Tolerance 5.díl

13. srpna 2014 v 22:22 | LinDee |  Tolerance


Charlotte:
Stáli jsme u skříněk a dávali do nich nepotřebné učebnice. Moje záda nebyla dost silná na to, aby udržela takovou váhu učebnic,no a naštěstí si je tu můžeme nechávat. V takové dny jako tyhle jsem si přála aby škola byla i přes noc. Nechtěla jsem domu.
"Můžeš jít ke mě jestli chceš." Bianca mi to viděla na očích, ale po včerejšku si budu muset šplhnout. Musela jsem uvařit něco extra a pak musím jít někam s tím Nickem. K nám domu ho rozhodně vzít nemůžu. "Ne to je dobrý B. Stejně musím s Nickem zapracovat na tom podělaným projektu. Dnešek je prostě pekelně podělanej. Včerejšek měl všechno změnit ale prd. Mámin dopis ještě nepřišel, na písničku jsem se uplně vybodla, krámy mi rozhodně neskončili to říkej mejm rudejm kalhotkám a navíc jsem se dostala do průseru z kterýho jsem vyšla společně s Weberem. Prostě štěstí."
Bouchnutím jsem zavřela dvířka od skříňky a náhle mi tep vyskočil na stovku. Chytila jsem se za srdce a zavřela oči. "Do háje Nicku! Nemůžeš se ohlásit dřív?" Zasmál se a protočil očima. "Myslíš že bys potom nemluvila o sých rudých kalhotkách?" Kurva. No do prdele. Oh. Zrudla jsem a vykulila oči. To je v hajzlu. Sakra já mám talent na to se pořád víc ztrapňovat. "Já... hhh..." Vyloženě si to užíval. Čekal s usměvem na nějaký muj proslov, ale já jsem nemohla. Byla jsem opařená, jako doopravdy mimo.
" Tak ted bych tvůj obličej zjevně mohl přirovnat k tvým kalhotkám že?" Kretén jeden. Proč mě musí pořád ztrapňovat? Tohle je zjevně to nejhorší co se mi mohlo stát. "Co po ní chceš Nicku? Pokud neřekneš nějakej dost dobrej důvod zjevně ti sama nakopu prdel. Věř mi, dostat podpatkem do koulí není zrovna příjemný. Zeptej se Boba, ten ti o tom může dneska vyprávět." Bob? Ona mu dala podpatkem do...? Ale nic, na to se jí zeptám potom.
"V kolik teda mám přijít k vám? Platí to ne?" "Ne!" Podivně se na mě podíval. "No... já... u nás to nejde. Nemohli bychom jít k vám?" Nakrčil obočí jak si mě pořádně prohlížel. Nemám ani tušení co hledal, ale zjevně to taky nenašel. "Myslíš do doupěte plnýho pohlavě přenosných nemocí?" Fajn, budu se muset vydesinfikovat od hlavy až k patě, ale rozhodně nechci aby viděl Paula, ožralého a násilnického.
"Tak šlo by to nebo ne?" Zeptala jsem se vyšerpaně a pořád trochu ztrapněně. "Jo šlo by to. Jen ode mě drž dál svoje rudé kalhotky."
"Kreténe! K tobě bych nepřiblížila ŽÁDNÉ moje kalhotky." Nasadila jsem si batoh na rameno a otočila se čelem k Biance. "V sedm budu u tebe." Zasmál se a pročísnul si rukou své božské vlasy. "Fajn, tak to stihnu jedno kolo s Bethany." Ihned jsem ho zastavila a zprařžila jsem ho tvrdým pohledem. "Na to zaomeň. Musíme si určit pravidla. Žádný sex těsně před naším setkáním nebo po. Nepotřebuju dýchat tvůj pot a levnej parfém nějaký z tvých děvek. Navíc musíš mít čistou hlavu a né bejt unavenej nebo nabuzenej."
Fajn to jsou pro něj asi krutá pravidla ale já se jich nevzdám. "Proč bych s tím měl jako souhlasit Rudá Kalhotko?" No super, teď se toho nezbavím. "Protože je to první krok k tomu aby jsme spolu vycházeli. Budeš tolerovat moje přání a já zas ta tvoje."
Přemýšlel a pak pomalu kývnul. "Fajn, ale pokud nebudu mít žádnej sex tak se budu aleson koukat. Takže na každou naši schůzku budeš nosit něco titěrnýho a sexy. Vím že pár takovejch kousků máš, jen sis je oblíkala jen když jsi chodila s tím kryplem co šukal Anastasii." Připomínka toho parchanta mě zničila. Chtěla jsem mu dát přes hubu nebo mu říct pár neslušných slov, ale zrovna bylo kolem moc profesorů. Zhluboka jsem se nadechla a snažila jsem se uklidnit. "Fajn. Pokud jsme dohodnutý... beru to."
"Ty jsi se zbláznila Charlie." Kroutila zmateně hlavou Bianca. Asi ano, zbláznila, ale aspon se nebudu muset pořád připravovat na to hádat koho zase píchal. "Tak jsme domluvený nebo ne?" Kývnul a držel se aby se nerozesmál na celé kolo. "Fajn, tak u tebe v sedm." Otočila jsem se na patě a utíkala pryč ze školy. Pryč od něj. "Měj se Kalhotko." Zavrčela jsem a zvrátila hlavu v hluboké depresi.

Nick:
Byl to vopruz. Dokonce větší než jsem si mylel že bude. Ta holka je šílenec. Udělala k našemu projektu plán. Zkurvenej plán! Ono jí snad hrabe. Naplánovala každej pokrok, vsadil bych se že ta holka si plánuje i kdy chodit na záchod.
I když... její nohy byly přímo božský. Dlouhý až do nebe a tak... skoro jsem omdlíval z toho že jsem si představil jak by se kolem mě obmotaly. Myslel jsem že v tom bude vypadat tak směšně že se ji nebudu chtít ani dotknout. Ale KURVA ta holka je sexy. Nikdy bych to do ní neřekl, ale je to zkurvená pravda. Dokonce na ní i ten velkej zadek vypadal perfektně. A ty prsa narvaný v tom titěrnym tričku! Wooow. "...se musíme snažit o... NICKU! Můžeš mě laskavě poslouchat? Jsem kvůli tobě oblečená jako děvka, to neznamená že na mě tak můžeš i koukat. Tak se prosím soustřeď na ten rozvrh ať..." Zase ten podělanej rozvrh. Povzdechl jsem si a zahodil papír daleko do zadu mého pokoje.
"Ten rozvrh je na hovno - To za prví. Za druhý, to že na sobě máš něco žhavýho neznamená že jsi oblečená jako děvka. Jen ukazuješ svoje přednosti takže lidi zapomenou na to jaká jsi otravná frigidní šprtka. Zdá se ti sna Bianca jako děvka?" Zeptal jsem se znaveně když jsem si lehl na záda s rukama pod hlavou. "Ne, ale já..." Bóže. Uff. "Ty na to nejsi zvyklá. Chápu. Ale možná že kdyby ses neoblíkala jako stará panna měla bys na kontě víc kluků než je nula."
Píchnul jsem do včelího hnízda. Nesnáší tyhle kecy. Rychle jsem vstal a čekal na utok. "Není to nula! Jen kdyby tě to náhodou zajímalo byli dva. A dva je lepší než dvě stě. Nejsem děvka. Spím jen s tím kdo mě přitahuje jak fyzicky tak psychicky."
"Jo a proto nemáš žádnýho kluka. Jsi nepřístupná, chladná a zatrpklá. Sakra nechováš se jako teenager, spíš jako třicítka. Žij trochu, nemysli na chvíli." Jenže to se zdálo jako její největší problém. "Fajn. Takže na rozvrh co stál za hovno zapomeneme. Mám novej plán, protože se jinak nedohodnem. Aby jsme spolu vůbec mohli vycházet, se musíš trochu změnit. Jsi na pokraji vyhození ze sociálních žebříčků na škole. Stáhla bys mi image tak rychle jako se od tebe kluk vzdálí když otevřeš pusu." Chtěla něco říct, ale já pokračoval.
"Takže nejdřív potebuješ trochu stoupnout v popularitě, jen ať o tobě lidi mluví. Ne tak jak mluví teď, věř mi že to nechceš. Hlavně to chce novej šatník, což pro tebe bude zjevně to nejhorší. Sakra holka ty jsi totiž v nouzi. Ani bych si tebou nevyčistil boty." Opravdu, byla hrozná. Nebyla to holka byla to stará ženská přestrojená za školačku. Musela trochu vyniknout. "A zkus bejt trochu tvrdá. Když ti Tracy vylila pití na záda, jen jsi ztrapněně odešla a ani jsi jí neseřvala. Jsi chudinka." Začala se bránit, ale nedal jsem jí moc šanci.
"Ale ona to neudělala naschvál, normálně se s ní bavím a..." "A ona to udělala protože jí o to Mandy řekla. Jinak by jí vyhodila z roztleskávaček. Musíš si trochu stát za svym. Sakra... Já ti právě radím jak bejt normální holkou? Jak bejt populárnější? Kurva, i jako holka bych byl sexy a žádanej!" Zasmál jsem se vlastnímu vtipu. "Takže dokud se nebudeš chovat jako holka ani za mnou nelez a nepočítej s tím že se někam s tim projektem posunem." Znovu jsem si lehnul na záda stejně jako předtím a čekal na její odezvu. Ta ale nepřišla.
Charlie byla uplně zticha a jen přemýšlela. A to je to o čem mluvím. "No kurva! Ty prostě jen mlčíš! Asi šestkrát jsem tě urazil a ty stejně držíš pusu. Žádná obrana, žádný nadávky... Jsi prostě moc měkká!!" Stěžoval jsem si a doopravdy jsem to nechápal. "A co bych měla říct? Že jsi parchant, že tě šíleně nenávidím a že doufám že tě po škole už nikdy neuvidím? Že jsi mi znepříjemňoval každej zatracenej den? To jáale nejsem Nicku! Nezajímá mě co si o mě myslíš ty nebo tvoji debilní přátelé. Já mám svoje kamarády a jsem s nima spokojená. Oni mě totiž mají rádi takovou jaká jsem!"
Mýlila se. "Tohle nejsi ty Charlott. Jsi jen v takovym malym neatraktivnim, ošklivym, tlustym a nespolečenskym kokonu. Skrýváš svoje já za touhle divnou fasádou který je uplně zbytečná. Mohla by ses mít dobře. Lidi by tě mohli mít rádi a né o tobě šířit pomluvy a vždy když projdeš se smát!" A pak udělala něco co jsem doopravdy nečekal. Začala se bránit. Neviděl jsem ani jestli se napřáhla, ale dala mi pořádnou pěstí do brady. Otočila se mi hlava a doopravdy to zabolelo.
"Zdá se že moje pěst není tak měkká co? Jsi odpornej parchant Nicku a já si přeju aby jsem tě nikdy nepoznala." Z jejího hlasu odkapávala zášť a jed. Zastavil jsem jí těsně když odcházela. "O tomhle jsem mluvil. Alespoň ses bránila. A stačilo ti k tomu jen čtyřicet urážek." Na chvíli se zastavila, otočila se na mě a nenávistně se usmála. Jen co jsem zahlídnul slzu která se jí kutálela z tváře se otočila a odešla z mého pokoje. Nevtušil jsem jestli ta slza byla kvůli tomu co jsem řekl nebo kvůli tý ráně co mi dala, ale stejně jsem se cejtil jako kus hovna. I když jsem měl...

Charlie:
Měl Pravdu. A to byla ta nejhorší věc co se mohla stát. Že mě poznal i bez toho aby mě znal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Janča Janča | 13. srpna 2014 v 23:49 | Reagovat

Krásná kapitola... Bylo zajímavý, jak se ji Nick snažil vyprovokovat. Snažil se jí takovým podivným způsobem pomoct a upřímně? To jsem nečekala. Myslela jsem si, že se bude snažit tak nějak přetrpět jejich společný chvíle (aspoň na začátku), ale on na ni hned vybalil její chyby a plán na její "nápravu". Jsem ráda, že si aspoň přiznala, že měl pravdu. Ona je hodná, milá a celkově úplně zlatá, ale moc se stará. Život ji k tomu dovedl, to nepopírám, ale není to úplně v pořádku. Nick jí snad pomůže ;-) A to sexy oblečení mě pobavilo :-D Nemyslela jsem si, že by s tím kdy souhlasila, ale asi je v ní víc, než se na první pohled zdá! :D Těším se na pokračování, tahle povídka pomalu, ale jistě stoupá na mém žebříčku oblíbených :D ;-)

2 Wer Wer | E-mail | Web | 14. srpna 2014 v 13:58 | Reagovat

Toto je top! Ani neviem, prečo sa stále ťaháš s fanfiction, keď dokážeš robiť úplne dokonalé vlastné príbehy. Týmto som nechcela povedať, že nemilujem tvoje fanfiction, ale... fakt by bola škoda, ak by si s tými vlastnými vecami nešla ďalej.

3 Isabell Isabell | 2. září 2014 v 22:48 | Reagovat

Tak tohle je proste the best. Je to bozi, super a ja nevim co jeste. Honem dalsi dil nebo se asi ..zblaznim. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama