Love Game - Epilog

20. července 2014 v 13:20 | LinDee |  Love Game


Seděla jsem na vrcholku Eiffelovky a myslela na Damona. "Tak mu zavolej!" Popichovala mě mamka. "Víš kolik to bude stát?Majlant!" Mamka pohodila rukou a zasmála se. "Tak ať, už si s ním nemluvila tři dny a jsi z toho nervní, tohle si máme uživat, né šílet smutkem." Protočila jsem očima, ale poslechla jsem jí. Zvedla jsem se a šla na liduprázdnější místo. Vytočila jsem jeho číslo a srdce mi poskočilo ihned jak jsem ho uslyšela.
"Ahoj lásko." "Ahoj." Šeptla jsem nadšeně a náhle mi bylo líp. "Jak si to užíváš? Je tam pěkně ne? Ráno když si mi psala vypadalo to jako že ti není dobře..." Zasmála jsem se. "Ne, bylo mi fajn. Jen se mi stýská. Chtěla bych tu být s tebou. Ani nevíš jak je to tu romantický." Zasnila jsem se a posloucala jeho tichý smích. "Tak se tam spolu jědnou vrátíme jo? Přísahám." Povzdechla jsem si a přitiskla si letefon blíž k uchu. "Mocmi tu chybíš." "Ty mě taky. Špatně se mi spí, když mi neležíš v náruči." Já ho tak strašně miluju. "Občas si říkám že bych si mohl načas najít náhradu." Nesnáším když mě takhle popichuje. "Na to zapomen! Nebo si tady najdu nějaký pěknýho francouze, který mi tu bude dělat společnost." Zasmál se. "Ani náhodou. Ty jsi jenom moje.... Miluju tě Eleno." Usmála jsem se. "Já miluju tebe. Už jen dva dny a máš mě tam jako na koni. Hned jak přijedu domu a dám se do pucu, přijedu za tebou." "V kolik vám přistává letadlo?" Zamyslela jsem se. "No... Asi kolem šestý ráno. Proč?" "Já jen kdy mám vstávat abych tu poklidil." Zasmál se, prohodily jsme pár sladkých řečiček a pak jsem to radši vypnula. "Pa lásko, Miluju tě." "Já tebe víc." Zašeptala jsem a ukončila naší hádku zmáčknutím červeného tlačítka.
Vrátila jsem se k mamce a ta se mi smála a culila se. "Co je?" Zakroutila hlavou ale smát se nepřestala. "Je zajímavé že ti stačí jeden telefonát a jsi jako vyměněná. Co s tebou dělá? Posílá ti přes sluchátko endorfiny?" Zase jsem si k ní sedla a plácla jí po rameni. "Prostě ho miluju." " Jo, to už nám všem došlo."


Bylo pět čyřicet a mi vystupovaly z letadla. Byla jsem unavená, ale hrozně jsem pospíchala, abych byla co nejdříve doma. Už už jsem chtěla vyběhnout nasednout na taxík a nechat ho aby mě odvezl za Damonem. "Musíme pro zavazadla. Uklidni se Eleno, za chvíli už u něj budeš." Mamka mě znala jako svý boty a tak pospíchala společně se mnou. "No ták.... no ták.... kde jsi kufre?" Klapala jsem nohou a mamka se mi smála. "Eleno uklidni se. Rychlost klapání se nerovná rychlosti nalezení kufru." "Nezkoušej na mě nějaký vzorečky! Pořád mám prázdiny!" Smála jsem se a nespouštěla oči z pásu. "Ha! A mám tě!" Rychle jsem vyběhla a chytila jeden z našich kufrů. Po chvilce seobjevil i ten druhý. "Eleno všichni na tebe koukají jako na blázna. Můžeš se uklidnit?" Tišila mě mamka, ale já na ní neměla čas. "Mami vypadám jak blbec. A chci abych se Damonovi líbila až mě uvidí." "Budeš se mu líbit at budeš vypadat jakkoliv."
Rychle jsem si na záchodech učesala vlasy a vyčistila zuby. S mamkou jsem byla domluvená, že až ona vystoupí doma, můžu jet rovnou za Damonem. To bylo plus! "Eleno deš?" Vypadala jsem pořád jako nevyspalá ošklivka, ale snad to Damone přežije. Vyšli jsme ven a čekalo tam spoustu lidí. A mezi nimi i Damon. Rozzářila jsem se a běžela rovnou k němu. Když jsem se u něj zastavila, odhodila jsem fufr na zem a ihned jsem ho políbila. Tolik se mi po něm stýskalo. Líbal mě stejně náruživě a usmíval se. "Ahoj lásko." Řekl a dal mi puget krásných růží. "Děkuju. Jsou krásný!" Vyštěkla jsem radostí a znovu jsem ho objala. "Jako ty." Zasmála jsem se. "Jasně. Zrovna ted." Políbil mě do koutku ust a kývnul. "Jako vždycky. I když bývá to i lepší." Můj Damon se nikdy nezmění. "Dobrý den Mirando. Jak jste si to užily?" "Byla to krása! Ale Elena ti to určitě poví. Teď běžte, vezmu si taxíka." Damon se jí snažil přemluvit že jí vezme, ale mamka o tom nechtěla ani slyšet. Rychle jsme se dostali do auta a já nepřestala drtit jeho ruku.
"Zastav někde." Šeptla jsem. "Proč? Je ti zle?" Zasmála jsem se. "Ne, jen už to nemůžu vydržet a chci se na tebe vrhnout." Zasmál se a zastavil u krajnice. Zopakovali jsme si náš roztoužený sex v autě a tentokrát to bylo ještě hezčí. V každém dotyku bylo cítit sladko našeho šťastného setkání.

THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama