The Original Problem 14.díl

20. července 2014 v 15:35 | LinDee |  The Original ProblemPohled Eleny:
Leželi jsme v posteli a on mi kreslil po zádech prstem. "Co se děje? Jsi celá napnutá." Řekl mírně a já jen vydechla. "Nic, jen ... jsem žárlivka." Zasmála jsem se lehce a on mi zvednul hlavu za bradu. "Tak povídej lásko. Mě mužeš říct všechno." Políbil mě tak, že jsem tomu uvěřila. Tolik něhy a lásky v jednom polibku... o tom si každá holka jen sní.
"Jen jak Beka mluvila o tom, že jsi tohle už někdy udělal a mě tak napadlo...Jestli ti dala víc než já. Jestli pro tebe byla..." Nenechal mě dokončit myšlenku a převalil se nade mě. "Jmenovala se Kathrin. Miloval jsem jí. Pozor! Minulí čas! Jednou když s Bekou spali u ní v pokoji, tak jsem jí vzal ven na procházku. To myslela tím unosem. A pochybuju že mi muže dát víc než ty. Ty moje žárlivko." Zasmál se a políbil mě na čelo.
"Takže už je to pryč?" Zeptala jsem se zlehka a on se usmál. "A hodně hodně daleko." Neznělo to moc přesvědčivě ale musela jsem se s tím smířit. Dal mi pusu na čelo. Pak na nos, na tvář, na druhou, na bradu, na krk a až nakonec mě políbil na usta. Bylo to tak vášnivé že jsem tomu sama nemohla uvěřit. Přitáhla jsem si ho k sobě a nohu obmotala kolem jeho boku. Věděla jsem to. Tohle chci. Chci jeho!
Nervozně jsem mu zajela rukou pod triko a vytáhla ho nahoru. Zastavil se a podíval se mi do tváře. Jen jsem přikývla jelikož jsem měla v krku obrovský knedlík neměřitelné velikosti. Velice něžně mě líbal a směřoval své polibky dolu po mém krku. Doufala jsem že nezaslechnul muj tichý vzdech ale podle jeho samolibého usklebku to tak nevypadalo. Rukou mi vytáhnul tričko a sundal mi ho přes hlavu.
Taky jsem nezaváhala a zbavila ho trička. Usmál se a své polibky směřoval ke košíčkům mé podprsenky. Jeho jazyk bloudil po mém těle a já cítila takové vzrušení že jsem už dál nemohla čekat. Vytáhla jsem jeho rty zpět k mým a rukou zašátrala po jeho opasku. Rozepnutí mi dělalo problém, ale nakonec se to povedlo. Jednou rukou mi rozepnul podprsenku a zkušeně ji ze mne stáhnul.
Po malinké chviličce jsem byla bez džínů jen v kalhotkách a seundala jsem z Elijaha jeho kalhoty. Pod jeho doteky jsem se celá třásla a kalhotky už mi zvlhly. Pak někdo otevřel dveře a Elijah přese mne rychle hodil deku. Ve dveřích stál Klaus a vesele se šklebil. Jkoby byl rád že nás přerušil. "Aaaa, pardon. Jen jsem hledal Kola, někam se mi schoval." Elijah na něj zavrčel a pak jsem smustila já, držejíc si deku těsně u těla. "Vypadni Klausi." Zvednul ruce v obraném gestu a odešel. Tohle ne! TOHLE MI NEZKAZÍ!
Otočila jsem se na Elihjaha, který měl omluvný výraz. Já no to nedbala s znovu jsem se na něj dravě vrhla. Na nic nečekal a strhnul ze sebe kalhoty. Jeho horké tělo ted leželo na tom mém a jeho ruka se dostala pod mé kalhotky. To jak se mě tam dole dotýkal... bylo to nebe. Celá jsem se prohybala a vzdychla jak nejtišeji to šlo,ale to co ve mne vzbuzoval bylo šílené. Takovou touhu jsem nikdy nezažila.
Sundal mi kalhotky a já mu stáhla trenýrky. Jeho ztopořený úd mi vyrazil dech. Jemně jsem ho vzala do ruky a laskala ho. Zavzdychl a vyhledal moje rty. Líbal mě tak vážně tak dravě a s takovým odhodláním... Jednoduše mě pod sebou uvěznil a hledal v mých očích souhlas. Místo toho jsem se usmála. "Jestli ted přijde Klaus tak ho osobně zpovodím ze světa." Ukořistila jsem znovu jeho rty a pak jsem jen cítila ten omamný pocit jeho uvnitř mne. Byla jsem plná. Plná jeho těla. Plná jeho lásky. A hlavně plná jeho chtíče. Pod každým jeho přírazem jsem šílela. Pevně jsem do jeho zad zatínala nehty a tiskla se blíž. To jak vzdychal moje jméno a jak já vzdychala to jeho... Něco na tom bylo. Bylo to jako magie, jako zpříznění. Jediné co jsem věděla je to že už nechci být s nikým jiným.
Mé tělo se otřásalo pod náporem takové touhy. Náš dech se zrychlil o sto procent a přirazy také. Pak jsem explodovala. Celé moje nitro ted tančilo guick step a zvuky doznívajícího orgasmu jim hrály do noty. Pak se na mě svalilo i Elijahovo nádherné tělo stále líbající mé klíční kosti.
"To bylo to nejhezčí co jsem kdy zažil." Zašeptal a stále mě pusinkoval. Jakoby nemohl uvěřit tomu že se to stalo. "Já... myslím že jsi ten komu to mužu říct." Usmívala jsem se. Zvedl hlavu a štestí na jeho tváři bylo patrné. "Co?" "Ale nebudeš se smát." "Ne" Zasmál se a políbil mě na krk. "Miluju tě." Šeptla jsem opatrně a on na mě vyjeveně koukal. Usmál se a jakoby nevěděl co má říct. Bála jsem se jeho reakce, ale on mě překvapil. Přitisknul se na mé rty a cítila jsem jak jeho slzy padají na mé tváře.

"Taky tě miluju ty hloupoučká. Jen nechápu proč bych se měl smát. Tohle je to nejkrásnější co mi kdo kdy řekl." Zasnil se a znovu mě políbil. "Chtěla jsem abys to věděl. Že jsi jediný komu jsem to kdy řekla a že asi i jediný budeš.. K nikomu jsem nemela nikdy blíž a ani o to nestojím." "To jsem rád, protože žárlivá tu nejsi jenom ty." Zasmál se a nechal mě abych si lehla na jeho hrud. Tohle byl ten nejkrásnější den. Jen si musím poznamenat abych zabila Klause. Pěkně potupně a bolestivě.


Pohled Rebeky:
Vrátili jsme se domů s Bonnie ověšenou snad dvaceti taštičkami, plných luxusního prádélka. "Halóóó., je někdo doma?" Zavolala jsem a Bonnie sebou trhla. "Beko, víš že by tě slyšeli i kdyby si zašeptala, tak proč takový řev?" Zeptala se a mnula si spánky. "Protože tu je někde Elena s mým bratříčkem a já jich chci dát trochu náskok aby se oblékli." Zasmála jsem se a Bonnie udivem spadla pusa.
"Takže oni spolu vážně spali?" Tvář jí zářila jako by to Eleně přála. "Jo. A proč nám žhneš jako vánoční stromeček?" "Jen... Je to super, ale ona pořád nemá tušení co jste zač. Ví že jsem čarodějka, ale o tom že exustují upíři nic neví. A už vůbec né, že spí s jedním z Původních." shodila ze sebe všechny tašky a společně s bundou je hodila do křesla.
"Až bude čas tak jí to řekne neboj se. A pokud ne, tak jí to řeknu sama." Ukázala jsem jí, at si sedne naproti mě a dala jsem si nohu přes nohu. "A proč jsi nás už zezačátku nezlikvidovala? Teda... nepokusila zlikvidovat."
Opravila jsem se a sama se nad tím zasmála. Bylo to tak irelevantní. Věděla jsem že nezemřu. A to nikdy. Nick všechny kolíky z bílého dubu zničil. "Nebyly jste hrozba. A věř mi Beko, kdybych chtěla už všichni ležíte v rakvích zapíchnutí dýkama. Ty, Kol, Elijah i sám Niklaus." Zasmála se. "Znám jedno kouzlo. A nejdřív jsem se pokoušela od vás držet Elenu dál, ale nešlo to. Něco jí k Elijahovi poutá. Někdy se to popisuje jako stříbrná nit. Někdy jako zlaté okovy. Já tomu říkám osud. Jsou si určení." Pokrčila rameny a opřela se o pohovku.
"A co ty a Kol? Vlastně doted nechápu co se ti na něm líbí. Je to maniak, narcista a upřímě nadrženej imbecil." Zakroutila jsem očima a propletla prsty. "Mezi náma nic neni. A ... líbí se mi. To jak je šílenej a vtipnej. Dokáže mě rozesmát. To jak si z tebe dělá legraci a ví že tě to naštve a stejně se nedá. Je neodbytnej a i tak byl s těma esemeskama co mi psal. To mě na něj zaujalo."
"Jo bráška má pro čarodějky slabost." Zasmály jsme se a ona dala všechny tašky nastranu. "A zvlášt pro jednu. Hele Beko doufám že me tu nevykresluješ jen z té špatné stránky." Mrknul a pak se posadil vedle Bonnie. "Jen trochu. To přežiješ tvůj zevnějšek je horší." Rýpla jsem si a on si hned pročísnul vlasy. "Kdyby to byla pravda... Jenže nemůže protože jsem stále stejně dokonalý." Zasmál se a já si odfrkla. "Jo, jako vyrážka na zadku. Jste asi tak stejně užiteční a potřební." Vítězně se usmál a mrknul na mě. "A obou se nemůžeš zbavit!" Bonnie se zasmála, ale držela se aby smíchy nevyprskla. "Ty šmejde! Nepřej si mě!" Vstala jsem a přenesla jsem se k němu. To nečekal a o to jednoduší pro mě bylo zlomit mu vaz. Sesunul se a hlava mu klinbala na opěradle.
"Takže je to jedna jedna." Prohlásila a zvedla dva palce. "Ahoj. Bavili jste se?" Zeptala se Elena. "Soudě podle tvých rozjasněných tvářiček a rozházených vlasů, né tak jako ty." Mrkla po ní její nejlepší kamarádka a Elena se zarděla. "Co se stalo Kolovi?" Zeptala se a Elijah si mě přisně měřil. "Nooo... Asi jsem ho praštila víc než jsem měla." Zakřenila jsem se a Bonnie vedle mě uchechtla.
"Neměli bychom ho nějak probudit?" Zeptala se a šla k němu blíž. Rychle jsem jí zastoupila cestu a otočila jí k hromadě taštiček. "Radši se podívej co všechno si nechala Bonnie koupit. Ta se tolik neupejpá!" Postěžovala jsem jí a znovu použila Kolovo zamluvení faktu. Vážně mu budu muset poděkovat.
"Eleně to sluší i bez tohohle všeho. A pokud nechce aby jsi jí něco kupovala pak k tomu asi má svůj důvod." Usmál se vedle ní Elijah. "Suchare!" Vyplázla jsem na něho jazyk a on se zasmál. "Děcko." Oplatil mi to. "Pane dostpělý!" "Chytrolínko!" Elena na nás jen koukala a pak se začala smát. "Já jsem se divila že by bylo divný kdyby všechno tohle zdědil jenom Kol." Tak tím mě urazila. "Ještě jednou řekneš něco podobnýho Eleno a budu si myslet že jsi se zbláznila." "Ale ne. Máte to v sobě všichni. Elijah to má schovaný pod svým kvádrem a ty zase pod svojí nabubřelostí Beko." Přidala se k ní Bonnie a já jen pozvedla obočí.
"Nabubřelostí, To slovo se ještě používá?" Zasmála jsem se a náhle slyšela prudký nádech. Přihnala jsem se ke Kolovi, jelikož jsem věděla čeho bude schopný. "Ty mrcho blondatá, já tě!!!!" Zastavila jsem ho jedním ostrým pohledem a tichým vyslovením jednoho jména. "Elena." Nadechnul se a zatnul zuby. "To si ještě odskáčeš Beko!" Odstrčil mě a šel za ní. "Tak co Elenko? Jak pak sis užila den?" Zeptal se a otočil jí v náručí. "Perfektně. Vlastně dokonale." Uznala a rozčepířila mu vlasy.
"Neviděli jste náhodou Nika?" Zeptal se s větším pohledem na Elenu a všichni jsme věděli o co jde. Nick po ní jde, takže se kolem ní bude motat, ale tentokrát se bráška přepočítal. Dnešek si užila v posteli s Elijahou.
"Vlastně jo. Přišel v nesprávnou chvíli, ale řekněme že jsme na to zapoměli. Ale hledal tě." Řekla a podívala se na Elijahu který vypadal štastný jako nikdy. "A proč jste mi to nešli říct?" "Řekněme že jsme měli lepší věci na práci." Zazubil se bratr a přitáhnul si Elenu k sobě. "Jo a co..." Nenechala jsem ho to doříct a dala jsem mu pohlavek. "Ty si vážně sedíš na vedení Kole! Jsi horší než děti ze školky. Když měli něco lepšího na práci, Nick je vyrušil v nesprávnou chvíli, byly u Elijahy v pokoji.... Už ti to dochází ty dube?" Grrrr. "Jak se ti může líbit zrovna on. Kdyby to byl Nick, pochopim to aspon z části. Je inteligentní a má charisma ale tenhleten?" Otočila jsem se a protočila oči v sloup.
"Je vtipnej, hezkej a když se mu chce umí být i milej." Odpověděla mi a já se začala smát. "Beko neprovokuj mě. Stačí cos už udělala, za to bude pekelnej trest." Zavrčel a já si s kroucením zadku odpochodovala do svého pokoje. Zamkla jsem za sebou. Ano mám nahnáno z mladšího bratra. Není se čemu divit, když se naštve udělá jakoukoliv hovadinu.
Pohled Bonnie:
Elena se tiskla k Elijahovi a jakoby se tanit mezi nimi stále přitahovala blíž a tloustla. Ted už byla silná asi tak jako obyčejná tužka a pokud to bude pokračovat bude z nitě spíš lano. "Musíme jít El. Ty by ses měla zatavit za mamkou a vyřešit to. A navíc máme zítra školu." Připoměla jsem jí když se zdálo že na všechno zapoměla při jednom pohledu do očí našeho kravaťáka.
"Jo. Ne a jo. Domu půjdeme, za mámou ne a zítra je škola." Odsekla a nervozně si skousla ret. "Měla by sis promluvit s mamkou. Vyřešit se to dřív či později musí." Řekl Elijah a já doufala že ho poslechne. "Lepší později." Jakoby si na něco vzpoměla a zčervenala. "No co? Porušila jsem tu hlavní věc co mi říkala at nedělám.ů Bránila se když jsme se na ní všichni dívali jak na blbce. Až na Elijaha ten na ní koukal s láskou.
"Co? Myslíš vyspat se s mým bratrem, kterého znáš jen chvíli? Nebo zbít mého druhého bratra když se tě pokusí políbit? A nebo myslíš to že tě pak muj druhý bratr načapal když jsi spala s mým prvním bratrem, mezitím co jsi měla být s mou sestrou, která byla s tvojí kamarádkou, u které jsi měla včera spát ale místo toho jsi spala u naší rodiny?" Kol si z toho dělal srandu a Elenin zrudlý obličej vystřídal nechápavý výraz. "Ty jsi vážně blázen Kole. Chápu to, máte velkou rodinu a já udělala spoustu přestupků." Zasmála se a dala si pramen vlasů za ucho.
"Nicklaus se tě pokusil políbit?" Cedil Elijah mezi zuby. "Ajaj..." Řekl Kol a hvízdnul. "Ne. Teda ano, ale to už je jedno." Zamluvila to a sáhla mu po ruce. Očima mu dala signál že si to vyřeší jindy a on nespokojeně kývnul. "Dala mu facku." Pochlubil se Kol za Elenu. Elijah ale nic neříkal byl jako socha mě bylo jasný že spolu rozhodně neskončili Elijah ho zabije. Obrazně řečeno. "Ale mi už fakt musíme pojd El. Máme ještě ukol do geografie." Zanaříkala jsem a on kývla. "Uvidíme se zítra?" Zeptala se Elijaha a dotkla se jeho tváře. Ta se náhle uvolnila a usmála se jakmile viděl Eleniny rozpaky.
"Určitě. Zajedu pro tebe po škole." Dali jsme jim chvilku aby se rozloučili a zadusili se polibky. Já s Kolem sme zatím šli ke dveřím. "Co ten vlkodlak?" Zeptala jsem se. "Beka mi o tom řekla." Vysvětlila jse mu. "Hledáme ho. Nevíme kdo to je, ani co nebo koho hledá. Ale podle všeho to ukazuje že si chce nechat rozrust smečku. Našli jsme těla a pak jenom pokousané lidi. Proto jsem hledal Nicka on jediný ho může najít." Přikývla jsem, oblékla si bundu a ověsila se všema těma taštičkama.

"Tak jo. Najděte ho a... Měj se hezky." Usmála jsem se na něj a když se ke mě skláněl muj dech se zrychlil. Jen maličko se otřel o mé rty a zase uhnul. Bylo to jako kamarádský polibek s hlubším podtónem. "Taky se měj." Jeho usměv my vyrazil dech a když mi otvíral dveře celá jakoby jsem omdlévala. Nasedli jsme s Elou do auta, které nám přivezl Elijah včera večer a jeli domu. "Zavez mě za mámou." Řekla při odbočce a já jí s usměvem poslechla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama