When something good comes 3.díl

11. září 2014 v 22:57 | LinDee |  When something good comes


Pohled Luka:
Pařili jsme v klubu a holky se na nás jen lepili. Ale žádná nebyla ona. Musel jsem na ní pořád myslet. Nevím jestli to bylo tím alkoholem nebo ne, ale potřeboval jsem jí. Alespon slyšet. A tak jsem to udělal. Uplně opilej jsem vytočil její číslo. Párkrát to zazvonilo a pak to konečně zvedla.
"Luku?"
"Seleno! Ahoooj." Jo, byl jsem totálně sťatej.
"Děje se něco?"
"Vůůůůbec nééé. Potř-potč- potřebuju něco vědět!"
"Ano?" Bylo jí jasný že jsem pod obraz, ale stejně vyčkávavě poslouchala.
"Prrroč jsem ti nebyl dost? Víš... já o tom... já o tom přemšelel. Hóóóódně často."
"Luku, tohle nechceš probírat. Jsi opilej."
"A ty jsi mrcha!!! Miloval jsem tě. Já tě kurva miloval. Kurva miloval! Ty ses na mě vystttrrrala. Kvůli tomu... tomu debilovi! Nechal tě a nevíc tě podfffáděl. Mě si odepsala jen kvůli tomu čurákovi, kterýmu jsi ani nebyla dost...dost dobrá Zasloužila sis to!"
"Pokud se mnou budeš chtít mluvit, tak to udělej až nebudeš opilej."
"Nechci s tebou mluvit ty mrcho. Nemluvím s mrchama. Mrchy jsou pro čuráky jako jako Justinek!!!"
"Ty že jsi Luke?"
"Jo a ty jsi pravděpodobně Einstein?"

Típla to. Ona mi to vypla. Nesnáším jí. Nesnáším jí stejně jak moc jí miluju. Miluju jí. Tolik jí miluju. Proč mi to musela udělat? Proč když jsem jí tolik miloval?
"Co děláš tady venku kreténe?" Smál se Jai. Pak kouknul na telefon a zhrozil se. "Ne, to jsi neudělal." Když jsem kývnul přiletěl mi pohlavek. "Ty jsi zmrd Luku! Proč bys jí to dělal? Jsi zasraně nadranej! Dej mi ten telefon!" Cuknul jsem rukou celej jsem se zamotal. "Co jsi jí řekl?"
"Nic. Vůůůůůbec nic, jenom pravdu."
"Kurva. A co ta pravda znamená." Zasmál jsem se a zašeptal jsem mu do ucha "Všechno. Řekl jsem jí uplně všechno. O tom jaká je to mrcha a že ji nenávidím. Že si zasloužila že ji nechal." Podepřel mě, aby se mi netočil celej svět ale kroutil hlavou. "Zejtra se za to budeš nesnášet. A Beau tě za to bude nesnášet teď. Všechno si zas posral. Je ti jasný, že za ní hned pojede a ona mu bude brečet na rameni?"
"Ať si políbí prdel! Nikdy jsem jí nebyl dost dobrej!!!"
"Kurva brácho vždyt ona tě miluje a ani to neví!"
To mě probudilo. A taky mi zapíchlo dýku do srdce. Co jsem to kurva udělal?


Selena:
Ani né do půl hodiny zvonil zvonek. Rychle jsem tam běžela, aby nevzbudil mamku. "Kdo je?" "To jsem já Beau. Otevři prosím." Zhluboka jsem se nadechla ,pomalu jsem zmáčkla zvonek. Je to jen Beau, bude to dobrý. Otevřela jsem dveře.
"Je mi to tak líto. Je na sračky. Vůbec ho neber vážně." Uvěznil mě ve svém objetí hned jak vešel dovnitř. "Ale všechno co řekl je pravda. Vím to, jen je těžké to poslouchat od něho."
Nechtěla jsem už mluvit, jen jsem potřebovala cítit lásku. Tu kterou mi vzal Justin. Tu kterou jsem odmítla od Luka a tu kterou mi už dát nechce. Teď jsem mělajinou. Měla jsem tu Beauovu, tu nejčistčí ze všech. Kamarádskou. "Můžeš mě prosím ještě obejmout?" Usmál se, stáhnul nás na gauč a nepřestával mě objímat. "Nařídím budíka na osmou. Musím pak být doba, abych ho mohl zmlátit." Zamumlá.
"Ne. Bude se cítit špatně už sám. Néjen z kocoviny, ale i z toho co mi řekl. Mohl bys... mohl bys mu říct že mu nic nevyčítám a že se nezlobím?" Nechtěl. Bylo to vidět i cítit. Jeho objetí se totiž velice zpevnilo. "Prosím."
"Fajn řeknu mu to. Ale stejně mu dám pěstí, to je kompromis." Zasmála jsem se a otočila se k němu zády. Zapadla jsem do něj jako lžička do lžičky, jenže nebyl má ideální velikost.
"Co ty a vztahy? Co Elisa?" Pokrčil rameny. "Elisa... má strach. Však víš, vztah na dálku. Pořád někam oba cestujeme...Nevěří že by nám to vydrželo. Ale jinak je to v pohodě."
"Naše milostné životy stojí za nic Beaum. Měli by jsme s tím něco udělat." Přitisknul mě blíž a kývnul. "Jo, ale nechme to na zítra. Jelikož mám v sobě pár panáků, klíží se mi oči. Dobrou noc Seleno."
"Dobrou."
A tak jsem se ponořila do snů. Do snů, které mě strašili. Justin šnupající koks a Luke snažejíc mě od sebe odstrčit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Komentáře

1 Janča Janča | 12. září 2014 v 17:11 | Reagovat

Moc hezký! Je mi docela líto Sel, že ji Luke tak odsuzuje... Ale na druhou stranu ona si ho nevážila... Sel byla zamilovaná, no. s tím se nic nedá dělat. Nevím, koho z nich mám teď víc podporovat :D Každopádně to byl skvělej díl a těším se na pokračování ;-)

2 Katherine Katherine | Web | 13. září 2014 v 15:53 | Reagovat

Moc krásny blog a opäť skvelé príbehy aj keď to je u teba samozrejmosť. Aj tento tvoj blog je úplne dokonalý. Už som si ťa aj pridala do affs

3 zuzik zuzik | 18. října 2014 v 21:34 | Reagovat

skvělá povídka !! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama