je to již po druhé, ale věděla jsem že tohle bude gigantické. Popohnala jsem ho k další činnosti a cítila jsem že on se taky velice rychle blíží. Prsty zmáčknul mé ztvrdlé bradavky a tím napomohl k mému dokonalému orgasmu. Nebránila jsem se vzdechům, propla jsem se jako luk a pak tvrdě zády dopadla na postel. Damon ještě jednou přirazil a náhle se vzepjal jako lev a zvrátil hlavu dozadu. Cítila jsem tolik energie ale s doznívajícím orgasmem se všechna vytrácela a já se bála že vyčerpáním omdlím. Damon se svalil na mé tělo a velice pomalu a intensivně ze mě vyšel.

Nadechnul se pohladil mě roztřesenými prsty po boku a svalil se vedle mě. Bylo mi trapně, nevěděla jsem co očekávat. Ale on mě znovu překvapil, vzal mě za ruku a políbil každý muj prst. "Takhle mě nikdo nikdy nevyřídil." Zašeptal ale já ještě nebyla dost vydýchaná. "Ty? Já jsem myslela že z tý sily omdlím." Zasmáli jsem se a pak přese mě dal deku. "Taky jsi mi chyběla víš. Ty dva dny, byly naprosto šílený. Nevěděl jsem co mám dělat. Je mi tak přirozený se tě teď dotýkat." Zakroutil hlavu a já ho chápala. Měla jsem to stejně tak. Měli by jsme se nenávidět, místo toho spolu spíme. Vážně... A do prdele! Ted mi to došlo! My se spolu doopravdy vyspali a bylo to to nejkrásnější co se mi kdy stalo.
"Půjdu do sprchy." Řekla jsem s úsměvem a nechala ze sebe spadnout lehkou přikrývku. "Nevím jak se teď na tebe můžu koukat a nepřemýšlet o tom co se stalo." Zavrčel a stáhnul ze sebe deku taky. Zatajila jsem dech a olízla spodní ret. "A-a-a- a nechceš jít se mnou?" Zeptala jsem a pohledem připíchnutým k jeho očím. Zažhnuly mu oči a než jsem stačila něco říct, už jsme byly ve sprchovém koutě a nechaly na sebe téct horkou vodu. Celou dobu jsme si jen koukaly do očí a ztěžka oddechovaly. Pak jsem vzala do rozklepaných rukou šampon a nechala si trochu vytéct do dlaně. Vzal si ode mě šampon a udělal to samé. Nakonec jsem velice nervózně a celá rudá, přitiskla ruku na jeho vypracovanou hruď. Nečekal a velice jemně mě začal omývat na bocích a bříšku.
Celá jsem se třásla a pomalu kroužila rukama po jeho těle. Otočil mě k sobě zády a natisknul se na mě. Neplánovaně jsem vzdychla, když si jeho ruce opět razily cestu po mém těle. Cítila jsem jeho dech u mého ucha. Dala jsem ruce na ty jeho a klouzala společně s ním. Bylo to silné a tak... tak jiné. Hladil má prsa, mé boky, zadeček. Plna té nové nevídaní vášně jsem se otočila a začala ho hladit stejně tak, jako on mě. Mé ruce sjížděli po jeho vypracovaném těle a já se bála že za chvíli nedokážu popadnout dech. Neotočila jsem ho, chtěla jsem ho vidět, chtěla jsem vidět jeho blankytně modré oči. Myla jsem mu záda a několikrát jsem přejela i přes jeho dokonalý zadek. Oči měl zamlžené touhou a dech se mu zrychloval.
Vzal mě za tvář a políbil mě. Tohle byl úplně jiný polibek než všechny ostatní dohromady. Bylo vněm něco kořeněného. Něco, co mi jen malinko připomínalo náš polibek při filmu ale zároveň i trochu polibky při našem milování. A abych pravdu řekla, nikdy jsem si nemyslela že něco takového řeknu, ale Damon se dokáže milovat, není to jen mašina na sex. Hladil mě po tváři a zvláštně se na mě díval. "Co se to stalo? Jakto že se od tebe nemůžu...Musím na tebe pořád myslet." Svěřil se mi tiše a nechal vodu aby nás pomalinku omývala. "Asi protože se nesnášíme a to co se mezi náma děje nás mate, protože já na tebe taky pořád myslím." Znovu mě lehce políbil a pak ze mě začal omývat zbytky bublinek. "Nebo nám to dává jasně najevo aby jsme si těch osm dní pořádně užili."
Odkývla jsem to a přitom se soustředila jen na jeho ruce. Nemohla jsem s tím nic dělat, chtěla jsem ho tak šíleně moc. Možná to bylo kvůli té myšlence že je můj už jen na týden. Tak rychle to uběhlo. Vzala jsem ho za ramena a přitiskla jsem se k němu. Líbala jsem ho po krku, po ramenou, všude kam jen má ústa dosáhla. Tulil si mě k sobě a hladil mě. "Kéž by tohle trvalo aspoň měsíc." Zašeptala jsem a věděla že mě Damon slyšet nemohl. "Chci si tě užít co nejvíc to půjde." Řekla jsem už nahlas a on se usmál. "Tak to jsme dva. Škoda že je zítra škola, mohli jsme někam zajít. Třeba na brusle." Zasmála jsem se při vzpomínce jak mě učil bruslit a já pořád padala na pusu. Vždycky se smál, ale jako gentleman mi pomohl nahoru.
"Jo, ale co po škole? Vždyť nemusíme chodit na tu párty. Ne, já vim že jsi tam chtěl, v pohodě." Snažila jsem se to zamluvit, ale on mi zvednul obličej, po kterých se mi kutálely kapky vody a usmíval se. "Zítra po škole jdeme bruslit, jen my dva, spolu." Usmála jsem se a nechala se políbit. Vždyť na to mám už jen osm dní, tak si je užiju ne? "Tak pojď, ještě mi nastydneš." Zasmál se. "Voda je horká." "Ale já si musím dát studenou, jinak se na tebe znova vrhnu." Odhodila jsem ručník který mi podával a s úšklebkem jsem se k němu blížila. "Ty jsi vážně... Báječná." Zamumlal, než jsem ho políbila a on mě opřel o zeď. Zdvihla jsem nohy a obmotala mu je kolem pasu. A pak se to stalo znovu. Moje vnitřní bohyně metala přemety a pohltila jí vlna pocitů. Nemyslela jsem si že to může jít takhle rychle, ani jsme si neodpočinuly a po milování jsme se vrhly rovnou na pořádnej vášnivěj sex.
"Jsem zvědavej jak tohle zvládneme ve škole." Zasmál se když si oblíkal tričko. "Přisahám Bohu, že jestli mě tohle přistihne ve škole, najdu si tě a odvedu někam, kde na nás nikdo nepřijde a ... dál už to znáš." Zasmál se a hodil mi moje tričko. "Věř mi že jestli se to stane i třeba v jídelně, vezmu si tě ne stole a je mi jedno kdo nás uvidí." "Tak to je celkem nebezpečný." Zasmála jsem se a hodila mu na oplátku jeho kalhoty. "Já jsem nebezpečnej!" "To nebudu zpochybňovat!" Rychle jsem se upravila a koukla na telefon. Šest zmeškanejch hovorů a esemeska. "Zavolej mi hned jak budeš moct."
Vytočila jsem Bonniino číslo a bála se co se stalo. "Haló? Stalo se něco Bonnie?" "Máma mi volala. Pouštějí pana Salvatore domů, má podmínku. Myslela jsem že tu budeš chtít vědět ale ty jsi mi to nezvedala a.... Mimochodem co jsi dělala že si nezvedla telefon svojí nejlepší kámošce?" Zrudla jsem a byla ráda, že mě nemůže vidět. "Uklízela jsem. Víš jaký jsou kluci bordeláři." Damon se naproti mě začal smát a kýval hlavou. "Aha, nezapomeň že zítra nultou, máme laborky." A do prdele. Dvě špatná zprávy za den. No... musím se jít učit. Tak pa Bon." "Čau." Položila jsem telefon a koukla se na usmívající se ho Damona.
"Jaký dvě špatný zprávy?" "Zítra mají holky nultou biologii." Pokrčila jsem rameny a doufala že se nebude ptát dál. "Hodím tě." "Nemusíš. Hezky se vyspíš a pro mě dojede Bonnie." "Fajn, takže tě mám pak čekat kde?" "U Šaten?" Kývnul a hupnul o postele. Poklepal na místo vedle sebe a já skočila za ním. "A ta druhá?" "Co?" Hrála jsem blbou. "Druhá špatná zpráva." "O nic nejde." Podíval se na mě tím svým vědoucím pohledem a já polkla. "Ale přísahej že se nenaštve a nepůjdeš udělat nějakou koninu!" Přísahal a zvednul dva prsty do vzduchu. "Tvůj táta se vrací. Propustily ho na podmínku a pokutu.Nevím kdy dorazí, nebo jestli už je doma. Damon se napnul a ztuhnul.
"Měl zůstat sedět a chcípnout tam." Pohladila jsem ho po tváři a on mi konečně věnoval pozornost. "Neřeš to. Ten chlap vůbec neexistuje, jsme tu jen mi dva a..... A horda domácích úkolů." Zamumlala jsem a doufala že se zasměje. A taky že jo. "Tak pojď ty šprtko. Musíš mě naučit francouzštinu a tobě stále nejdou matematické výroky." Sednul si, stáhnul si učebnici do klína a začal listovat. "Jak se řekne: Zabil jsem svého otce?" Zasmála jsem se a šťouchla ho do ramene. "To tě čit nebudu. Máš smůlu." "Určitě to nevíš co? Hoď tam Google Translate a uvidíme." Smály jsme se a dokonce mě i naučil výroky. Vážně jsem se divila, ale Damon byl velice chytrej.
"Znegujte větu: Beethoven a Mozart byli čeští skladatelé." Chvíli jsem přemýšlela ale pak to ze mě jen tak vyletělo. "Beethoven nebo Mozart nebyl český skladatel." "Pojď ke mě ty chytrolínko!" Pustil knížku a svalil si mě do náručí. "Učily jsme se už dvě a půl hodiny, není teď čas si odpočinout?" Zeptal se, ale pak mi došlo že ne. "Ne, jelikož jsem neudělala večeři a mám celkem hlad. Vsadím se že ty taky." Začala jsem vstávat, ale on mě strhnul zpět. "Objednáme Čínu." "Fajn." Souhlasila jsem jen proto že čínu miluju a že se mi nechtělo z jeho blízkosti. "Budou tu za patnáct minut. To je dlouhá doba na to, aby jsme se tu jen tak válely a kecaly." Zasmál se a dal si ruce od hlavu. "Jen mi nepovídej že ty taky přemýšlíš?" Zasmála jsem se a on do mě šťouchnul. "Nebuď zlá, nebo zítra nejdeme bruslit!" Zasmála jsem se a vytáhla telefon. "Promiň. Už budu hodná!" Vyfotila jsem ho a on se hned zamračil.

"Nefoť mě když mě nevaruješ, mohl bych tam vypadal trochu míň božsky." Vyfotila jsem ho znovu a pak se z toho strhla fotková válka. Fotily jsme jeden druhého prali se o můj mobil a pak jsme se fotily spolu. Když jsme se líbali, když jsme se smály, když na mě vyplázl jazyk. Chovali jsme se jako normální pár, až na to že náš vztah měl omezenou trvanlivost. Pořád mi v hlavě znělo upozornění, že už jen osm dní v nebi. Pak zazvonila čína a my se běželi dolu nadlábnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama