The Original Problem 9.díl

20. července 2014 v 15:29 | LinDee |  The Original ProblemPohled Eleny:
Beka zastavila u obchodního centra a pořád měla na tváři ten potměšilý usměv. "Beko, ten tvůj pohled se mi moc nelíbí." Řekla jsem se smíchem a ona jen kývla. "Ani by neměl. Ale prozradim ti že to bude vážně zábava!" Vážně se bojim co to vlastně vymyslela. Táhla mě přes všechny butiky až k jednomu, který měl i lehtivé jméno. "Dráždivé prádélko od Lady Lummel? Vážně Beko?" Smála jsem se a chtěla odejít, ale ona mě nenechala a vtáhla mě dovnitř.
"Já nic z toho nepotřebuju." Řekla jsem s pohledem na všechny ty korzety, pozvazky a tanga. "Ale budeš to potřebovat. Jednoho dne si s Elijahou uděláte jen den pro sebe a nezkončí to jen u polibku na sedačce." Mrkla po mě a připoměla mi naš ulet dnes u nich doma. "Ale, je to moc drahý. Já na to nemam peníze." Snažila jsem se jí to rozmluvit, ale ona se jen tak nedala.
"Neboj. Mám platinovou kartu a navíc jsem celkem přesvědčivá." Zasmála se a házela mi do rukou sposty kalhotek, nebo spíš kousíčků látky. "Máš céčka že jo?" Pořádně si mě změřila pohledem a když jsem přikývla v rukou jsem náhle měla padesát možných podprsenek a tři druhy korzetů. "Beko... Já myslim že je to k ničemu." Domlouvala jsem jí pořád, ale ted už se smíchem.
"Neodmlouvej Eleno. Elijahovi se v tom budeš líbit a vsadse že mu uděláš to nejkrásnější překvapení, když tě v tom uvidí." Řekla s usměvem a natlačila mě do kabinky. "Už tomu chybí jen nějaká hudba a připadala bych si jako ve filmu." Zavolala jsem a ona se začala smát. "Amando! Zapni tam radio a nahlas prosím!" Zakřičela na tu holku za pokladnou a já se začala smát. "Ty vždy dostaneš co chceš." Zakroutila jsem nad tím hlavou a sundavala si triko.
"Jo, to mám po svém dábelském bratrovy." "A co... co máš po Kolovi?" Zasmála jsem se když jsem si těžce rozepla podprsenku. "Doufám že nic, to bych klesla už hodně hluboko." Její smích se mísil s tvrdou realitou a já nevěděla jestli si děl legraci nebo ne. Nandala jsem si jeden z korzetů a nandala podvazek. Do toho nám hrála písnička We Cant Stop od Miley Cyrus a my se hrozně bavily.
Rebeka po mě házla pohledy jako- ok, super, ihned to berem a zapomen-zmenšuje ti to prsa. Nakonec mě donutila abych souhlasila a třeba černýma kalhotkama a podprsenkama a donutila mě k jednomu korzetu a podvazům. "S tebou jít někam nakupovat!" Zanadávala jsem s usměvem a ona jen pokrčila rameny.
"Ted jdeme do Jeans Haven!" Ani jsem se nenadála a už jsem byla zase jako její barbie. "Hele Beko, co kdyby jsme si došly na kafe, nebo něco tvrdšího, jelikož si myslím, že nákupy s tebou budou opravdu peklo." Zasmály jsme se a nakonec zamířily ke kavárničce.
"Jedno Latte, jedno Capuccino... a dva panáky něčeho silnějšího." Mrkla na číšníka a olízla si slyslně rty. "Jak ty to děláš?" Nechápavě se na mě podívala a opřela se rukou o stůl. "Co?" "Že všichni udělají to co chceš." Usmála se a prohrábla si vlasy. "Jednou tě to naučim. Ale tobě stačí že Elijah udělá vše o co si řekneš. Nikdo jiný tě zajímat nemusí." Řekla tajemně a pak si poposedla. "Co je pořád s Klausem?" Zeptala jsem se a její oči se náhle z milých změnily za nenávistné.
"Proč? Zajímá tě snad?" Začala jsem se smát a kopla do sebe skleničku s alkoholem. "Tak to ani náhodou. Je to sobeckej narcistyckej idiot co si myslí že má všechny v hrsti. Jen se mi nelíbí, jak na sebe s Elijahem kvuli mě vrčí." Zamluvila jsem to a Rebečin pohled se vrátil. "To je v pohodě. Oni jsou takový vždycky." "A ty už se na mě takhle nekoukej, vážně jsem z tebe měla strach." Zasmála se a taky se napila. "Já umim bejt taky zlá."
Asi po další hodině nekupování, šílenýho smíchu a popichování kluků, kteří se nás pokusily sbalit, mě Beka konečně hodila domů. "Díky Beko, moc jsme si to užila. Někdy to zopakujeme ne?" Usmála se a vypnula motor. "Jasně že jo. Takhle jsem se nebavila už dlouho. Ale příště s sebou budeme muset vzít i Elijaha, jeho esemesky typu: Kdy se vrátíte? Jak se má Elena?, mě opravdu otravují." Smály jsme se a já vyskočila z auta. "Tak příště a mám říct Elijahovi aby se stavil?" Kývla jsem a hned dodala. "Ale opovaž se mu řícct o tom prádélku, protože dnes z toho opravdu nic nebude!" Zasmála se a zamávala mi.
Vběhla jsem domu a hodila nákupní tašky na postel. Mamka se naštěstí neptala co jsem si koupila a tak jsem si vklidu lehla na postel a přemýšlela co s tím vlastně budu dělat. Připadala bych si v tom trapně... Asi po dvaceti minutách zazvonil zvonek a já šílenou rychlostí seběhla dolů po schodech. "Jdu tam! Jdu tam! Jdu tam!" Volala jsem a Jeremy s Annou se mi jen smály.
Otevřela jsem dveře a skočila svému příteli do náručí. "Takovéhle přivítání jsem si ani nemohl přát." Zasmál se a spojil naše rty. "Pojd." Táhla jsem ho nahoru a skoro ho ani nenechala pozdravit. "Dobrý večer paní Gilbertová, ahoj Jeremy!" Vykřiknul a pak už jsem ho jen zatáhla ke mě do pokoje a neuprosně si brala jeho rty.
"Tak jak jste si to užily?" Zeptal se konečně když jsem ho přestala líbat. Hladil mě po vlasech a usmíval se od ucha k uchu. "Jo, bylo to užasný. Prošmejdily jsme skoro každý obchod." Zasmála jsem se a posadila se napostel. Vrhnul se k nákupnim taškam a otevřel zrovna tu na kterou neměl narazit a do tváří se mi dostala naprostá rudá. Vytáhnul jedny kalhotky a s pozdviženým obočím se na mě podíval a jeho usmev ne a ne zmizet z tváře.
"Tohle mě donutila koupit tvá sestřička, moc se tak nekoukej." Smála jsem se a vytrhlamu ten kousek látky z ruky. "Ale slušely by ti." Řekl a sednul si na židli. Uklidila jsem spodní prádlo hluboko do šatníku a pak jsem běžela si mu sednout na klín. "Ještě že jsi tady." Řekla jsem a políbila ho. "Ještě že mě tady chceš, jinak by jsi mě musela vyhánět koštětem." Smál se, ale pak nás přenesl na postel na nechal mě, abych zalehla jeho tělo a rty souzněli s temi jeho.
"Eleno,Elijaho....večeře......" Řekla máma zaraženě, když vběhla do pokoje a našla mě nalepenou na tom sexy okouzlujícím muži. Rychle jsem z něho slezla a zrudla jako rak. "Už... už jdeme dolu." Řekla jsem a mamka radši rychle vypadla. "Tak to byl trapas." Složila jsem hlavu do rukou a on se jen zasmál. "Asi bych měl jít domů." Políbil mě na čelo a chtěl odejít, jenže já ho chytla za ruku a smutně se na nej podívala. "Nemusíš chodit." "Neboj, zítra se přece uvidíme." Usmál se a zlehka sjednotil naše rty. "Pa." "Dobrou noc Eleno." Sešli jsme spolu dolu a já ho doprovodila ke dveřím. Jen doufám že mamka zkrátí svůj proslov na téma sex a jeho důsledky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama