The Original Problem II 11.díl

5. srpna 2014 v 23:03 | LinDee |  The Original Problem II
Pohled Eleny:
Už to jsou dva týdny co každý den chodím na to napravení vymletého mozku. Vzpoměla jsem si skoro na všechno z poslední tři roky. Byly jsme ve čtvrtině. Zdálo se to super, jenže... Pořád jsem ho tak nějak zvláštně milovala. Sama jsem se několikrát přistihla jak se ho zastávám předostatníma a pak jsem zrudla a chtělo se mi řvát že jsem šílená osoba! Po večerech jsem se k němu tulila a líbala ho, jenže pak přišel den a já plánovala jak se ho zbavit. Nechtěla jsem se ho zbavit, nechtěla jsem ani trochu. A pak mi došlo... co když ho nebudu chtít opustit i po tom co budu zase já?
Na to mi Elijah dal jednoduchou odpověd, která mi trhala srdce a jemu zrovna tak. "Tak s ním zůstaneš. A budeš všechnu svou lásku dávat mému bratrovi, i on si jí zaslouží Eleno." Nečekal ode mě nic. I když mě miloval, nechával všechno na mě. "Já jen nevím co mám dělat. Cítím se pořád víc rozpolcená. Když jsem s ním jsem šťastná ale mám výčitky. Když jsem s tebou tak zapomínám na všechno kromě nás dvou. Miluju tě, ale... Nemůžu... ted prostě nemůžu."
Jen kývnul a přitáhnul si mě do náruče. Nepokoušel se mě plíbit, jen mě držel. A tak jsem se na něj otočila a políbila jsem ho sama. Jemně něžně, tak jak jsem to potřebovala a on mi dával ještě víc. Důvěru, čas, lásku. Sakra jak je možný milovat chlapa kterýho vůbec neznáte? "Miluju těEleno, ale nikdy bych ti nebránil kdyby sis vybrala jeho. Jeho miluješ taky." Pomalinku jsem kývla a nadechla jsem se. "Taky tě miluju a vážně si přeju aby jsi mi to věřil." Zasmál se a plíbil mě na čelo. "Věřím v to a upínám se na to tak, že bys ani nevěřila."
Po půl hodince jsem se zvedla z jeho náruče a odešla pryč od jeho polibků, doteků, hlasu a smíchu, za mým druhým mužem. Za tím který mě celých sto let ovlivňoval ale já po něm pořád šíleně toužím.
Pohled Rebeky:
Elena d Nicka přišla naprosto zničená. Oči měla slzavé a celé oteklé. Zatáhla jsem ji do knihovny, která stále byla očarovaná aby nás nikdo neslyšel a Bonnie vešla hned za náma. "Co se děje?" Ptala se hned Bonnie a hladila ji po vlasech. "Nezvládám to Bonnie. Nemám na to sílu. Rebeko já přebíhám mezi tvýma bratrama jako nějaký pejsek! Oba podvádím a všem ubližuju. Nechci to tak! Už nemůžu. Sakra připadám si jak na střední. Lítala jsem takhle mezi Mattem a Tylerem..." Matty! Tyler! O můj Bože! Vykulila jsem oči a slzy mi začali téct ještě víc. Matty... Určitě už zemřel. Bez vysvětlení že jsem v pořádku, bez toho aniž bych ho mohla ještě obejmout.
Určitě měl krásnou rodinu. A já to prošvihla... "Eleno? Ty sis vzpoměla na Matta?" "Oh můj Bože, řekni mi že se měl dobře. Řekni že měl ženu, děti a že...." Rebeka s Bonnie se usmáli a kývli. "Postarali jsme se o to. Věděl o všem nadpřirozeným, jeho praprapravnoučata žijou pořád v Mystic Falls." Zvedla jsem se a pak jsem spadla zpět do pohovky. Chvíli jsem mrkala a bloumala po pokoji. Před očima jsem měla miliony obrazů. "Jeremy!!! Co se stalo s Jeremym!!!!" Vylítla jsem a držel Bonnie za límeček u košile. Rebeka mě od ní odtrhla ale mě slzy tekly stále. Nemohla jsem přestat a bouchala jsem kolem sebe. "Kde je Jeremy!!!! Kde je Jeremy!!!!" Rebeka se na mě podívala a začala jsem normálně dýchat. "Jeremy je v pořádku. Je v pořádku."
"Je? Jak myslíš je?" Bonnie se usmála a pohladila mě po tváři. "Žije s Annou. Celou dobu tě hledal, tak jako mi, ale sem nemohl. Nick by poznal o co tu jde. Je v pořádku." Oddechla jsem si a obě jsem je objala. "Mám vás ráda holky. Co si dnes udělat babskej večeer. Neboj Becko neuteču zase za Elijahou." Obě se začali smát a já byla šíleně šťastná. "Zachvíli budu mít vzpomínk zpátky. Zítra Nick jede do NewOrleand, budu u Daviny celý den. Elijah mě tam dovede."
"Vezmeme tě tam mi, Nick přemluvil Elijaha aby jel s ním. Nechce tě s ním nechat jen na vteřinu osamotě. Je nedůvěřiví.." Byla jsem smutná, ale tak co? "No tak si ten babskej večer protáhneme až do zítřka. Padejte se oblíct holky jde se do baru a byla bych velice ráda, kdyby šel i Kol Bonnie, ale pravidlo babskho večírku zní žádní chlapi." Utnula jsem jí hned zezačátku .
"Jo, to už jsi mi párkrát říkala. Nevím proč to pořád zkouším." Setřela jsem si slzy a rychle jsem se běžela převlíct. Vzala jsem si krátký šatičky a boty na vysokém podpatku. Když jsem vyběhla ze dveří narazila jsem do Elijaha, "Eleno musím jet s.... Wow, vypadáš... " Nick by použil slovo sexy nebo něco víc oplzlého. "Krásně. Jsi nádherná." Dokončí a mě srdce plesá. "Děkuju. A vím že jedeš taky. Holky půjdou se mnou a zapaříme." Usmál se ale pak si povzdechnul. "Rád bych usínal s tebou v náručí." Zašeptal mi do ucha a rukou mě hladil po zádech.
"Brzy budeš. Budeš muset, jelikož mi už teď chybíš. Nick je tu za padesát sekund. Tak toho využij a polib mě. HNED!" Zsmál se ale neprotestoval. Líbal mě hladově a když slyšel Rebeku jak mluví s Nikem zasmál se. "Máme další minutu, Rebeka ho zdrží." "Tak nemluv a líbej!" Zavelela jsem a přitiskla jsem se k němu ještě víc. V hlavě mi už tikali hodiny. Odtrhla jsem se od něj a pohladila jsem ho po tváři. Patnáct, čtrnáct, třináct... "Běž už, zítra večer se uvidíme." Naposledy mě políbil a já se usmála. deset, devět, osm... "Vážně jsi krásná Miláčku." A zmizel. To oslovnení mě div nedostalo do kolen.Upravila jsem si šaty a vlasy a to už mě Nick držel za pas a tisknul se na mě. "Ahoj lásko. Vypadáš žhavě, Rebeka říkala že jdete do klubu." Jak jsem řekla.. Žhavě... "Jo, užijeme si to. Ale pospícháme, vy už taky jedete ne? Jede Kol s váma?" Zasmál se a líbnul mě na jamku krku.
"Ne nejede, necháme vám ho tu, ale Katharina jee prý za Pearl. Její dávná kkámoška, tudíž budete mít konečně klid." Kývnu a opravdu se snažím od něj dostat pryč. Políbila jsem ho a pak jsem se odtáhla. "Vážně musíme jít. A navíc musím říct Bonnie že Kol s náma nakonec může." "Povím jí to!!!!" Zavolal Kol a já se začala smát. "Krásnou cestu." Políbila jsem ho a on mě konečně nechal být. "Pořádně se opij! Užij si to!" Zavolal za mnou a jáse zasmála. Když jsemstála u dveří přišla mi esemesk od Elijahy. "Chyba! Pij, tak aby ses o sebe dokázala postarat. Ale doopravdy si to užij. Mt." Taky tě miluju. Pomyslela jsem si a skočila jsem Kolovi na záda.
"Mám tě ráda ty narcisi jeden." Překvapilo ho to, ale stejně si mě s usměvem nechal na zádech a doprovodil mě přes práh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama