The Original Problem II 10.díl

5. srpna 2014 v 23:01 | LinDee |  The Original Problem II

Pohled Eleny:
Už to trvá přes dvě hodiny. Dvě hodiny muk slz a trápění. "Promiň Eleno, ale sto let ovlinování je.... Těžký. Bude tě to bolet mnohem víc když na to půjdu zhurta." Omlouvala se Davina a já se mezitím krčila na zemi se slzami jako hrách. Elijah seděl vedle mě a sržel mě, celou tu dobu. "Zatím jsem si vzpoměla jen na ovlivnění z tohoto měsíce a to zdaleka nebylo všechno. Jak můžeš zvládnout sto let? Jak to můžu zvládnout já?" Ptala jsem se se slzami a drtila jsem si spánky. "Po určitý době se to samo rozváže. Stačí odblokovat deset let a všechno se spustí." Zavzlykala jsem a ostře jsem se nadechla. "Zvládneme to." Otočila jsem se na Elijahu a musela jsem se usmát. Žádný zvládneš to, ale zvládneme. Je se mnou, kvůli němu to zvládnu, kvůli nám. "Jo, zvládneme" Šeptnu a vezmu ho za ruku. A pak... "Aaaaaaaaaaaaaa"
Po dalších třech hodinách nesčetných ran a bolesti jsem měla odblokováno pouze čtvrt roku všeho toho ovlivňování. Ovlivňoval mě pokaždé když se mu něco nelíbilo. Parchant! "Mám špatnou zprávu." Řekl Elijah a otíral mi čelo mokrým ručníkem. "Jakou?" Bála jsem se. Špatnosti bylo za tenhle den až až. "Tvá láska k němu.... Byla to jedna z prvních ovlivnění, které udělal. Pořád ho budeš milovat." Byl zmučený a já taky. Jenže měl pravdu. Nedokázala jsem ho úplně nenávidět, nešlo to. "Ale tebe miluju taky. Jak bych nemohla?" Zeptala jsem se unaveně a on se jen usmál. "Věř mi, je jednoduché nechat mě být, ale ty? Ne, to prostě nejde. Jsi jako droga, jako ta nejlepší dávka bez který život nejde žít." Romantik, miluje mě, chce mě, pomáhá mi. A já přesto miluju i toho bastarda Nicka.
"Mrzí mě to." Šeptnu a vezmi ho za ruku. "Co?" "Že nejsi ten jediný. Až si vzpomenu, bude to ještě horší, ucítím všechnu tu vinu za to že ses kvůli mě trápil." Usmál se a políbil mi dlan. "Nikdy ti to nebudu mít za zlé. V prvé řadě je to má vina a o tom se nebudeme hádat. Ted jsme spolu, to je hlavní." Hladil mě po tváři a já jen byla schopná koukat se do jeho krásných hnědých očí. "To jsem se od tebe i dřív nemohla odtrhnout?" Zeptala jsem se se smíchem a on jen kývnul. "A bylo to pořád stejně nádherné a..... Nicklaus. Dělej že jsi omdlela, něco vymyslím. Davino schovej se! Hned! Běž nahoru a udělaj tam pár kouzel aby tě nenašel a tak." Ona ihned poslechla a zmizela. Jenže já byla vyděšená. Co když jí najde? "Eleno poslouchej mě. Zařídím to, jen zůstaň tak jak jsi a dělej že jsi omdlela." Nakonec jsem zavřela oči a cítila jak mě jeho silné ruce zvedají.
"Nicklausi!" Zvolal na něj a pak už jsem jen cítila lehký poriv větru jak se k nám přenesl. "Co se stalo?!" Vrčel a mě poskočilo srdce, staral se o mě. Láska.... "Je v tom nějaké kouzlo. Běžel odtud nějaký muž, ale nestihnl jsem ho následovat, postaral jsem se o ni. Bude v pořádku, jen to zabere spoustu času." Je tak inteligentní! Dal Davině alibi, že to ona být nemohla a mě dal spoustu času si vymyslet nějakou lež. "Dej mi ji." Řekl Nick naštvaně a Elijah si mě k sobě víc přitisknul. No tak, neprozrad nás Elijaho. "Nějaký problém BRATŘE?" "Nemyslím že je to dobrý nápad. Po vaší hádce dnes ráno, znáš ji, víš co by udělala kdyby se probudila když jí poneseš. Udělala by vše aby se od tebe dostala a při té její šikovnosti by si ještě něco udělala. Neboj odnesu ji jen do pokoje a pak je celá tvoje." Říkal to tak klidně bez známky emocí, ale jeho stisk, říkal něco jiného a já za to byla ráda.
"Pořád ji miluješ že?" Zeptal se Nick posměšně. "Zájem neznamená vždy lásku. Pokud ti to ještě nedošlo bratře, já mám teď katharinu a nevzdám se jí. Víš jak jsem za ni vždy ochotný bojovat? To je láska, toto je jen starost o malou nevědomou dívku. Odnesu jí do pokoje, ty se zatím můžeš jít vydat najít toho čaroděje. Určitě to pro tebe bude plus, když kromě jeho nikoho nezabiješ. Navíc když budeš zabíjet až si budeš sto procentně jistý. Pořád je to ta citlivá dívka která milovala mě. Ne tebe Nicklausi, pamatuj na to." Nick se jen hrubě zasmál a mě zatím Elijahovi slova pálely, i když jsem věděla že je nemyslí vážně. "To už je dávná historie Elijaho, teď je celá moje bez jediného citu k tobě. Víš že to ovlivnovaní miluju? Stačí jedno slovo a bude tě nevždy nenávidět." Elijah se napnul když to já jsem se uvolnila protože mám sporýš.
"Dělej si co chceš, pokud nevěříš mě ani jí. Vždycky jsi byl paranoidní co se lásky a rodiny týče. A stejně tak jsi vždy miloval Katharinu tak, že jsi nebyl schopen ji zabít, aby jsi zlomil svou kletbu, tak proč jsi s Elenou? Proč mi zase nevezmeš něco co miluji?" Nick jen zavrčel a dlouho nic neříkal. "Odnes ji do mého pokoje a pak ihned odejdi. Bež si za Katharinou, nebo se bav s tou naší dábelskou sestřičkou, je mi to jedno. Ale dnes už tě nechci vidět." "Protože všechna moje slova jsou pravda? Zkus někdy používat něco jiného než je ovlivnovaní a zastrašování. Jinak by jsi už dávno svou Katharinu měl a byl bych to já kdo by ted trpěl." Otočil se a i se mnou v náručí se vidal k domovu. Nick miluje Katherin... On miluje jí ne mě. Její vzhled a né mě.Její podobu né mě.
Zachvátily mě vzlyky ale snažila jsem se je držet na uzdě.Elijah si mě položil víš, abych měla hlavu na jeho rameni a slíbával mi slzy. "Pšššt lásko. Všechno bude v pořádku. Promin mi to, tohle jsi neměla slyšet." Šeptal a já z každhé slabiky každého slova cítila lásku a kájícnost. "Moc mě to mrzí. A doufám že chápeš že to co jsem říkal o tobě a Katharině byla lež že?" Ujištoval se a já jen slabě kývla hlavou, kdyby nás Nick sledoval. "Všechno bude dorbý, přísahám." "Neopouštěj mě." To byla jen jediná prosba, kterou musel dodržet. Nechtěla jsem být bez něj. "Dobře, budeme spolu celou dobu v obýváku, Nickovi dyštak řekneme že jsi se probudila a nechtěla jsi být sama. Nesmíš mít kvůli tomu problémy. Jen udělej cokoliv aby tě neovlivnil znovu. Vyhýbej se jeho pohledu, dělej že jsi na něj pořád naštvaná, cokoliv. Jen ho nenech aby tě proti mě poštval nebo proti Kolovi a ostatním." Odhodlaně jsem se na něj koukla a pohladila jsem ho po tváři. "To bych nedovolila."
Seděla jsem na gauči opřená o Elijahovo rameno a koukala jsem se do neznáma. To si k nám sedl Kol a pevně mi stisknul ruku. "Ty jsi statečnější než sedm statečných dohromady." Usmála jsem se na něj a stiskla mu ruku. "A ty jsi zase ošklivější jak všechn yošklivá káčátka na světě." Řekla Rebeka a vysloužila si od ěnj zhnusený pohled a vrčení. "Moc jsi mi chyběla Zlato." Špitl Kol a pevně mě obejmul. Odtrhla jsem se od Elijahy a pevně ho stiskla. Taky se mi stýskalo i kdyžho skoro neznám. "Ty mě taky, i když je to divné." Rebeka byla smutná a když jsem hodila pohled po Bonnie... Ach moje milovaná Bonnie! Vstala jsem a objala jsem jí jak nejsilněji jsem mohla abych ji neublížila. "Až si vzpomenu tak mě můžete všichni zbičovat. Ale ted jsem prostě ráda že jste tu se mnou." Bonni plakala štěstím a Rebeka byla ještě smutnější. Otočila jsem se k ní a usmála jsem se.
"Víš na co jsem si vzpoměla?" Zeptala jsem se jí a ona jen zakroutila hlavou. "Že jsem tě pořád nezabila za to že jsi mě nutila oblíkat se do těch sexy oblečků!" Vyvalila oči a začala se šíleně smát. "Pojd ke mě ty zabijačko!" Vrhla si mě do náruče a lehce se mnou houpala ze strany na stranu. A to Beka nikdy nebyla moc na objímání. Aspon mi to tak říkalo mé podvědomí. "Mám tě moc ráda Becko." Zašeptala jsem a to už jí vytryskly slzy. "Musíš si vzpomenout. Pořád jsme nezašli na mani-pedi a to jsi mi to slíbila." Zasmála jsem se a odtáhla jsem se od ní. "Zajdeme, jen co budu mít vzomínky zpátky. Ale máme tu těžš otázku. Jak se potom.... zbavíme Nicka?" To slovo jsem řekla s takovou bolestí že to i mě překvapilo. Ale prostě jsem nechtěla aby se mu něco stalo. "To už jsem domlouval s Davinou, zítra ti o tom všechno poví. Ale bude to záležet jen a jen na tobě." Řekl Elijah, který vypadal pořád hrozně šťasntě.
Vzal jsi mě do náruče a líbnul mě na čelo. "Ani nevíš jak moc Beka trpěla když zjistila že si nás nepamatuješ. Byla jsi jako její sestra. Děkuju že jsi tu ted s ní." "Taky jí miluju víš? Jen bych si už chtěla vzpomenout. Všem vám tím ubližuju a hlavně Bonnie. Nepamatuju si na nic s ní. I když vím jak moc je pro mě důležitá."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama