The Original Problem 11.díl

20. července 2014 v 15:31 | LinDee |  The Original ProblemPohled Klause:
Slyšel jsem Rebeku, řvát, ale pak se situace uklidnila. Vešel jsem do obývacího pokoje a viděl tři ženy jak se hádají co pustí za film. "Já chci záhadu Blarewitch!" Hlásila čarodějka ale Rebeka ji odporovala. "Dej tam nějaký sladák! Co třeba Lítám v tom?" To se ozval Kol a položil sklenku s burbonem na stolek.
"Tak na to zapomen! V žadnym případě!" Pak se ale ujmula slova ta nádherná brunetka a vytáhla jedno DVDčko. "Rychle a zběsile pět?" Řekla s usměvem a čekala na reakce. "Na to bych se kouknul s váma." Vmísil jsem se do konverzace a Elena na mě jen zamyšleně hleděla. "Fajn. Tak to pust." Řekla Beka a prohodila kolem sebe rukama.
"Zabrám si místo vedle Bonnie!" Řval a stáhnul jí k sobě do mini gaučíku. "Mám křeslo!" Přidala se Beka a Elena se zasmála. "Jste jako děti." Elijah ji objal kolem pasu a sesunul se s ní na druhý gaučík. "My máme pohovku." Zasmál se a políbil jí přes vlasy na krk. Bez ničeho jsem šel až ke křeslu a posadil jsem se. Když film začal všichni byli ticho. Černovláska se vedle mého bratra červenala a pořád pohledem sjížděla na jeho ruku a on jí díky tomu gestu, za ní vzal. Její srdce bylo slyšet až do Kanady.
Filmu jsem si vůbec nevšímal. Moje pozornost se stáčela k dívce ležící v objetí mého bratra. Byly na sobě natisknutí jakoby vedle nich na celé sedačce nebylo místo. Musel jsem se natu podívanou stále koukat. Něco ve mě řvalo, at je od sebe odtrhnu a jeho zabiju tentokrát už na věky, ale musel jsem se kontrolovat.
Lehla si těsně vedle něho, jeho ruka spočívala na jejím břiše a jak vidno, on si filmu také moc nevšímal. Líbal jí do vlasů a šeptal jí něžná slůvka. Otočila se k němu čelem a spojila jejich rty. Slyšel jsem jak jí vzrušeně bije srdce a po tajmu doufal abych to byl já, ten který ji sevře v náručí. Po zbytek filmu, jsem je vidět nechtěl a tak jsem se zadši zvednul a odešel do své pracovny.
Rychlostí blesku jsem vyštrachal štětce a našel černou a tmevě modrou barvu. Ruka mi sama jezdila po plátně a můj hněv pomalu utichal. Ani jsem si nevšimnul co vlastně kreslím, ale když jsem se podíval na hotové dílo, spadla mi brada. Uplne bezmyšlenkovitě jsem nakreslil Elenu jak líbá mou tvář a rukou svírá cíp mé košile. "Tohle nikdo nesmí vidět." Šeptnul jsem a sundal obraz z podstavce. Odložil jsem ho do škvíry za skříní a sednul si do křesla.
Co to se mnou ta holka dělá? Jediné co od ní chci je její krev. Stačí když prolomí mou kletbu a budu volný, už mi k ničemu nebude. Vlastně nikomu k ničemu nebude. Zasmál jsem se nad svým uvažováním a dal nohy na stůl.
Pohled Eleny:
"Už to mám! Jsi vlkodlak!" Kol zakroutil hlavou a Rebeka se jn smála. "No tak Bonnie, na to příjdeš!" Povzbuzovala jsem jí a smála se Kolovu umění pantomimi. "Indián! Žena! Ty jsi nějaká žena!" Kol zuřivě kýval hlavou a mě náhle nenapdalo co to vlastně předvádí. "Královna? Královna Alžběta?!" Elijah se začal smát a já se na něj otočila. "Co je?" Zeptala jsem se nachápavě. "Jediný kdo od něj něco pochopí je Rebeka, to proto jsou spolu v týmu. Podle mě, to je Hula tanečnice, podle Bonnie vlkodlak. Na tohle nikdo krom Beky nepříjde."
Smál se a propletl se mnou ruku. "No tak! Tak řekněte kdokoliv co to je!" Vyzval nás a Beka se záchvatem smíchu konečně prozradila o co jde. "Jak tě napadlo předvádět Sochu Svobody takhle?" Bonnie vyprskla smíchy a já se neudržela a svezla se zpátky na sedačku a ze smíchu mi kanuly slzy. "To si děláš legraci že jo?" Ptal se Elijah, který se taky neubránil smíchu.
"Jdem hrát něco jinýho. Tohle je nuda." Řekl podrážděně a já k němu hned vyskočila. "Možná pro tebe, my se celkem slušně bavíme. No tak! Nechovej se jako malej!" Smála jsem se a pocuchala mu vlasy. "To ty se mi směješ až brečíš. Vážně se chovám já jako malý?" Zeptal se. "Jo." Řekli všichni unisono a on se pohodil rukama. "Fajn. Tak u ž přestante a hrajte si tu stupidní hru dál beze mně!"
Chytla jsem ho za ruku a zašeptala mu. "Tohle se Bonnie nelíbí. No tak chovej se dospěle." Pokárala jsem ho a on se mi vytrhnul. "Nebudu skákat jak si pískne El. Nikdy jsem to nedělal ani nebudu, ale zůstanu tu kvuli tobě." Usmál se a hodil po Bece polštářkem. Ten jí trefil do hlavy a její mírumilovný obličej se změnil do nenávistnýho. "Už jednou jsi mě dneska naštval! Tentokrát mě jejich přítomnost nezastaví!" Drtila mezi zuby, ale Elijah k ní bleskově přistoupil. "Ale zastaví!" Řekl a chlácholivě jí pohladil po rameni.
"Nech si to až budete sami ano?" Přikývla a Kol se smál na celé kolo. "Takže naše malá Rebeka mi neublíží když je někdo cizí poblíž? Tak toho musím využít. Neudělal ti ten polštářek otřes mozku? Tvuj mozeček se tam už dost klinkal." Smál se a upíjel ze skleničky. "Ne,ne ne počkej! Tenhle je dobrej. Víš co je blondatý a má to mozek? Zlatej retrívr!" Kol se válel smíchy skoro na zemi a Rebečin obličej získával rudou barvu.
"Kole nech toho!" Varovala jsem ho. "Ne, ještě pár dalších. Tvuj mozek je tak velkej, že by sotva zaplnil jednu lentilku! Víš jak vymazat blondínce pamět? Stačí jí fouknout do ucha!" Smál se a musím říct že i mě uletěl jeden usměšek, ale ihned jemho zadržela. "Kole nezahrávej si. Pak budeš víc trpět!" Říkal mu Elijah a přitom pevně držel Rebeku za loket.
"Toho nejde nevyužít! Víš proč neumíš řídit? Protože Bůh stvořil ženy aby přidávaly plyn maximálně v kuchyni!" To jsem se už naštvala i já, vzala polštář co se válel na sedačce a strefila ho přesně do obličeje.
Zakymácel se a přepadnul z opěradla křesla, přímo na zem. Jeho smích ustál, zato Rebeka se smála na celé kolo. Elijah šel přímo ke mě a políbil mě. "Děkuju! Ztrátu sourozence bych asi nepřežil." Zasmál se a jediná Bonie za ním šla a s usměvem mu pomáhala na nohy. "To vůbec nebylo hezký Eleno!" Vrčel a upravil si tričko. "Taky nemělo. Byl jsi arogantní, hrubej a choval ses jak pitomec..." Zrekapitulovala jsem to se stálým usměvem na tváři.
"Ted si to ale odpykáš ty!" Zasmál se, udělal pár kroků ke mě, ale Elijah si stoupnul přede mě. "Pokud na ní jakkoliv sáhneš budu nucen ti uříznout ruku. Ona je moje, takže ani pohlazení... Stačí že po ní jde jeden z mých bratrů. Vždyt víš že jsem starej žárlivec." Smál se Elijah a strčil do něj. Kol se smíchem vztáhnul ruce v gestu obrany a poslal mi vzdušný polibek. "Ooooh. Večer tě tajně navštívím má lásko!" "Ale ty jsi mi nejdnou herec. Spíš by mě zajímalo jak dokážeš uhrát to, aby tě Beka neroztrhala na kusy." Řekla jsem a Beka jen souhlasila.
"Večer je dámská párty. Takže vy dvě tu přespíte. Ty-" Ukázala na Kola. "Se k nim ani nepřiblížíš. A ty-" Ukázala na Elijaha a mile se usmála, což nic dobrého nevěstilo. "Taky ne. Jeden večer budou jen moje." Kol protestoval, ale když viděl jak vražedně na ni Kol kouká tak radši souhlasil. Elijah jen smutně přikývnul a na mě mrknul.
Věděla jsem že noc nestrávím v jedné posteli s Bekou a Bonnie. Moje místo dnes bylo vedle něj. "A ty-" Dodala ještě Beka a otočila se zády k nám. "Si dělej co chceš, pokud to bude aspon pět set metrů od Eleny." Řekla Klausovi, který se nekoukal na ní, nýbrž na mě.
"Od kdy mi šéfuje moje malá sestřička? Vždyt víš že nikoho neposlouchám a ten kdo by mě chtel ovládat skončí dost špatně." Beka se jen usmála a založila ruce v bok. "Třeba s dýkou v srdci? Na století zavřený v rakvy? Aaaah to už je ohrané Niku."
Má opravdu ostrý jazyk! Klause to ale nevyvedlo zmíry. Jen jsem nechápala to že je to ohrané. Copak on někoho někdy zabil? Je nebezpečný? No, ani bych se nedivila... Elijah asi vycítil mou nervozitu a přitisknul si mě ke svému boku. "Ale nezapomen kdo dýky vlastní Beko. Možná by se mohlo stát, že se zítra probereš a vlastně už bude jiné tisíciletí." Vzal si bundu a odešel ke dveřím. "Jo... a pěknou dívčí noc." Mrknul po mě a zmizel za dveřmi.


Pohled Eleny:
Byla jsem vykolejená, nic z toho jsem nechápala. Co Beka myslela tím, že už je to ohrané?
Seděli jsme na gauči a poslouchali zase Kolovi vtipy a Rebečiny nadávky. "Copak je?" Zeptal se me Elijah a hlavu zabořil do mých vlasů. "Nic..." "No tak. Řekni." Zašeptá a políbí mě na krku. Trochu se otřesu a prudce se nadechnu. "Jen, nechápu co znamenalo to o těch dýkách a rakvích. Cítím se zmateně nic víc." Pohladil mě po vlasech a rychle mě přetočil pod jeho tělo, tak, že jsem pod ním ležela a tiskla se na jeho dokonale vypracovanou hrud.
"S tím si nic nedělej zlato. Oni se jen tak škárdlí." Usmál se a očima mi jezdil po obličeji. Zasmála jsem se a pohladila ho po tváři. "Tak už mě prosim tě polib." Řeknu se smíchem a on se na mé rty ihned vrhne. Jeho plné rty se třou o ty moje a jazyky se sebou šermují. Jeho ruka se nenápadně dostane pod mé tričko až se vzepnu proti jeho tělu a přitisknu si ho ještě blíž.
"Ale no tak! Vážně tady přede všema? Že se nestydíš Eleno a já myslel že se budeš držet celibátu!" Zanadával Kol a já se začala společně s mým přítelem smát. "Já a celibát nejde dohromady, když je u mě tenhle krásný muž. A navíc si ho chci užít abych večer nestrádala." Bonnie se zasměje a Beka něco potichu zašeptá a v tu ránu se Elijah usměje. "Co?" "Nic, jen se usmívám nad tím, jakou krásnou přítelkyni to mám."
Znovu mě políbí a pak mě přitáhne k sobě do klína a zase v sedě hledíme na další pokus o to, jak se Beka drží, aby mu nevrazila. "Jdeme něco dělat!" Zavelí Elijaha a tím zastaví i Koluv nával vtipu namířený na jeho sestru. "Myslím že mi HOLKY by jsme mohli jít do baru. Co říkáte? Začít tak tím naši dívčí noc?" Nadzvedla obočí a na tváři měla lišácký usměv."Jo, to by bylo fajn." Řekla Bonnie rudá od hlavy až k patě, jelikož si jí Kol přitlačil k boku.
"Fajn." Řeknu, ale Elijah protestně zamručí. Otočim se k němu a políbím ho. "Večer se uvidíme, budu tě čekat že si mě uneseš do svý postele." Usměje sea znovu mě políbí, jenže tentokrát je jen polibek hlubší plný oddanosti....možná dokonce i lásky. "Vrat se brzo." Usměju se a vymotám se mu z náručí. "Ty vole...Myslel jsem si, že si můžeme zapnout další film než vy dva se rozloučíte."Zasmál se Kol a schytal od Beky přísní pohled. "Za to ty a Bonnie jste si neřekli nic." Dodá tiše, tak že to Bon už nemůže slyšet, jelikož stojí u dveří.
"Jdeme!" Zavelí Beka a ještě se culí na svého bratra, který vyloženě zuří. "Jedem mým autem jo?" Všichni kývnem a nastupujem k ní i když já si svou odpovědí nejsem moc jistá. "Boko, prosím tě, jed pomaleji než minule. Myslela jsem že mi vyskočí srdce krkem." Zasmála se ale kývla. "Fajn, ale ted mě zajímá něco jiného. Bon Bon... Co ty a muj debilní bratr?"
Bonnie celá zkoprněla a zrudla. "Já... nic. Coby?" Zasmáli jsme se ale Beka toho nenechala.
"Tak povídej. Viděla jsem jak se k sobě máte." "Je moc milej vtipnej, ale..." Rebeka se na ni otočila a soucitně přikývla. "Já vím." Řekla, zato já jsem byla uplně mimo. "Ale já ne. Řekne mi někdo o co jde'?" Beka se zase usmála a její smutné oči už byly ta tam. "Neni o čem. Bonnie si jen všimla jaký zamindrákovaný ignorant to je." Rozhodla jsem se to neřešit a opřela se do sedačky.
"Jsme tu!" Řekla Rebeka nadšeně, ale já a Bonnie jsme vypadali jako když jdeme z horské dráhy, která se točí a točí a točí... "Páni Rebeko, nejezdila jsi někdy závody? Myslim že bys předjela i Shumachera." Řekla Bonnie a Beka se radostně smála. "Jen pojdte dovnitř, je tam pár hezkých kluků." "Tak to mám asi smulu." Řekla jsem ale vůbec měto nemrzelo. Doma mě totiž čekal muj milovaný Elijah, v jeho obleku....
"To ráda slyšim, ale Bonnie se může poohlédnout po někom jiném. Kol je kretén." Řekne vážně, ale má kamarádka vypadá že nesouhlasí.
Když jsme si dali asi pátou sklenku, obě s Bonnie jsme už byly cekem povolné. Začali jsme tancovat...no celkem hříšně a náhle mě v pase chytily nečí ruce. Otočila jsem se a za mnou stál nějaký muž, kterého jsem neznala. Odtrhla jsem se od něj a řekla at na mě nesahá. "No tak kočičko, vždyt je to jen tanec." "Jsem zadaná ok?"
Ale on si nedal říct a znovu mě chmatnul po zadku.Přitáhnul si mě k sobě a rukou přejížděl po mém boku nahoru a dolu. Jeho rty se dotkly mé tváře a já se bránila a snažila ho od sebe odstrčit. "Pust mě!" Nedal si říct. V tu ránu se tu z čista jasna objevil Klaus a držel ho pod krkem.
"Řekla že nemá zájem! Co kdyby si vypadnul dřív než je zabiju?" Ten muž jako hora rychle přikývnul a když ho Klaus pustil vyběhl pryč. "Díky." Řekla jsem a on šel blíž. Narovnal mi tričko a uhladil ho ze stran. "Nemáš za co. Měla by sis dávat pozor, jelikož tu každýho svádíš, a příště bych nemusel být tak pohotovej. Usmál se a mizel z baru.
"Jsi v pohodě? Nechtěli jsme sem chodit, vím že to má Nik pod kontrolou a kdybych přišla zhoršilo by se to. Promin." Omlouvala se Beka a zkoumala mě. Já se však koukala jak Klaus odchází a ná rtech má usměv. "V-V-V pohodě." Řeknu a oklepu se. "Potřebuješ drink a to urgentně."
Řekne Bonnie a podává mi to co má v ruce. Usměji se a celý obsah do sebe kopnu. "Fajn, kdy pojedeme domu?" Zeptam se a přeju si býtuž v náručí mého šarmantního přítele. "Hned, jen to zaplatím. Je to na mě." Usměje se a zmizí k baru.
Když jsme dorazily domů rychle jsem vyhledávala Elijaha. V obýváku nebyl a ani v kuchyni. Rozhlížela jsem se kolem a viděla jsem ho na schodech jak na mě nechápavě kouká. Jdu přímo k němu a pevně ho obejmu.
"Stalo se něco? Tvoje srdce je rychlejší než tikot hodin." Nic neříkám a jen vnímám jeho vůni a jeho ruce na mých zádech. "Tak povídej." "Nic se nestalo, jen..." Nechtěla jsem mu to říkat, ale pak se v mém těsném závěsu objevila Beka a všechno mu vyklopila. "V baru se po ní plazil jeden chlápek, ale bud v klidu. Byl tam Nik. Umíš si představil jaký dokáže stropit divadlo. Ale tentokrát se mírnil, před ní." Řekla a Elijahovy svaly se napnuly. "V pohodě, jen mě nepouštěj." Zašeptám a moje srdce se při jeho vůni uklidnuje. Políbí mě do vlasů a jemně mě hladí po vlasech.
"Promin že jsem tam nebyl." Zasměju se a políbím ho na krk. " To jev pohodě. Vždyt se nic nestalo a na ví, jsi nebyl pozvany, dámská jízda vzpomínáš?" Moje dobrá nálada se znovu objevila ale jeho ne. "Nik tam byl." Řekl tvrdě. "Za celou dobu jsem ho tam neviděla. Byl tam jen asi pět minut a navíc, je to jedno. Ted jsem tady a chci být s tebou." Usměje se a políbí mě až mi srdce zase začne bušit. "Ale tvoje sestra nás nenechá... Takže očekávám že se budu budit vedle tebe rozumíš?" Zasměju se a on souhlasí. "Jinak bych to ani nechtěl." Znovu ho políbím a pak běžím za Bekou do kuchyně. Ale tam neni ona, nýbrž Klaus...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama