Tolerance 20.díl

11. listopadu 2014 v 13:59 | LinDee |  Tolerance


Charlie:

"Tak jak to tedy bude?" Po pravdě jsem neměla ani tušení co po mě chce. Jakou má vizi, kam to s náma pojede dál. "Chci aby jsi byla moje přítelkyně."
"Ty vztahy neděláš."
"S tebou jo." Odpověd mu z ust vyletla tak rychle, že mi došlo, že nad tím musel dlouho přemýšlet. K mému rozhodnutí moc nepomáhalo to, že jsem mu stále ležela přitisknutá na hrudi s nohama proptelenýma s těmi jeho. Tak jsme se probudily a on mě nehodlal pustit ani na vteřinu. Rukou mě hladil po boku a druhou mi proplétal vlasy.
"Takže chceš vztah? Víš vůbec co to znamená? Už nebudu tajemství, budeš se muset vypořádat s kritikou. Už žádné další holky. Budeš muset ukazovat, že jsi zadaný a nejsi k mání. Budu tě štvát a to hodně. Ostatní na mě budou nadávat, že by sis mohl najít lepší. Vážně to chceš?"
Unikl mu povzdech a přitisknul mi rty na čelo. Tolik jsem si přála aby řekl že jo. "Já jsem tě nikdy neviděla jako tajemství, nikdy jsem tě v takové pozici nechtěl, to sis rozhodla sama. Žádný další holky nechci, jsou mi u prdele a pokud někdo řekne něco špatnýho o tobě, nakopu jim prdel. Vím co vztah obnáší, proto jsem ho nikdy nechtěl, ale s tebou to risknu. Budu v tom hroznej, ze začátku, ale zvládneme to spolu ne?" Chtěla jsem tomu věřit. Sakra moc jsem chtěla, aby nám to vydrželo.
"Jsem hodně žárlivá."
"To já taky."
"Ne, já to myslím vážně. Nesnášela jsem už jen ty pohledy který na tebe házely a to ses na ně ani nemusel dívat." Byla to pravda. Vždycky jsem jen držela zatnuté pěsti a zuby, abych něco neřekla, nebo po nich nehodila lavicí. Mrchy jedny umělý.
"Pamatuješ si na Raye Deena?" Zamyslela jsem se a kývnula. "Jo, chodí se mnou na matiku, pozval mě ven, ale..."
"Ale odvolal to, protože jsem si ho podal. Řekněme, že žárlivý jsme oba, jen ty ty holky nemlátíš." Wow. Překvapení nad překvapení. "Fajn." Podíval se na mě s nadějí v očích. "Fajn jako, že budeš moje holka?!" Nadšení z něj jenom sálalo. Jak jsem mohla říct ne?
"Jo budu." Přetočil mě na sebe a ihned se zmocnil mých rtů. "Díky Bohu! Moje nebeská holka!" Vsunul mi ruce zezadu pod tričko a držel mě blíž. Tak blízko, aby mohl ochutnat každý kousek ze mě.

Čekala jsem na její reakci. Stále nepřicházela. Jen na mě koukala s vytřeštěnýma očima a otevřenou pusou. Páni, doufám, že alespon dýchá.
"Bianco, řekni něco."
"JAK SES JENOM OPOVÁŽILA MI NĚCO Z TOHO TAJIT?! Spíš s nějhezčím klukem ze školy a neřekneš to svojí kamarádce?! Věděla jsem, že je něco jinak, změnila si se, ale nechtěla jsem věřit že bys.... Nick? Nick Weber?! A tys to zamlčovala víc než měsíc?! To si říkáš kamarádka?! A ještě k tomu si mě nechala abych věřila, že si to rozdáváš s robertkem Romeem!!!"
Narychlo jsem jí přerušila. "V tom jsem tě teda nenechala. Říkala jsem ti, že to není pravda." Jako by mě ani neslyšela, pokračovala ve svém výlevu a mácháním kolem sebe rukama.
"Nechápu co se stalo? Jak sis s nim vůbec mohla začít, po tom všem co ti udělal? A ty s ním ještě chodíš? PRO KRISTOVI RÁNY A MARIIN UMĚLEJ PENIS! Ty si ze mě musíš střílet, že je to tak?!!!" Wow, Mariin umělej penis nepřišel na scénu dlouho. Musí být pořádně naštvaná. Zvedla se z židle a začala pochodovat po pokoji sem a tam.
"Jak sis něco takovýho mohla nechat pro sebe?! Myslela jsem, že mi říkáš všechno! A co všechny ty detaily? A kde jste se vůbec scházeli když...." Náhle jí to došlo. Otevřela v šoku oči."... NO JASNĚ! To tvoje chození pozdě na hodinu a chození rychle z ní pryč! Tak kde jste to dělali ty děvko?" Najednou se smála. Och, to je moje Bianca.
"Spíš se zeptej kde ne." Její vysoký pisklavý smích se rozlil po celém domě. Troufám si říct, že až na ulici. "PANE BOŽE V SEXUÁLNÍM RÁJI! Ty jsi taková děvka sestro! Myslím, že tě miluju ještě víc! Ale pořád nechápu, proč s ním chceš chodit?! Myslela jsem, že to je jen o sexu." Ticho se prodlužovalo, když sjem odmítala odpovědět. Dívala se mi zpříma do očí a hledala odpověd. "Do. Svatý. Prdele. Koně. Mýho. Strejdy! Ty jsi do něj zabouchlá!!!!"
"M-možná? Já nevím, mám ho ráda a tak, ale nevím co k němu cítím. Teda vím. Ale nechci aby to tak bylo. Nevím vůbec jak to naše chození dopadne, natož abych počítala s tím, že ho miluju!!!" To jí posadilo na zadek. Kroutila hlavou v šoku a překvapení dnešního dne. "Jakto, že vůbec souhlasil se vztahem? Vždyť je to Nick!"
"Neuvěříš, ale to on se mě zeptatl, jestli budu jeho holka."
"To nene!"
"To jojo!"
"To neni možný. Nick by nikdy nechtěl poklesnout na svém egu, aby se usel ptát holky jestli s nim bude chodit. To holky se ptají jeho!" Ano, bylo to neuvěřitelný, ale byla to čistá pravda.
"Přísahám, že se mě zeptal on." Říkám už se smíchem, který je nezadržitelný.
"Tomu nevěřím."


Náhle se ale ozve jiný hlas. O moc hlubší a smyslnější. "Tak tomu věř B." Došel až ke mě a beze slova si mě přivlastnil a začal plenit mé rty. Když se odtáhl lehce se usmál. "Ahoj miláčku."
"Ahoj." Řeknu spíše šeptem, ohromená s velkým usměvem na tváři.
"Poser mě pes. Já na tohle vážně nemám! Miláčku? Miláčku! Miláčku...." Kroutila hlavou nechápajíc celou situaci.
"Co vůbec děláš u mě doma?!" Rozčílila se náhle. "Klid draku, tvoje máma mě pustila. Jdem s Bobem a pár klukama na Bowling. Jel jsem se zeptat, jestli nechcete jít taky. Však víš, oficiálně se ukázat jako hvězdý pár. Poslechnout si pár urážek a nadávek." Laškovný ton jeho hlasu mě posílal do kolen. Strčila jsem do něj a zasmála jsem se. "To víš, to je hlavní náplň mého života. Nechávat se urážet.... Takže kdy jdeme?"
"Hned. Potřebuju odsud vypadnout. Z celýho tohodle divnýho paralelního vesmíru. Jen si vezmu kabelku." Jak jinak, B odpoví i na otázku, která není mířená na ní.

Po pravdě jsem si nemyslela, že se toho ukolu s párem ujme Nick s takovým nadšením, ale lepší pro mě že? Vzal mě za ruku, propletl si se mnou prsty a naložil mě na přední sedadlo, vedlě něj. "A teď ještě musím sedět vzadu! No tak tohle je konec mýho zdravýho rozumu. Potřebuju alkohol. Sakra, hektolitry alkoholu a cigaretu!" Oba dva jsme se jí nepřetržitě smály. Vypadala, že to zatím bere nejhůř ze všech zasvěcených.
Podíval se na mě a koketně mrknul. Pak mi položil ruku na stehno a obkresloval prtem malý kroužek stále dokola. Byla jsem ve snu. V tom nejkrásnějším, který se mi kdy mohl zdát.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Který seriál je lepší?

TVD 45.6% (47)
TO 36.9% (38)
The 100 9.7% (10)
Supernatural 7.8% (8)

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 11. listopadu 2014 v 16:17 | Reagovat

Biancina reakcia najlepšia :D Ak to takto zobrala ona, som zvedavá, čo na to budú hovoriť ostatní zo školy :D
A inak čo sa stalo s tým ich spoločným projektom zo začiatku poviedky? :D Pohli sa s ním nejako alebo?

2 Anonym Anonym | 11. listopadu 2014 v 17:41 | Reagovat

Úžasné, hlavně to, jak na to reagovala Bianca. :-D Super, těším se na další díl.

3 Kamun Kamun | 11. listopadu 2014 v 17:51 | Reagovat

Bianca má super slovník. :D Kdy bude další?

4 kumibo kumibo | 11. listopadu 2014 v 18:26 | Reagovat

Super :-) Bianca to zabila :-) doufám že nás nenecháš čekat dlouho na novou kapitolu :-D

5 Janča Janča | 11. listopadu 2014 v 19:14 | Reagovat

Úžasný! Jako všechny ostatní i mě nadchla reakce, jakou předvedla Bianca :-D Ona nikdy nezklame... :D Myslím, že ostatní holky ze školy nebudou nadšené a budou se snažit Nicka svádět třikrát víc než obvykle, jenom aby Charlotte dokázaly, že na to mají. Snad jim Nick ukáže, že nemá zájem :D ;-)

6 Lili Lili | 11. listopadu 2014 v 20:29 | Reagovat

No jo, Bia je prostě třída. :D A Nick už se konečně nechová jako debil. Snad jim to s Charlie vydrží. Jinak fakt bombastická povídka. Už se těším na pokračování. Btw kdy bude? :-D

7 Mishel Mishel | 12. listopadu 2014 v 14:12 | Reagovat

Suprovy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama