The Original Problem II 12.díl

5. srpna 2014 v 23:03 | LinDee |  The Original Problem IIPohled Eleny:
Seděli jsme na barových židlívh... no- já jsem spíš vlála ve vzduchu. Modlila jsem se abych nespadla na zadek. Přepískla jsem to, i kkdyž jsem Elijahovi slíbila že na sebe budu dávat pozor sakra! "Dáš si další El?" Ptala se Becka a posílala mi po baru další poloprázdnou lahev. "Ne, už nemůžu." Na to se zasmála a Kol jak by smet. "Cože? Proč bys nemohla? Kočky nejsou doma a myši mají pré ne?" Zakroutila jsem hlavou, až se mi trochu zatočila, ale udržela jsem rovnováhu. "Slíbila jsem Elijahovi že na sebe dám pozor a jelikož je to těžký i když jsem v normálu, víc alkoholu by mi nepomohlo. Ale moc ráda s vámi budu polemizovat a věcech které nemají žádný smysl s exaktní vědou i když to tak zní..." Odmlčela jsem se a všichni jsme se začali řehtat.
"Přesně o tom mluvím! Nedokážu ani normálně mluvit! Co kdyby se ted něco stalo? Elijah mi to nikdy neodpustí!" Zavrčela jsem a pak jsem se zvedla ze židle. "Kam to jdeš? Snad už nejdeš domů!" Zavolala Bonnie a chytila mě za ruku. "To ho se vůbec neboj! My totiž jdeme trsat!" Táhla jsem jí s sebouna parket a všichni nám udělali místo. Kroutili jsme se do rytmu písně a já si to už nemohlavíc užívat. Byla jsem volná, svá... Nic mi nechybělo- kromě pevného těla za mnou, které by patřilo muži v sexy obleku.
Písen skončila a tak jsme se sebrali zpět k baru. "Usměv holky, jdeme poslat fotky mým upjatým bratrům." Zavelí Rebeka a začne blýskat. Nejdřív mě s Bonnie, pak ještě s Kolem, pak hodí foták barmanovi a vyfotí nás všechny. "Počkej já musím stát tady! Kvůli ofině!" Zvolá Kol a přestoupí na druhou stranu. Když máme asi osm fotek tak se rozhodnu ještě pro jednu. Posílám pusu směrem do hledáčku. "Pošlem to klukům." Zazubí se a já ji rychle přeruším. "Tu poslední jen Elijahovi." Ona jen šťatně kývne a zmáčkne odeslat.
Pohled Elijahy:
Stály jsme na letišti a čekali na zavazadla. V tu ránu nám oboum zapípali telefony. "To je od Rebeky." Zamumlám a otevřu zprávu. Fotky... Hmm. Usmál jsem se a projížděl fotkami. "Sedm fotek? Myslí si že mě to zajímá? Sakra mi tu máme práci, nepotřebuju vidět fotky kde se všichni skvěle baví." Zavrčel Nicklaus a uklidil telefon zpět do kapsy. "Osm. Osm fotek." Řeknu s nakrčeným nosem. "Ne Elijahu sedm. Tedy pokud nemáš o fotku víc." Cože? Rychle prjedu další a jako poslední se mi objeví Elena která mi posílá pusu. Její červené rtíky se na světle lesknou a její oči žhnou.
"Promin sedm. Jednu tu mám dvakrát." Usmíval jsem se jako blázen a rychle jsem si fotografie uložil. "Musíme najít Davinu. A tu najdeme přes její tetu. Claudia." Jen to ne, už žádné mučení. "Nenechám tě aby jsi zase ublížil někomu kdo je bez viny." Varuji ho. "Já vím, proto jsem tě vzal s sebou. Dokážeš mě trochu mírnit. A ted pojd, auto čeká."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama