When something good comes 2.díl

17. července 2014 v 21:09 | LinDee |  When something good comes


Pohled Luka:
Nechoval jsem se k ní hezky. Sralo mě to, ale nemohl jsem to jen tak změnit. Pořád to bolelo. Ublížila mi a nikdy jí to nevadilo. Žila si dál a uplně na mě zapoměla. Neřešil jsem že ji Beau vzal nahoru, nechtěl jsem jí tu.
"Kde je Beau a Selena?" Zeptal se Jai tím svým tonem. "Nezájem." Zavrčel jsem nazpátek. Po chvíli mu to došlo, když koukal na můj nasranej pohled. "Ty jsi hovado brácho." Zakroutil hlavou. Ariana na mě omluvně hleděla, ale já jí to neměl za zlé. Vždycky se snažila nás dát znovu dohromady. Když všichni začali zpívat hodně štěstí zdraví už jsme byli v klidu. Už jsem na ní ani nemyslel. Lež. Pořád tu byla. Nahoře s mým bratrem...
Když přede mně položili dort, pořádně jsem si ho prohlídnul. Byl naprosto dokonalý. Bylo na něm spousta čokolády a krému, tak jsem to miloval. Sledoval jsem to srdce na dortu, měl jsem chut ho rozmáznout, dát pryč. Protože to všechno byly lži. Sfouknul jsem svíčky a doufal že se dosrt co nejrychleji naporcuje. Ariana pustila Jaie a šla za mnou. Dalami pusu na tvář a zašeptala. "Hodně štěstí Luku... Chtěla se ti omluvit. Chybíš jí." Zvedla se a šla pro nůž.
Pořád jsem přemýšlel nad jejíma slovama a kroutil sám nad sebou hlavou. Byl jsem na ní zlej. Takovej normálně nebývám.
"Běž brácho... teď se ti to štěstí co jsme i každej přáli bude hodit. Víš že tě mám rád že jo? Normálně bych tě do ničeho nenutil, ale každej večer tě vidim jak projíždíš její fotky a nový videa na twitteru. Běž za ní a aspon se snaž to urovnat. Vím že ji jen tak neodpustíš, ale zkus to. Byly jste jako jeden." Už jsem ji nemiloval, ale pořád tu něco bylo... Musel jsem se alespon pokusit to zachránit.
Vyběhl jsem nahoru a zaklepal na bráchovi dveře. "Pust mě za ní." Řekl jsem jednoduše. "Nevím. Pokud na ní budeš pořád jako debil, tak asi ne." Grrr. Pořád někoho chrání! "Budu se snažit nechovat se jako debil. Stačí?" Chtěl něco říct, ale ozvala se Selena. "Beau prosimtě pust ho sem. Nemusíš se o mě tak moc starat, přežiju to." Otevřela dveře a čekala než vyjdu. "Jdu si dolu pro dort, kdyby něco volej." Mrknul na ní ale ona jen prtočila očima. Jo jo, ona se umí chránit sama.
Ale něco mi nesedělo. Ty oči. Měla je zarudlé, jako by brečela a to se mi protivilo. Nesnášel jsem když jsem ji jenom udělal smutnou, ale ted? Drtilo mi to srdce. Ona brečela protože jsem jí ublížil...
Posadila se na Beauovo postel a objala se pod kolenama. Sednul jsem si naproti ní na židli a nevěděl jak začít. Zapeklitá situace. "No... díky za ten dort, byl skvělej..." Kývla. "Nemáš za co, jsem ráda že ti chutnal." Nooo dobrý... Tak ted co říct. Jak začít. Co dělat. Jak sedět... BOŽE! "No... Promin jak jsem na tebe vyjel. Nechtěl jsem to tak... podělat. Prostě to byla jasná reakce...Nešlo to jinak. Promin."
"Já to chápu. Ublížila jsem ti a hodně. Nemusíš se omlouvat za to jak se ted ke me chováš, zasloužím si to. Ale pořád jsi muj kamarád. Vždycky si byl, vždy si o mě věděl nejvíc a doopravdy mi chybíš." Mluvila tak klidně a jasně, jakoby to měla nastudovaný předtím. "Jo, jenže to neni tak jednoduchý. Máš pravdu, ublížila si mi a ted se mi jen příčí být na tebe milej. Snažím se, opravdu se snažím, ale když se na mě podíváš těma obrovskýma očima... vzpomenu si na to všechno. Nejde to jen tak vymazat."
Kývala hlavou. Projela si rukou vlasy, byla celá nesvá. "Já vim... Bylo od tebe hezký že si sem přišel. Beau je moc hodný ale moc ochranařský takže..." "Jo, ale je v tvym věku. Není o dva roky mladší..." Udělal jsem to naschvál, ale sakra omylem. Vyklouzlo mi to tak jako vždycky. Vypadala ublíženě. "Au..." Zašeptala tiše. Sakra, pokaždý to podělám.
"Seleno..." Usmála se aby skryla bolest, ale nešlo jí to moc dobře. Na to jí znám jako svý boty. "Ne, to je v pohodě. Já už ale půjdu, užij si zbytek oslavy a tak." Vstala a odcházela po schodech dolu. Šel jsem hned za ní. Rozhodně jsem to moc nezlepšil.
Dole už čekal Beau a všichni ostatní už oblečení do klubu. "Jéé Sel-sel!" Křiknul Jai a vzal si jí do pevného objetí. Zvednul jí a dal jí mlaskavou pusu na tvář. Zachichotala se tím parádním tonem a čekala než jí dá dolu. "Všechno nejlepší ty tygře!" Beau na mě zamyšleně hleděl a já rychle odstranil můj žárlivý pohled kretý se ukazoval jen a jen ze zvyku. Není to tak jako bych po tom objetí toužil i já. To vůbec né.
"Jdeme do klubu jdeš s náma?" Podívala se na mě a když viděl můj ne moc nadšenej pohled zakruotila s hraným usměvem hlavou. "Ale no ták! Pojd s náma!" Super kdo všechno jí ještě bude přemlouvat? Řekla že ne! A dost. "Ne, musím ještě s něčím pomoct mamce." Beau si odfrkl a zakroutil hlavou. "A s čím?" Zkousla si ret. Bylo vidět jak jí to v hlavě jen šrotuje aby něco ymyslela. "No... Musíme... musíme udělat to.. Uklid. Musíme uklidit. Přijede babička, znáš to." Nikdo tady jí nevěřil, ale radši to nekomentovali.
Postupně se se všema rozloučila, dala jim pusu a pak se otočila ke mě. Udělala dva kroky blíž a já se bál... no nebál... ale bylo to divný. Nevěděl jsem jestli chci aby udělala to co jsem si myslel. Jenže to udělala. Lehce mě objala. "Všechno nejlepší Luku." Zašeptala a dala mi ten nejcudnější polibek na tvář jaký jsem kdy viděl. A všechno tohle se mi tak moc líbilo, že jsem se chtěl zabít. Jak nejrychleji to půjde.

Dodatek: Já jen doufám že se vám to líbilo a že zanecháte alespon jeden komentář. Děkuji LinDee :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 jessy7 jessy7 | Web | 17. července 2014 v 21:19 | Reagovat

Krásné náramky přátelství! Koukněte ;)
http://www.fler.cz/shop/jessy7

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama