Another Banshee 5.díl

28. srpna 2014 v 14:58 | LinDee |  Another Banshee


Pohled Stilese:
Sice říkala ať klidně mluví dál, ale bylo vidět jak je toho na ní moc. A navíc jsem potřeboval vyřešit hlavní problém. Zjevnou averzi k vlkodlak.m, která byla na jejím místě vhodná- přesto uplně k hovnu. "Myslim že pro dnešek to už stačilo." Zastavil jsem Petera když chtěl začít mluvit. "Dělal jsem si kvůli tomu čas a nehodlám to opakovat. Buď teď a nebo nikdy pískle." Zavrčel na mě a totálně mě vytočil. "A co tak závratného jsi dělal? Snažil ses někoho zotročit nebo snad ...." Hayley si zjevně všimla jak nenávistně se na mě Peter koukal že mě zarazila.
"V pohodě. Zvládnu to. Řekněte mi co jsem zač a proč taková jsem. Nebo proč jsem se sakra dostala sem." Peterovi oči ale stále ještě nezměnili barvu. "Petere. Petere. Petere!!!" Zařval nakonec Derek když nereagoval. Otřásl hlavou a přesladce se usmál. "Fajn. Takže Banshee. Posad se a dávej pozor. Neprej se na zbytečný otázky a radši vlastně celou dobu mlč." Nelíbilo se mi jak se chová- nikdy. Ale to jak se choval k ní? Měl jsem chuť ho zadusit.
"Dobře můžeš začít." Řekla nervozně. Sakra. "Pravá Banshee se objeví jen na popud normální Banshee. Musí ji v myšlenkách nebo svým jekotem přivábit a rozpoutat v ní prvotní změnu. Kdy jsi poprvé viděla ve snech Lydiu?" Zamračila se. "To je ta zrzka?" "Jo ta zrzka. Myslel jsem že tohle jsme si už urovnali."
"Viděla jsem jí poprvé před měsícem. Pak jsem se sem přestěhovala a začala jsem slyšet ty zvuky a hlasy..." Zastavil jí zvednutím ruky a protočením očí. "K tomu se dostanu teď. Aby si mohla začít slyšet hlasy, musíš se dostavit na místo kde je tě potřeba jak podle Banshee tak podle pravdy. Ale to z tebe pořád není Banshee. K tomu aby se to tak stalo, musíš najít svýho Dorena. To jsi jak vidím schytala bídně. Zrovna tenhle blbeček." Zakroutil hlavou. Kretén.
"No fajn. Když si Stilese potkala, začala si slyšet hrozně moc hlasů viď? Tak moc až tě z toho všechno bolelo." Přikývla. "Šlo o proměnu. Vždycky jde o proměnu. A ta tvoje první je nejhorší-alespon se to tak říká." Nadechl se aby mohl pokračovat. "Když se Pravá Banshee mění, je v ní tolik vážně bolesti a neklidnosti že se v ní utvoří oheň. Kdyby tam s tebou Stiles nebyl, mohla si klidně zapálit celou školu jedním dotykem prstu. Když se totiž nesklidníš, oheň se rozroste po tvém těle, ale neubližuje ti. Je to tvoje ochrana, to co ostatní Banshee nemají, ale je to i tvoje zhouba. Protože jestli se nenaučíš to ovládat, zničíš tím všechny kolem sebe a možná i tebe samotnou."
Tolik informací. Škoda že tu není Lydie, ta by si alespon dělala poznámky a třepotala b u toho tou ružovou tužkou tam a zpět. "Pro to máš Dorena. Sakra Stiles je vážně blbej nápad holka. Lituju tě."
"Mlč Petere. Stiles tomu všemu rozumí, je pro ni to nejlepší vychodisko. Trpěla by kdybys to byl ty." Scott mě jak jinak než chránil. Ale nebyl jsem to já kdo potřeboval chránit, ale ta krásná křehká holka v mojí posteli. Sakra- to zní hodně sexuálně co? "Dobře, takže Stiles je něco jako tvoje kotva. Je jediná věc co tě přiměje přestat když už v tom budeš hodně zle. Oddaně mu věříš a on nemá schopnost ti lhát což je oboustraně výhodný. Kort když chodí s mojí dcerou." Sakra, proč do toho tahá Malii?
"Ty chodíš s tou holkou co je kojot?" Zeptala se trochu bolestně. "Jo, s Malií. Určitě ji brzo poznáš." Muj hlas nezněl moc štastně. "Hahaha Nepřej si ji poznat Ban. Až se tohle dozví tak tě rozcupuje na kousíčky." Měl z toho radost. Ten parchant z toho měl radost. "Ne, nic jí neudělá. Ona nemá tak vražedné sklony jako ty. V tomhle je zjevně po matce."
"Můžeme se přestat bavit o ní? Ráda bych věděla teď něco o mě, protože popravdě? Šílím z toho. Kurva!" Povzdechla si a projela si rukou vlasy. "Můžeš mi říct co všechno dokážu nebo co jsem zač? Nebo proč zrovna já? A co mám dočinění s tou zrzkou? A proč slyším ty zvuky, protože opravdu by se mi hodili odpovědi!"
Byla z toho celá zadýchaná, nedivil jsem se jí. Vzal jsem jí za ruku a usmál se na ní. Chtěl jsem aby byla v klidu, protože její oči už zase začali žhnout. Zhluboka se nadechla. Uklidnovala se. "Víš když někdo zemře pokud se to snažíš zjistit. Objevuješ se u náhodných vražd. Když se cítíš v ohrožení a nebo naštvaná tak se ten ohen co máš v očích přenese do konečku prstů a když je to hodně urgentní tak ti může pokrýt celý tělo. Taky když zařveš, což je tvůj mechanismus abys zjistila kde kdo je a co znamenají ty hlasy, tak dokážeš vyslat něco jako takovou vlnu energie. O tom moc nevím to jsem jen slyšel. Takže to až zkusíš na vlastní pěst. Ty jsi to schytala kvůli tomu že ses tak už narodila, pochybuju že jsi to měla jen ty, protože tohle bývá v rodině a získává to někdo kdo utrpěl smrt v rodině nejhuře a je co nejmladší aby dlouho sloužil."
Nelíbilo se mi to slovo. Hayl nám ani nikomu sloužit nebude. Jen pomáhat. "Ta zrzka je Lydie, jedno jméno by sis zapamatovat mohla ne? Tak ta tě vyvolala takže teď tvoříte jakousi dvojici. Sdílíte teď svoje myšlenky a jste na sebe napojený. Jsi schopná ji najít, pokud tě ona sama nechá. Navíc ti různě posílá vzkazy. Máte hlavy jako pošty, chápeš? Sakra nejsem žádnej bestiář abych věděl jak to všechno funguje. A ta tvoje poslední otázka... Slyšíš ty hlasy abys těmhle blbečkům pomohla."
Byla ticho, jen mrkala. Pomalu kývala hlavou. "Jsi v pohodě?" Zeptal se jí Scott jemně. "J-j-já myslím že jo?" Vyznělo to jako otázka. Usmál jsem se na ní povzbudivě že to zvládne. "Budeš v pořádku." "Ne pokud tě Malia uvidí jak na ní takhle koukáš." On prostě nemůže držet hubu že ne? "Máš ještě něco nebo to je všechno co víš?" Dereka už taky počádně štval. "Každý si musí nechat jedno to tajemství." "Tak vypadni." Nařídil mu Derek s usměvem. "Díky Bohu." A zmizel. Kretén.
"Nechci na tebe tlačit Hayley ale musíme zjistit kde je Lydia. Říkala jsi nám, když jsi měla tu první přeměnu že nechce aby jsme ji našli ae že je někde u Jacksona." Scott na to šel moc rychle. Nelíbilo se mi že je na ní vyveden takový tlak. Ale měl pravdu. Čím dřív jí najdem tím dřív bude vše v pořádku. "No já... tohle jsem ale neslyšela. Tohle mi neříkala... ne uplně." Co to má sakra znamenat?


Dodatek: Moc doufám že se vám to líbilo. A mooooc prosím o komentáře, děkuju LinDee :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 28. srpna 2014 v 21:14 | Reagovat

po prestávke konečne nová časť. podarené, páči sa mi ako sa to postupne všetko vyjasňuje, ako sa o ňu stiles bojí a stará sa. a do toho ten peter :D pecka! :D

2 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 2. září 2014 v 10:14 | Reagovat

Tato povídka je úžasná, moc se těším na další kapitolu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama