The Original Problem -Epilog

20. července 2014 v 15:39 | LinDee |  The Original ProblemPohled Eleny:
Už to byly tři dny. Nevylezla jsem z pokoje a jen jsem plakala, nebo se utápěla ve smutku. Mám strach, ale tak moc ho potřebuju. Vím že ho nikdy nedokážu opustit, a to jak plakal když jsem ho opuštěla... Tolik mě to bolelo, jakoby mě někdo mlátil do hlavy pánví. Věděla jsem už od začátku že mi z života nezmizí, chci ho u sebe. Bonnie mi všechno vysvětlila a já už bez něj nechtěla být ani minutu. "Dnes je úplněk El, měla bys zůstat doma zabarikádovaná. Elijah sice někde venku hlídá, ale vždy se může něco stát." Jo, Elijaha jsem několikrát zahlídla jak stojí mezi stromy a sleduje okno mého pokoje. Tolik jsem chtěla vyběhnout a vrhnout se mu kolem krku, ale nebylo to správné. Teď ale je. "Miluju ho." Šeptla jsem. Bonine se usmála a objala mě.
"Já vím. Tak co kdyby jsi mu to řekla?" Celá jsem se zotřásla a kývla. "Zavolám ho a půjdu za Kolem. Určitě tu někde mrzne a usrkává alkoholu." Když odešla a Elijah přišel, zdálo se to jako vteřina. Nic neříkal jen na mě koukal a mě se podlamovala kolena. "Snad sis doopravdy nemysel že bych tě opustila že?" Vypadal překvapeně, Nechápal co jsem řekla. Pak udělal jeden kdok, hned na to druhý a pak... Objal mě a líbal mě všude, do vlasů, na čelo, na tváře. "Vážně? Vážně Eleno?" Ptal se a zířil štěstím. "Copak chceš abych si to rozmyslela? Miluju tě Elijaho, a to se nikdy nezmění!" Otočil se mnou a líbal mě mnohem náruživěji než na začátku. "Taky tě miluju. Tolik moc, nejvíc na světě." Šeptal mezi polibky. Objala jsem ho kolem krku a nechala ho, aby mě svalil na pohovku. Tolik mi chyběl.
Pak nás ale něco zarazilo. "Ahm ahm. Myslel jsem že dnešek je v plánu chránit Elenu před Původním vlkodlakem a né s ní spát." Zavrčel Klaus. "Co tu chceš Nicku?" Zeptala jsem se naštvaně a vstala z Elijahovi hrudě. "Zachránit tě." Přenesl se za mě tou ohromnou rychlostí a cpal mi své zápěstí do pusy. Násilým ho do mě narval a do ust mi stékala ta odporná tekutina. "NE!!!Niklausi!" Elijah ho rychle odstrčil, ale to už jsem polkla několik doušků. Spadla jsem Elijahovi do náruče a setřela si z pusy zbytek. Krev. Byla to krev. Začala jsem hysterčit a celá se třást. "Proč si to udělal?!!!" Řval na něj Elijah a pevně mě držel abych se nerozsypala. Věděla jsem co udělal. Bonnie mi to vysvětlovala. "Nenávidím tě! Nenávidím tě víc než všechno na světě!" Řvala jsem se slzama v očích. "Budeš mi děkovat. Je mnohem lepší v podstatě žít bez bolesti než se každý měsíc měnit." Elijah se do něj chtěl pustit, ale zadržela jsem ho.

Bitka byla celkem rychlá. Vlastně ani nevím jak se to stalo. Pořád jsem byla za něčím tělem. Jednou to byl Elijah, podruhé zas Klaus, jindy Kol a pro moje překvapení i Bonnie. Rebeka chránila hlavně Elijaha a měla s tím velké problémy. Měli jednoduchý plán. Dostat vlkodlaka do magického kruhu zabránit mu aby se dostal ven. To měla zajistit Bonnie a tak se i stalo. Jenže se stalo i něco jiného. Objevil se i další kruh a Bonnie do něj strčila zbylé Původní. Až na Klause. "Bonie co toděláš? Půst nás ven!" Řval Kol a bušil do neiditelné bariéry. Nevěděla jsem co dělat. Nechápavě jsem se na ně všechny dívala a rozběhla jsem se za Elijahou.

Pohled Elijaha:
Elena se za mnou rozběhla, ale Klaus jí čapnul za loket a trhnul s ní zpět dozadu. "Pust jí KLausi!" Zavrčel jsem a snažil se rozrazit bariéru. "Bonnie pusť nás!!" "Nemůže, je ovlivněná. Možná sis měl dávat pozor Kole, abys do ní občas nějaký sporýš dostal. Náramek jde lehce strhnout. Stejně jako řetízek." Zasmál se a rychle ho z Eleny dostal." Co to děláš! Ihned jí ho vrat! Nech ji být!! Nech ji být!!!!" Neposlouchal a smál se. "Víš Elijaho, ona je jediná věc, kterou jsem ti kdy záviděl. Ale teď bude moje." Usmál se a Elena sebou vyděšeně škubala. "Elijaho!" Vrážel jsem proti zdi pořád dokola a dokola. A pak jsem uslyšel to jemné křupnutí. Elenino tělo se zhroutilo na zem a stejně tak i to moje. Řval, jsem mlátil kolem sebe, ale nic jsem nezmohl. Z očí se mi začali valit slzy.
"Bonnie, zlato. Kouzlo zruš až zítra večer. To už budeme pryč a Elena už bude patřit mě, at se mu to líbí nebo ne." Vzal Elenino do svých odporných špinavých pracek a zmizel. Zmizel. Vzal si jí s sebou. Vyhrál, vzal mi život.Ted už jsem ničím. Vzal mi mojí lásku, kus mého srdce.

THE END
(První série)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama