Another Banshee 2.díl

5. srpna 2014 v 22:36 | LinDee |  Another Banshee


"Pravá Banshee. Řekni mi prosím co je to Pravá Banshee. Máme tu Pravého Alfu, normálního alfu, bandu bet, kitsune, nokitsune a banshee. Nechceš mi tvrdit že tu je i něco jako Pravá Banshee že ne, protože jinak asi exploduju." Měl jsem z toho hlavu v pejru. Bylo toho tolik a ještě víc neznámého. Temné stíny co se nás snažili zabít, jaguárodlakové, kojotodlakové... "Vlastně... to bude ona kdo se zjevně rozpálí. Musíme jí uklidnit. Má boelsti Stylesi." Znovu do sebe vzal část té bolesti až okamžitě syknul.
Nechtěl jsem tomu věřit, ale na špičkách jejích prstů se objevili malé plamínky. Stejně tak se objevili v jejích očích. "Ahhhh. Tolik hlasů." Bědovala a sažila se nám vytrhnout. " Dělej něco!" Kčiknul jsem po Scottovi. "Já? To ty máš zkušenosti s Banshee. O Lydii ses vždy staral ty." Nařknul mě rychle. "Ale tý se po rukou neplazily plameny a nesnažila se mě jedním pohdem spálit!" Věnoval mi zmatený pohled a sám nevěděl jak ji pomoct. Vypadala zničeně a v hrozných bolestech. Příčilo se mi ji nepomoct.
"Fajn. Hayley jmenuješ se tak viď? Soustřeď se na ty hlasy. Soustřeď se na ty nejhlasitější a postupně dojdeš k těm nejtiším." Zakroutila hlavou. "Nejde to, oni jsou... všude. Oni jsou všude a já nejsem dost silná. Nevím co se to se mnou děje..." Podíval jsem se jí do očí a vzal ji za ruku, kterou ji na štěstí Scott pev držel. "Hayley, dívej se mi do očí. Poslouchej ty hlasy a soustřeď se. Co říkají?"
Naslouchala jim, snažila se, ale bylo vidět jak je to pro ní těžký. . "Lydia. Ona nechce... nechce být nalezená. Utěk. Mluví o utěku. Nikdo nebyl unesen. Lydia chce být jen od všeho pryč. Vrátila se do Londýna...."
Kdyby se kontrolovala jen ochlup mín, nezvládla by to a jen Bůh ví co všechno by se stalo. "Ještě něco? Musí toho být víc. Musíš si to poslechnout Hayley. Co ještě říkají?" Skousla si ret a vykřikla bolestí. Scott to na sebe nestihl převzít, takže spadla na kolena podpíajíc se o jeho ruku. "Náhrada. Poslala pravou náhradu..... Čísla, je to spoustu čísel... 826 671 234-00.... Meredith je s ní. S tou zrzavou. Nechce zpátky.. Mluví... mluví o Jaksonovi. Nový život ... Už nemůžu, moje hlava. Nejde to. Ty hlasy..."
Odpadla. Né normálně. To nebylo prostě a jednoduše omdlení. Tohle byl ryk Banshee a oči samotného dábla. I když vypadala andělsky. Schoulila se mi do náručí, jak na mě padala. Zavřela oči a něco šeptala. Chtěl jsem slyšet o co šlo, ale bylo to tak tichý. "Pšššt. Už je to v pohodě." Tišil jsem jí i když jsem dostával ty nejvěší návaly strachu a šoku. Lydia nás opustila a přivedla nám jí místo ní? A proč brala pošahanou Meredith s sebou? To je blbost.
Byl jsem zděšený. Chtěli jsme jí položit do křesla, ale její ruce nešli spustit. Byly na mě přímo přidělané. Jako by dostala elektrický proud a nemohla pohnout prsty. A mě to z nějakého důvodu nevadilo. Připadal jsem si tak nepřirizeně známě a příjemně... Bylo to dobrý, do tý doby než přišla Malia s Kirou.
"Můžeš mi vysvětit co se tady děje? Proč kolem ní máš obmotaný ruce a..." Už mě to štvalo. Pořád mě z něčeho obviňovala a sekýrovala mě Už nejsem malej kluk. Byl jsem dokonce i posedlej sakra! "Uklidni se Malio. Ta holka neví co je zač, právě utrpěla dost velkej šok a kvůly Lydiině zprávě se vyčerpala tak že omdlela a nemůžeme jí už pět minut vzbudit. Dejchá, ale potřebuje teplo a jelikož mi omdlela do náruče, nebudu jí jen tak předávat Scottovi jako nějakej balík."
Na to neměla co říct. Ostře jsem si jí měřil ale ona sebou ani necukla. "Prostě ji odneseme na ošetřovnu a počkáme než se probudí. Vezmeme ji se Scottem ke mě a vysvětlíme jí co je zač. A jelikož nepotřebujeme aby jsme ji vyděsili ještě víc, ani ty ani Kira s náma nejdete." Jak jinak než že se začala hádat. Tyhle její nálady mě nehorázně štvaly. Už byla přes dva roky normální člověk, nebyla kojot, ale často se tak nechovala.
"No tak to ani náhodou! Co když je nebezpečná?" "Tobě nebo nám?" Zaůtočil jsem nazpátek. Scott i Kira jsou posluchači našich hádek už dlouho a proto přesně ví, kdy zasáhnout. "Oba dva se uklidněte! Malie, kdybych ji mohl vzít, udělám to. Přísahám. Ale ona se ho drží, ještě pořád v šoku, nejde jí jen tak vzít když se pevně drží. A kdyby byla nebezpečná, zvládneme to. Budu tam já i Derek. Dám na to pozor." Jako Alfovi mu Malia věřila a on jako alfa když dá slib, dodrží ho. Proto se vyhybá těm určitým věcem. Řekl že na to dohlídne ale neřekl že ji o tom něco řekne nebo že by mě od něčeho držel dál.
"Jdeme k nám, zkuste zavolat Jacksonovi a pak řekněte Argentovi aby za náma přišel." Zavelel Scott a poohl mi udržet balanc, když jsem s Hayley v rukou vstával. Prošli jsme školou uplně bez povšimnutí a do vezli jí ke mě. Pořád na mě držela jako klíště a ten pocit... byl... páni. Cítil sjem hroznou spoustu energie. Jo, tak to bylo cítit. Snažil jsem se jí položit ale nechtěla. "No tak Hayl." Nevím kde se ta přezdívka vzala, ale seděla mi k ní. "Musíš se mě pustit, dám tě jen do mojí postele." Jako na povel se mě pustila a nechala se přikrýt. Podíval jsem se zmateně na Scotta a čekal jsem.
"Reaguje na tebe? Prostě si jí řekl ať tě pustí a ona tě pustila... Tohle je divný Stilesy." Polknul jsem, prohlídnul si tu krásku co ležela v mojí posteli a kývnul jsem. "Všechno se dozvíme až se probudí..."


Dodatek: Ahoj Lidi. Prosím prosím komentujte! Rozjíždím blog a chce to trochu komentářů abych chtěla sát dál :) Děkuju LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bara bara | 6. srpna 2014 v 10:37 | Reagovat

super tesim se na dalsi :-)  :-)

2 kumibo kumibo | 6. srpna 2014 v 12:26 | Reagovat

Super :-) moc se těším na další je to moc pěknná povídka :D

3 Wer Wer | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 22:11 | Reagovat

Ja som ti to písala neskutočne veľa krát, ale milujem tvoje písanie. Je to úžasné. A je vidno, že dokážeš písať na viaceré témy, k viacerým seriálom, i vlastné veci. Nádherné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama