Kam s ním a co s ním? :D

29. listopadu 2014 v 12:35 | LinDee |  Jednorázovky


"No, to by mě taky zajímalo.,"odpověděl můj nejmenovaný kamarád.

A tak jsem se rozhodla, že vám to osvětlím.
Abych nepoužila žádné nevhodné výrazy, budu TO přirovnávat, k jízdě v metru. Tam máte taky dva směry jízdy. Dopředu a dozadu.
Ale úplně nejdřív, si musíte koupit ochranu proti revizorům. Listek.
Pro jistotu, ho dvakrát zkontrolujte, jestli není nikde nijak znehodnocený a pak si ho pořádně štípněte.
A můžete se vydat na nástupiště.
Ale nejdříve musíte překročit tu bílou čáru, které vede do intimního pásma. Pak musíte sejít schody. Někdo to však bere pomaleji a rozhodne se pro eskalátory. Za tu dobu, musíte zjistit, jestli jste připraveni. Jestli jste dostatečně tvrdí, na to, aby jste zvládli tuto jízdu.
Pokud ano, dostanete se až na nástupiště. Nejdřív si musíte vybrat správný směr. Já osobně, bych doporučovala směr vpřed.
Počkáte až vagon přijede a povolně se vám otevře. Jenže vagon ještě nemusí být připraven a tak ty dveře musíte trochu třít a mačkat ten čudlík, na otevírání dveří.
No... Představte si, že ve vagonu je úplně, ale úplně plno. Na každé zastávce, musíte vystoupit, nastoupit. Vysoupit, nastoupit. Vystoupit, nastoupit. Když setrváte v tomto aktu, tak by vám vše mělo vyjít, bez jediné chybičky.
No, ale po takovém běhu tam a zpět, budete hotový. Dveře už budou žhnout, až z nich poteče a vy z vagonu naposledy se znavenžm stenem vystoupíte. A pokud se vám lístek cestou nezničil, tak gratuluji.
Vaše jízda metrem byla uspěšná!

A pokud ne... o tom si povíme jindy... :D


Dodatek: Moc moc moc doufám, že se vám to líbilo. Zjistila jsem, že mě šíleně baví psát takovéhle články! Moc prosím o komentáře. Děkuji LinDee :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka: Acting Normal?

Ano 88.6% (31)
Ne 11.4% (4)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 13:42 | Reagovat

Ty to týmto totálne zabíjaš :D

2 Janča Janča | 29. listopadu 2014 v 20:37 | Reagovat

Neuvěřitelné :D Jízda v metru? Už nikdy si pod tím pojmem nevybavím to, co dřív... :-D Je dobře, že tě tyhle články baví, protože tohle se jen tak někde nenajde! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama