Get a lot. Lose much more. 2.díl

19. září 2014 v 14:39 | LinDee |  Get a lot, Lose much more


Sešla jsem schody a naskytl se mi pohled na rozesmáté uřícené kluky. "Ahoj, máme deset minut, máš nějaké otázky?" Daniel se na mě ani nepodíval, jen znaveně mluvil. "Vlastně ani ne." Když jsem promluvila, všechny hlavy se otočili na mě. "Ne?" Ujišťoval se Beau. "Ne. Abych řekla pravdu, znám jenom vaše písničky, nikdy jsem vaši show na youtube neviděla." Jai vykulil oči. Byl to úděs, co jsem v nich viděla?
"Teda…. To co jste předvedli dneska, bylo vážně super. Možná se na to dívat začnu." Nechtěla jsem je urazit. "Ty jsi vážně neviděla ani jedno naše video?" Zakroutila jsem hlavou. "Kromě vašich písniček ne. Ovšem, taky se ke mně donesla povídka o vás. Nan mi o ní básnila skoro hodinu. Myslím, že jsi v ní měl sex s Danielem." Tuhle větu jsem mířila přímo na Luka. Pokýval hlavou a začal se smát. "Jo, tu jsem četl taky. Ale ta nemá na tu, kde jsem si to rozdával s Jaiem, hned po show."
"Fuj, to je nechutný. Vždyť je to tvůj bratr!" To je už asi zaujalo. Uvolnili mi místo mezi sebou na gauči, tak jsem si sedla. Seděla jsem mezi Beauem a Lukem. Dva nejvíc sexy kluci. "Takže, proč tu vlastně jsi, když na naše videa nekoukáš?"
"Moje kámoška Nan vás miluje. Je vámi skoro posedlá. Přestěhovala jsem se sem před měsícem, takže jsem se stihla skamarádit zatím jen s ní. Přinutila mě sem jít, ale vůbec toho nelituju. Už dlouho jsem se takhle nenasmála. Jen škoda, že tu bylo tolik hluku. Nebylo slyšet skoro nic než jekot vašich věrných fanynek."
Zjevně jsem je zaujala. Ne že bych byla proti. "Tak co o nás vlastně víš? A znamená něco tohle setkání pro tebe?" Oh, tolik otázek. "Za prvé, vím jen to, co bylo ve vašich písničkách a jejich videích. Například už nikdy nedostanu z mysli, jak ti zarazili slunečník do zadku Beau." Zasmál se. Přísahala bych, že se ke mně víc natisknul. "Jo, to je vždy nezapomenutelný. Byla sranda to točit."
"A k druhé otázce. Tohle si parádně užívám. Víš, právě jsem vašemu bodyguardovy říkala, že po vás nemůžu šílet, když vás neznám. Trochu se divil, ale nakonec mi řekl, že jsem jeho oblíbenkyně."
"S tím naprosto souhlasím. Je fajn mít chvíli klidu s někým racionálním. A co ta tvoje kámoška? Na tebe bude asi trochu naštvaná ne?" Jo, to je dost možný. Teda pokud jen nesplním její instrukce. "Myslím, že bude v pohodě, pokud jí přinesu podpisy, a když se s vámi vyfotím. Po pravdě, mi slíbila, že pokud to neudělám, tak mě zabije." Beaův smích byl tak melodický, div jsem zalapala po dechu. "Tak to necháme na konec. Jsi moc zajímavá na to, abychom vyhodili těch deset minut na fotky a podpisy."
Jo, ta představa se mi líbila. Asi víc než by měla. Beau mě přitahoval jako med vosu. A že on byl ten nejsladší med. "Mám vlastně otázku. Kdo píše vaše texty? Jsem spíš přes hudbu. Já když se pokoušela něco napsat, vznikla z toho hrozná slátanina."
"Ty píšeš?" Zakroutila jsem hlavou. "Spíš zpívám. Nejsem v tom přebornice, ale nejsem nejhorší." "Píšeme si texty sami. Real Girls napsal Luke. Freakin song zase Jai. Já sem napsal Set this World a všichni dohromady jsme napsali Best Friends a Thats what she said. Měli jsme ještě pár songů, ale ty nám nedovolili."
Vzpomněla jsem si na videoklipy a musela jsem se smát. "Co? Co je tu tak vtipný?" Jamese to celkem překvapilo. "Nic, jen jsem si vzpomněla na videoklipy. Pořád nemůžu z toho slunečníku." Kroutila jsem hlavou a snažila jsem se přestat. "Máš krásný smích." Ihned jsem přestala. Dívala jsem se do jeho hlubokých očí, úplně bez dechu. "Jo. Krásný a upřímný." Doplní.
"Oh! Beau právě vysekl dívce poklonu. Kámo, to je snad po prví! Kurva, všichni uhýbejte, někdo se dostal do Beauova senzoru." Zrudla jsem. Kéž bych se jen dostala do jeho senzoru. Dala bych za o hodně. "Držte hubu kreténi. Jen jsem ji polichotil." Jo a to stačilo k tomu, abych přišla o dech. "Fajn, v tom případě, bych tě rád pozval do kina na nějaký slaďák." Oh, Luke. Paráda, jak tak vidím, dnešek mi vychází úplně jinak, než jsem plánovala.
"Stáhni se Luku, jinak dostaneš." Upozorní ho Beau. "Jo, pokud s někým půjde, budu to já." James? Oh? "Zjevně vás všechny zklamu, protože mě na slaďáky neužije. Já mám radši klasiky, jako je Hobit, Hvězdné války, Pán prstenů, Pulp Fiction…" Povzdechli si. "Jo. Tak ta je rozhodně tvůj typ Beau. Kurva, proč máš schytat ty nejlepší holky?" "Jo, ty co mají ještě mozek v hlavě." Ne jen že jsem byla úplně rudá, teď už byl rudý i on.
"Uplynulých deset minut už dávno ubylo. Nějaký problém hoši?" Oh, žena v černém. Zjevně nebude moje favoritka. Začala jsem se zvedat, ale Luke mě stáhnul zpět dolů, přímo na jeho klín. Lekla jsem se a ihned jsem se sesunula na volné místo vedle něj. Bylo to nepatřičné. "Pospícháme nějak?" Zakroutila hlavou a moc tomu nechtěla věřit. Asi to nebylo běžné. "Ne, nikam nespěcháme. Ale slečna Grande je nahoře." Jai se náhle rozsvítil. "Řekněte jí, ať jde klidně za námi. Máme někoho, koho bychom jí rádi představili."
"Já myslím, že se to je blbý. Radši půjdu." To mě zastavil Beau. "Ani náhodou. Konečně jsme našli někoho, s kým se dá bavit. Ari tě bude mít ráda." Položil mi ruku kolem ramen. Mělo mě to uklidnit, ale mělo to opačný výsledek. Potřebovala jsem se odtud dostat. Bylo toho na mě příliš. "Ne, to je dobrý. Kamarádka na mě stejně čeká nahoře." Zvedla jsem se, i když jsem chtěla zůstat. Hlavně pokud šlo o Beauovo náručí.
"Tak teď ty podpisy a fotky. Ať na nás jen tak nezapomeneš." Daniel vyskočil a poprosil nějakou ženu, jestli by nás nevyfotila. "Víš, bylo skvělý tě poznat. Jsi první normální holka za poslední dobu, se kterou jsem mluvil. Ono to bývá těžký, když na tebe jenom ječí. Občas mi přijde, jako kdyby neuměli mluvit. Prostě jen: Áááááááááá. Uuuuuuu. Jéééééé!" Lukovo dívčí hlas byl tak vtipný, div jsem je všechny nepoprskala. "Jo. Já se moc neorientuju na zvířecí skřeky, ale tohle znělo trochu jako pterodaktyl Luku."
Beau si tlesknul. "A je to jasný. S touhle holkou chci samostatnou fotku!"
"Když už jsme u toho. Jak se vlastně jmenuješ?" Ou. Ani mi nedošlo, že neví, jak se jmenuju. Přišlo mi tak v pohodě, si s nimi povídat, že jsem to nezaregistrovala. "Alex." "Příjmení? Já, jen že na facebooku je asi tak půl milionu holek, co se jmenují Alex. To by bylo potom pěkně těžký tě mezi nimi najít." Bylo celkem povzbuzující, že si mě chtěl Luke přidat. I když jsem teda doufala o zájem Beaua.
"McAlister. Alex McAlister." Pár z nich si to zapsalo. Možná mě rozesmutnělo, že zrovna on ne. Jenže pak se usmál a řekl to. "Alex McAlister. To nezapomenu. Teď se pojďte vyfotit, než přijde Ariana a vytrhne nám Jaie." Vzal mě kolem pasu. Nakonec jsme se všichni nějak postavili a vyfotili. Jednou to bylo normálně, ale nakonec jsme začali dělat ksichty. Přísahala bych, že mi Luke olíznul tvář.
"Teď vypadněte čuráci. Jde se fotit se mnou!" Ani jsem to nečekala. Luke mě vzal do náruče. Ne, že by se mi to nelíbilo. Přece jen to byl Luke Brooks a jeho svalnaté ruce, ale můj pohled patřil zcela někomu jinému. "Tady jsem kočko. Úsměv." Hned jak foťák blesknul, si mě převzal Beau. Pomalu mě pokládal na zem. Při tom si mě tisknul hrudí na hruď. Věděla jsem, že na nás fotografka volá, ale nemohla jsem se ani hnout. Jen jsem zírala do těch zelených očí.
Dumala jsem nad spoustou otázek. Za prvé, je možné se utopit jen z pohledu do nich, nebo až potom co jim propadnu? Za druhé, co si asi myslí, když na mě kouká? Za třetí, bylo by hodně nevhodné, vrhnout se na něj a na ty jeho dokonale vykrojená ústa?
Až po tom, co si někdo velice hlasitě odkašlal, mě pomalu pouštěl. Sakra a já doufala v zuřivý sex, přímo před očima jeho kamarádů! "Wow. Nechcete si najít pokoj vy dva? Co nám to tajíte? To se snad už znáte, že po sobě takhle vyjíždíte?" Rychle jsem sebou cukla. Nemám ráda, když se o mě takhle někdo baví. Oh ano, řekla holka, která plánovala souložit s někým na veřejnosti.

Nakonec jsem se vyfotila se všema a vzala jsem fotku s podpisy. Vlastně jsem to měla dvakrát. Pod Lukovým podpisem bylo jeho číslo. "Jestli ho prodáš na ebay, tak tě zničím. Dostala jsi ho jen s tou možností, že se podíváš na Twin talk time." Zasmála jsem se a zakroutila hlavou. "Fajn, slibuju, že se na to podívám, ale nevím, jestli si toho čísla vůbec všimnu. Tvůj nápad byl zcela bez vkusu a originality."
Otočila jsem se k odchodu, ale nevšimla jsem si, že někdo zrovna scházel schody. Přiletěla mi na tričko, sprcha ledové kávy. Ach! Sakra! Zvedla jsem hlavu, abych viděla, jaké škody jsem způsobila. Naštěstí se té druhé osobě nic nestalo. "Ježíši! Omlouvám se!" Ariana Grande. Ariana na mě vylila kávu. Měla bych být štěstím bez sebe. Ale fakt, že domu půjdu s hnědou skvrnou na přes celé tričko, není tak úplně dobré.
"To je v pohodě. Byla to moje chyba. Nedívala jsem se na cestu. Jsi v pořádku?" Pochybovala jsem, že bych měla dost peněz na to, jí zaplatit za nové tričko nebo boty. Vlastně pochybuju, že bych zvládla zaplatit jen to její kafe. "Já jo, ale podívej, co jsem ti udělala s tričkem! Doufám, že máš mikinu, nebo něco na převlečení." Zakroutila jsem hlavou, ale úsměv mě neopouštěl. Bude sranda jít s tímhle domu. Nesnáším pozornost lidí, ale alespoň si vyzkouším ten pocit, který musí mít kluci, když natáčí.
"Ne, ale to nevadí. Bydlím jen dvacet minut odtud. Jen doufám, že mi neujede autobus." Vypadala, vážně smutně. "No jo no. Holky! Vy jste tak nešikovný!" Zasmál se jí Jai do ucha. Něco jí špitnul, což měl být zjevně pozdrav jen pro ni.
"Představujeme ti Alexu. Nejspíš naši jedinou fanynku nefanynku. Ta, kterou jsme ti chtěli představit, dřív než jsi jí ohodila svým pitím." Otočila se na mě a zrudla ještě víc. "Vážně se moc omlouvám." "V pohodě. Nebude to ta nejhorší věc, co se mi kdy stala. Možná ani dneska ne." Podívala jsem se směrem na Luka a otřela jsem si tvář, reagující na jeho olíznutí z dřívějška.
"Já tě opravdu žeru Alex!" Smál se Daniel, kroutící hlavou. "Kde si tak dlouho byla?" Oh, tak to je jednoduchá odpověď. "Na Novém Zélandě. Ale jak vidím, tak tady je to barevnější." Popíchla jsem jí, větrajíc si skvrnu od těla. "Kdybych tady něco měla, tak ti to dám, ale já přijela jen takhle." Poukáže na módní top s růžovou mašlí na ramínku. "To je v pořádku. Mimochodem, jsem Alex." Podala jsem j, už utřenou ruku. "Ariana."
"Tak fajn. Moc ráda jsem vás alespoň trochu poznala. A prosím, najděte si cestu, jak mi poslat ty fotky. A ano, podívám se na vaše videa Luku. Mějte se. Ty taky Ariano." Za hlasitého zavolání zřetelného: Ahoj, jsem vystoupila na první schod. Náhle mě, ale teplo zasáhlo na ruce. Byla to Beauova ruka. Otočil mě na sebe, díval se mi do očí a dal mi kolem ramen mikinu. Jeho mikinu, která po něm ještě byla cítit. Ach. Málem jsem vzdychla pod tou lahodností.
"To nemusíš. Teda, jak ti to mám vrátit?" Zasmál se. Oh Bože. Dokonalý úsměv. "Neboj. My dva se ještě uvidíme. Zatím se měj Lex." Zapnul mi zip až pod prsa. Ruku nechal sklouznout po mém břiše. Byla jsem buď v osobním pekle, nebo v ráji. To jsem ještě nevěděla.
Bez dalšího slova jsem vyběhla schody a narazila jsem na Boba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Janča Janča | 19. září 2014 v 19:33 | Reagovat

Opravdu skvělý! :D
Oh ano, řekla holka, která plánovala souložit s někým na veřejnosti. - Tahle věta mě docela dostala :-D Opravdu mě to baví, doufám, že budeš pokračovat pořád takhle... Protože je to opravdu bezvadný :-D

2 Enda Enda | 19. září 2014 v 22:39 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama