Another Banshee 1.díl

5. srpna 2014 v 21:51 | LinDee |  Another BansheeStiles:
Čekali jsme než zazvoní, když jsem si pročítal tátovy spisy o dalších umrtích. Bylo to divný. Nikdo nemohl najít vraha, ale to taky proto, že nemají ponětí o vlkodlacích, kitsune ani banshee. Jenže naše Banshee už byla měsíc nezvstná. Lydia se jednou nevrátila domu. Myslely jsme že je zase na nějakém místě, kam se dostala omylem, ale pak se nevracela další a další den. Se Scottem a Derekem jsme jí hledali, ale nikde nic. Jako by se po ní slehla stopa.
Ani Meredith nám k ničemu nebyla. Protože zmizela společně s ní. Nedaly nám žádný signál nebo zprávu kde jsou. Prostě zmizeli. A vraž pořád přibívalo. "Jistě jste si všinul že hodina užačala Stilinsky! Tak se laskavě koukejte na mě a né na nějaké fotky, které zjevně budou pornografické vystřelky dnešní mládeže a věnujte mi pozornost!!" Jeho řev mě vkal. Rchle jsem nervozně hrabal v papírech a uklidil je do tašky. "Jasně trenére." "To byc si prosil." Odvrátil ode mě pohled a dál se venoval svému proslovu o výhře a risku.
Jenže mou pozornost upoutalo něco uplně jiného. Nová studentka hed vedle Malii. Měla tmavhědý vlasy, brovský oči plný nějaké špatně rozeznatelné emoce. Byo to něco mezi strachem a zmateností. Taky trochu soustředěnosti. Držela se za hlavu a oči měla pevně semknuté na papíře.Kývala hlavou jako by něco slyšela, něco co ostatní ne.
"Scotte..." Kývnul jsem na novou holku hlavou a ještě chvíli jsem ji pozoroval. Scott byl trochu vyvedený z míry. "Kdo to je?" Ozval se Danny. Jak jinak, ten tupec ví všechno. "To je Hayley Dowson. Přijela z Deveru." Otočil jsem na něj celé své tělo a věoval jsem mu pozornost. "To se sem přestěhovala kvůli práci rodičů?" Zakroutil hlavou a lehce po ní zašilhal očima. "Ona je sirotek. Tvrdila že ji to sem prostě táhlo. Slyšel jsem jak říká že tu prostě teď musí být. Je trochu divná."
"Dívná? To jo, ale taky zatracené pěkná. " Uslyšel jsem zavrčení a náhle mě trefila tužka do hlavy. Malia. Jak jsem na to mohl zapomenout. "Au. To nebylo tak jak si myslíš." Zašeptal jsem a hned na mě přiletěla další. Otočil jsem se na ní a nechápavě na ní koukal. "Co?" Naklonila se ke mě blíž. "Když řekneš neni to tak jak myslíš, znamená to že je to přesně tak! I Já to vím a to jsem byla osm let kojot!!!" "Jo, ale ted jsi dva roky holka a kdy řeknu že to nic nebylo, tak to nic nebylo."
"Stilinsky! Dneska jsi po škole! Už se s váma nebudu dál zahazovat! A McCalle ty taky! Myslíš si že nevidím jak se tam s Dannym bavíte? Oba dva!" Sakra! Složil jsem hlavu do rukou ale než jsem stačil něco říct nebo protestovat, odsunula se židle a ta nová holka vystartovala za třdy držejít se za uši. Scotte se hned zvednul a šel za ní. "Podívám se jestli je ok." "Fajn McCalle a rovnoujji vyřid že je taky po škole! Nenávidim děti, nenávidim teenagery!" Vyšel ze dveří a běžel za ní.
Snažil jsem se být v klidu, dávat pozor, ale najednou mi zavibroval telefon. Pojd hned do šaten. S
"Musím si odskočit trenére." Otočil se na mě s hněvem v oších. Šel jsem mu na nervy. "Ty se ani nehneš Stilinsky. Jeden jedinej pohyb a skončíš na ošetřovně a to z ho důvodu že najdou lakrosovou pálku zabodnuntou v tvym zadku!"
"Pokud mě nepustíte budu nucen se vám pozvrcet na katedru a tuším že ste říkal že máte nové boty takže bych je nerad ohodil." Chvíli se zyslel a pak zavrčel. "Vypadni Stilinsky. Vypadni anevracej se do konce hodiny. Dneska tě mám dost. Né jen že jste po škole, ale budeš tři dny na lavičce. Jako socha Stilinsky a necháš holuby aby na tebe sedaly a podělali ti tvůj odpornej obličej." Jak já miluju jeho výbuchy zlosti!
"Jasně trenére, cokoliv chcete." Rychle jsem si vzal tašku, hodil po Malii a Kiře obličej který říkal že je vše ok. Stejněmi nevěřili, ale to je vedlejší. Doběhl jsem do šaten a našel Scotta jak pevně drží a snaží se jí uklidnit. "Co? Co, co ?" Zavrčel a držel ji za bradu. "Hayley. Podívej se na mě a řekni co slyšíš."
Zakroutila hlavou a skápla ji slza. "Hlasy. Tolik hlasů. Šeptají a některý řvou. Bolí mě z nich hlava. Nevím co poslouchat, nemůžu...." Oh ne. Oh ne.
"Banshee." Zašeptal jsem a Scott jen kývnul. Vztáhnul na ní ruku a sebral její bolest. Zaskušel a rychle se odtáhnul. Bolelo ho to jako čert. "Né jen Banshee ale tohle je ta o které jsme slyšeli od Petera. Pravá Banshee."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 21:21 | Reagovat

Super to začalo. Ja som sa musela smiať na tom trénerovi :D On a Stiles majú vždy dobré scénky, ale ty si to tuto tak super spravila :D Skvelé to bolo. Ale všimla som si hrozne veľa preklepov.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama