Tolerance 2.díl

5. srpna 2014 v 20:33 | LinDee |  Tolerance


"Hej B! Prosím tě, řekni že máš dobré zprávy." Modlila jsem se, koukajíc na ní prosebným pohledem. "Pročpak? Neříkej že se tvůj parádní den nevede?" Smála se mi, jelikož věděla o mém plánu, mít ten užasný den, bez zbytečných potíží. Jenže se to doopravdy nevedlo. Podělaný Nick. Podělaný projekt. Podělaná Tolerance! "Radši mi řekni že jdeme do Sturbucks a že mi koupíš toho čokoládovýho muffina. To hlavně protože jsem švorc a navíc protože mě moc miluješ." Udělala jsem na ní můj nejsmutnější štěněčí pohled, i když jsem věděla že nebude potřeba. Vždycky mě zvala. Její rodina byla šíleně zazobaná, dostávala týdne to, co já za měsíc, takže se ráda dělila. Moje uspory šli všechny na vysokou, jen abych odsud mohla vypadnout. Být tady je pro mě jako ta nejhorší noční můra, která nemá konce.
"Fajn Charlie. Jdeme na nízkotučný Latte." Zavelela se zvednutou rukou mířící do stropu. "Nevím jak ty, ale já si určitě nedám nic nízkotučnýho. Po tomhle odpoledni to chce pořádnou kalorickou bombu." Po vzdechla si, složila si ruce křížem na hrudi, sledujíc mě s nesouhlasným pohledem. Stěžuješ si že máš stehna jak kobyla ale stejně žereš jako prase. Pokud se sebou chceš něco dělat, tak začni ubírat kalorie." Neměla jsem teď chuť na její chytré rady. Potřebovala jsem teď rychle odejít z tohodle hnusnýho ústavu. A co že nemám postavu modelky, stejně není nikdo komu bych se chtěla ukazovat.
Dřív takové případy bývaly. Jenže pak se přestěhoval Nick a všechna pozornost upadla v roji pomluv. Pak asi v prváku jsem měla jednoho přítele, jmenoval se Devin. Byl chytrej, krásnej, moc milej... a děvka. Podvedl mě s druhačkou. A né jednou. Bylo to celkem pravidelné a po tomto incidentu jsem se dlouhodobým vztahům oklikou vyhýbala. Bylo to moc bolesti, důvěry a snahy. Lepší je zaobírat se školou, občasně chodit ven a nemuset řešit takovýhle blbosti.
A navíc, Bůh mi nedal tohle krásně zaoblený tělo jen tak náhodou. Třeba jsem silnější, protože je to na mě sexy a umím s tím obchodovat... Jenže mi nejsou žádný šaty ani kalhoty. Taže to je možná prokletí, ale to už řešit nebudeme ne?
"Trhni si nohou Bianco. Chci cukr, tuk i kalorie. Beru všechno co mi zpříjemní den a po čem se nebudu cítit jako kus hovna." Hodila jsem si tašku přes rameno a svižný krokem jsem si to pádila ke svému ojetému fiatu. Byla to stará kraksnička která tak třikrát za měsíc protestovala k jakékolik funkcy, ale stejně bych jí za nic nevyměnila. Hlavně proto, že nemám za co. Na nové auto nemám a když exne, můžu zavolat B a ta mě ráda vyzvedne.
"Sejdeme se tam, zaber stůl v zadní části u červených gaučů." Zamračila se a odemykala svoje zbrusu nové Porshe. "Řekneš mi konečně co tak hroznýho se stalo že potřebuješ kalorickou bombu už takhle brzo? Nebo si to mám vycucat z malíčku? Což bych upřímě nerada, mohla bych si zničit manikuru." Protočila jsem nad jejím nafyntěným chováním očima a otevřela dveře, které trochu zavrzaly. Řekla bych že se trochu rezu sesypalo na zem k mým nohou. "Zahrnuje to Nicka Webera. Měsíční projekt. Toleranci a hodinu Osobnostky." Na tváři se jí rozlil chápající usměv a zažhnuly jí oči. "Stačil první bod a byla bych v obraze. No... myslím že i já budu potřebovat Moca s extra pěnou."
Zabouchla jsem za sebou dveře doufajíc ve štěstí že nastartuju bez problému. Tohle auto totiý bývá vtipálek. Rozbije se vždy v těch nejhorších možných chvílích. Většinou když chci utéct od toho co se děje doma, nebo když potřebuju nutně do obchoďáku... Je toho dost. Ale dnešek byl vyjímkou. Překvapivě. Nastartovala jsem na první pokus, dokonce se mi i zapnulo rádio, které bylo mou jedinou radostí na téhle kraksně. Zrovna hrála Brigit Mendler Blonde. Zbožňovala jsem její hlas. Je tak jinej a zvláštní. Navíc tahle písnička! Vždycky se u ní směju jako blázen. Připomene mi to Biancu.
Zpívala jsem si ty parádní slova a po další písničce jsem zastavila u cíle a zamířila rovnou k tomu stolu o kterém jsem mluvila, jelikož jsem si byla jistá že moje objednávka už tam bude. Měla jsem pravdu. Bianca už tam seděla s nohou přes nohu a zvědavě na mě koukala. Vzala jsem si do ruky svůj kelímek a začala jsem oždibovat muffin druhou rukou. "Zapomeň na to Charlotto. Pokud ihned nezačneš mluvit, seberu ti muffin a celej ho snim. Bez zaváhání." Zasmála jsem se ale radši jsem jí vyhověla.
"Měli jsme osobnostku a Nick měl zase ty svoje podělaný kecy. A já se jaksy neudržela a vrátila jsem mu to. Tak to šlo až do tý doby než jsem mu dala facku a Kennedyová si ns zavolala do kabinetu. Musím s tím parchantem bez mozku dělat na projektu o Toleranci. Celej měsíc. Celej debilní měsíc B. Musíme si k sobě najít cestu, máme se tolerovat. Jinak proletíme a musíme na komisionálky. A ten kretén to ještě svaloval na mě! Dokážeš si to představit?" Bianca jen zírala a bylo vidět jak jí v hlavě šrotují kolečka.
"Počkej počkej. Celej měsíc? Ty musíš strávit měsíc tolerancí Webera?" Ujišťovala se a když jsem kývla začala se smát. "Tak to hodně štěstí holka. Pokud se ti podaří držtet ho aslepon dva týdny od tvých kalhotek, považuj to za osobní výtězství!" Jí se to směje, když není v mojí situaci. "Jdi do háje B. Radši mi poraď jak to s ním zvládnout. Nemůžu proletět, to by znamenalo žádný stipendium." Usrkla svého nápoje a zamlaskala. "Mám pro tebe jediný řešení který by v tvém případě vyšlo. Kámoši s výhodama. Měj s nim pravidelně sex, to vás sblíží a nebudete tak... frustrovaný. Ty sexuálně a on... Jakkoliv chce. Ale přežijete to a začnete se trochu tolerovat." Tak to ani náhodou.
To jsem zase vyprskla smíchy já. To je nemožný. Vždyť mě ten blbec ani nepřitahuje. Jeho černý vlasy jsou moc bezchybně nagelovaný do stylového tvaru, jeho svalnatý ruce moc parádně padnou do těch krátkých rukávů a jeho usměv je moc omračující a okouzlující takže u mě nemá ani tu nejmenší.... Sakra kecam, je žhavej jako plotna! Tělesně? Koho by nepřitahoval, ale podle toho co má v hlavě? Je na bodu mrazu. "To se nestane Bianco. Nikdy v celým mým životě.Takže díky za tvojí uplně bezcenou radu."
Uhryzla jsem si muffinu a sledovala jí jak pokrčuje rameny. "Je to jediná možnost jak to dopadne. Je sexy Charlie, ty jsi s nikým nespala už přes rok. Ale abych teď řešila něo důležitějšího... Neal mě pozval na rande!" "Oh Můj Bože!" Neala balí už pár měsíců. Je do něj uplně hotová ale ještě nikdy jí nikam nepozval. "Kdy se sejdete? Jaký finty na něj použiješ?" Pokrčila rameny a zasmála se. "Řekla jsem že nemám čas, ale že pokud se mě zeptá příští týden, moc ráda si na něj udělám čas!" Nechápala jsem to. Chtěla ho už tak dlouho a když se k tomu konečně rozhoupá, nechá ho jít?
"Tak teď jsem mimo B. Proč bys to dělala?" Protočila očima a víc se ke mě přiblížila. "Ty nemáš ani tučení jak rozžhavit kluka aby tě chtěl víc. Nemůžeš být lehce přístupné zboží, to je přestane bavit. Musíš se nechat lovit. Kdybych mu řekla jo, skončíme u jednoho rande a jednoho báječnýho sexu, ale teď? Teď těch báječných sexů bude neskutečně moc. Tak moc, že toho bude mít po měsíci dost, ale zároven se toho nebude chtít vzdát." Nechápala jsem její logiku, ale zjevně měla pravdu. To je ona která vždy dostane koho chce a udrží si ho do tý doby než ji přestane bavit. A tak jsem jen kývla a nevěřícně na ní koukala. "Ty jsi neuvěřitelná." Brala to jako poklou, tak si začala prohlížet s ůsměvem nehty a hledala nějakou nedokonalost, která na ní byla opravdu neobvyklostí.
Po krátkém holčičím pokecu jsem nasedla do té rachotiny a jela domu. Na to místo, které jsem z celého srdce nenáviděla. Za mým otcem. Třeba stihnu vyběhnout po schodech dřív než se zvedne z pohovky a stihne zařvat moje jméno... Alesopn se o to můžu pokusit.


Dodatek: Opravdu opravdu bych byla vděčná za vaše komentáře. Teprve blog rozjíždím a tak se každý komentář hodí. Děkuju LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Enda Enda | 6. srpna 2014 v 12:42 | Reagovat

:-)

2 Mishel Mishel | 7. srpna 2014 v 9:41 | Reagovat

Skvely :)

3 Wer Wer | E-mail | Web | 7. srpna 2014 v 21:07 | Reagovat

Tá jej kamarátka Bianca sa mi páči. Je tak správne uletená :D No som zvedavá, ako to bude fungovať s Nickom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama