Another Bahnshee 6.díl

11. září 2014 v 22:12 | LinDee |  Another Banshee


Pohled Hayley:
Všichni na mě tak zvláštně koukali... Nelíbilo se mi být v takový pozornosti. "Jak myslíš že tohle jsi neslyšela?" Ten velký vlkodlak už byl trochu bez sebe. "No... né přesně takhle. Ona... říkala že je v Londýně u Jacksona. Něco se stalo, nebo se má stát to nevím jistě. Jde o něco velkého. Myslím že vím o co, ale je to ve mě nějak zakodované. Jako bych si neměla vzpomenout. Nechce aby jsme jí hledali, má to ve svých rukou. Nic ji není a... není sama. Ona má... jde o to... Nesmíme za ní..." Chytila jsem se za hlavu, jak jsem cítila že se dostávám někam, kam bych neměla.
"Hej, to je dobrý, nenuť se do toho." Scott byl milý. Nevěřila jsem vlkodlakům, ale on byl jiný. V jeho hlase i ve tváři byla starost. "Prostě vím, že kdyby se jí něco mělo stát, budu to vědět. A budu vědět kde je, jen to nevím teď. Chce abych vám pomohla. Myslí si, že zatím co tu nebude by se mohlo něco stát. Souvisí to s nějakým klukem. Má takové blondaté vlasy... taky vlk. Nevím jak se jmenuje."
Ale oni to zjevně věděli. Vykulili oči a podívali se na sebe. "Liam." Vydechl Scotte a vytáhnul telefon. "Proč jsem se radši nezapletl s vílama zuběnkama, nebo elfama? S těma by mi nehrozilo pemanentní životní nebezpečí!" I když to myslel vážně, nemohla jsem se nesmát. Bylo to k popukání, navíc jsem si myslela totéž.
Když uslyšel jak se směju, ihned se na mě otočil. Jeho pohled byl zkoumavý. "Co?" Zeptala jsem se rychle. "Nic, jen máš krásně zvonivej hlas..." Zčervenal, ve stejně vteřině jako já. "Teda... myslím jako že se pěkně směješ. Víš některý holky se smějou oklivě, ale ty... t-t-ty máš takovej příjemnej... no přirozenej smích. Víš... jako..." Musela jsem ho zastavit, jinak by nikd ynepřestal. "Děkuju. Stilesi." Odkašlal si a radši věnoval pozornost věcem ve svém pokoji.

Když se vrátil Scotte byl s ním už i ten druhý vlkodlak. Byl krásný. V mých myšlenkách se takový nezdál. Možná proto že to byly vzpomínky té zrzky. Jo, Lydia. Jmenuje se Lydia. "Byl to on? Ten o kom říkala?" Pomalu jsem kývla a prohlížela jsem si ho. Byl opravdu opravdu krásný. "Liam." "Hayley." Šeptli jsme oba zakoukaní do sebe.
Scotte to pouto přerušil. "Ahm ahm. Co si Lydia myslí že se s ním stane?"
"Nevím, ale má to co dělat s tím že bude chtít vraždit. Hodně. Viděla hodně krve." Liamov ztuhla krev v žilách. Celý se napjal. "Ale viděla tebe Scotte a taky tu... tu Lišku. Vím že ho zastavíte, a proto potřebujete mě, abych vám řekla kdy." Oba jen přikývli a dál byli mimo. Pak se toho ujal Stiles. "Scotte mohl bys na minutku...." Odešli.

Stiles:
Když jsme za sebou zavřeli dveře hned jsem začal. "Hel, nezdálo se ti že se na sebe ějak divně koukali?" Zamračil se. "Divně? Jak myslíš divně?" Přešlápnul jsem nervozně z nohy na nohu. "Však víš jak divně! Prostě jako... jako by na sebe chtěli při první chvíli skočit!" Scottovo obočí vyletělo nahoru.
"No... když o tom tak mluvíš... Možná jo, ale co je na tom divnýho. Je to krásná holka, navíc o nás ví, je to pro něj výhra." Jen to pomyšlení se mi hnusilo. On je pro ní moc... namakanej a chytrej a sportovec. Prostě nic co by se jí líbilo. Nemohlo. "To ne. Na to bude muset zapomenout." A to pěkně rychle jinak ho zaškrtím ve spánku. Scott byl zmatenej. Překřížil si ruce na hrudi a zíral na mě jako na vola. "A to proč?"
"Ježiši! Vždyť jsem její učitel pane bože! Nemůžu jí nechat jen tak někomu!" Jeho výraz říkal všechno. Právě teď jsem za idiota. "Jsi její učitel, né otec Stilesi. Nechápu proč by ti mělo vadit že... " A pak jako by na něco přišel. "Ledaže ji chceš ty." Zmrazil jsem se a pak jsem si odfrknul. "Ne. Néé. Ne-e, Nééééééééééééé." Kroutil jsemu toho hlavou, snažejíc přesvědčit ho. "Stilesi, vím že je krásná. Jako fakt fakt krásná, ale ty jsi zadanej. Malia by jí urvala hlavu kdyby se o dozvěděla."
Jo měl pravdu, ale tady něni co se dozvědět. "Ale o nic nejde. Jen sem se ptal na názor. Jako učit... no víš... jako učitel vlkodlaka, kterej má pár myslů na víc." Rychle jsem se otočil a mířil zpět do pokoje. Nechtěl jsem je tam nechávat dýl o samotě. "Jsi v prdeli kámo. Jsi totálně v prdeli. Měl by ses dát dohromady než ti příjde přítelkyně!" Zavolal na mě ještě z dálky.

Hayley:
Po pár minutách s Liamem nám oboum došlo že by to mezi náma nemohlo klapat. Připadal mi jako takovej hrozně sexy brácha, kdyby nebylo divný o bráchovi říkat že je sexy. Neříkám že kdyby chtěl, nebo kdyby k tomu byla příležitost, že bych do toho nešla. Byla by to lež. Je fajn, milý, pěkný... A dobře se mi s ním povídá. Je s ním legrace.
"Takže máš něco jako super sluch?"
"Vlastně to JE supersluch." Zasmál se. Měl moc pěknej smích. "A víš o čem se tam baví?" Zaposlouchal se a strnul. "Hmmm. No baví se o tobě.... a o mě." Wow. Tak s tím jsem nepočítala. "Aha a co říkají?" Přimhouřil oči. "Že... nic důležitýho." Fanj. Liam neumí lhát. A to ani trochu. Když viděl můj pohled jen zakroutil hlavou. "Počasí. Řeší jestli mají jít trenoval lacross nebo ne. O tom se baví."
"Vůbec ti nevěřím, ale fajn. Určitě nechci slyše takovýty chlapský řeči typu: Svědí mě koule! Hele kámo viděl si tu buchtu ve škole? Našel jsi nějaký zajímavý porno?" Moje napodobení mužského hlasu ho zjevně dostalo. Začal se šíleně smát. "Věř mi, o tomhle se rozhodně nebavili. A pochybuju že někdy budou. Oba jsou zadaný a svědění koulí si necháváme pro sebe." To už jsem se začala smát i já. Dveře se otevřeli, stál v nich Stiles.
Nebyl moc potěšený tím že se spolu smějeme. "Hayley, kde bydlíš? Scott tě sveze domů." Wow. Tak to bylo milé vyhození z domu. "Já hm... můžu jít klidně pěšky."
"Víš vůbec kde jsi?" Jo, pravda. To bylo trochu nepříjemné. "Klidně ji vyprovodím." Nabídnul se hrdině Liam. "Ne. Scott jí odveze domu. Má toho hodně na promyšlení, bude to tak lepší." Jo, o tom se nedá nic namítat.
"Dobře. Já... děkuju za všechno? Nebo spíš, díky že jsi mě vzal k sobě domu, nenechal mě podpálit školu a všechno jste mi vysvětlili. Jo, to zní líp." Zvedla jsem se a šla ke dveřím. "Kde bydlíš? Můžu tě vzít ráno do školy." Jo společně s jeho přítelkyní. Né děkuju.
"To je v pohodě. Mám to kousek a ráda se projdu. Měj se Liame." Mávla jsem na něj ještě. Pak už jsem nasedala na Scottovi motorku. Nikdy jsem na ní nejela a zdá se že nebudu příznivec.


Dodatek: Tak co? Trochu mě zaráží, že jsme už u 6.dílu a já jsem pořád u prvního dne. Zabte mě, jestli to trochu neurychlím! :D LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 12. září 2014 v 16:28 | Reagovat

Keby to nespomenieš, tak si ani nevšimnem, že je to stále ten prvý deň :D Ale ako mne to nevadí. Bolo to super. Stiles už začína žiarliť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama