Tolerance 21.díl

16. listopadu 2014 v 12:48 | LinDee |  Tolerance


Nick:
Věděl jsem, že je Charlie nervózní, ale já si byl jistý. Nechtěl jsem nic jinýho, než aby všichni věděli, že jestli se jí jen dotknout, urvu jim koule. Tahle holka byla moje a já se nehodlal dělit. S nikým.
"Pojď." Propletl jsem si s ní prsty a táhnul jí ke vchodu. "Nooo... Nevím, jestli je to dobrý nápad. Tvoji kamarádi mě nemají zrovna v lásce a... Nemusím tam chodit....." Zastavil jsem jí přiložením prstu na její rty. Zhluboka se nadechla a čekala. "Jsi moje?" Přikývla. "Přesně tak. Takže mi je fuk jestli tě moji kámoši nemusí, protože já tě zbožnuju. Teď půjdeme dovnitř a já všem představím mojí krásnou holku, s kterou zestárnu a budu vychovávat malý prcky." Věděla, že jsem to říkal ze srandy, ale myslím, že jsem to myslel vážně. Ona byla jediná ženská na celým světě, s kterou jsem doopravdy chtěl zestárnout. Navíc, naše děti by byly krásný a chytrý zároveň. Ale museli by vypadat jako ona.
"Fajn, tak pojďme, ty milovníku!" Smála se a tahala mě za ruku. Ani jsem si nevšímal Bianci, která na nás koukala úplně zmateně. skoro jako by se chtěla rzbrečet. Pořád opakovala, že to neni možný, že se musela zbláznit. Ale byl sjem to já, kdo se zbláznil. Do týhle nebeský holky.

Když jsme vešli dovnitř, Bob ihned přispěchal a otočil Charlie v náručí. "Tady je moje holka." Smál se jí od ucha. "Ruce oryč, nebo o ně příjdeš kámo." Zavrčel jsem výhružně. Ihned se vzdálil ale ještě předtím ji dal pusu na tvář. Parchant. Přitisknul jsem si jí k sobě a držel si jí pevně u boku. I když jsem věděl, že Bob ji nebere jinak než jako kámošku, sralo mě, že si jsou tak blízcí. "Pojď miláčku, kluci už čekaj."
"Jo a nevypadají vůůůůbec překvapeně." Řekla ironicky. Věděl jsem, že má trochu strach, ale nemusela. "Spíš vyděšeně. Buď v klidu. Všechno bude ok." Dal jsem jí pusu na čelo a dovedl jí přímo k těm supům. "Čau chlapi." Bouchnul jsem si s nima pěstí a pak jsem ukázal na Charlie. "Hej, pamatujete si na Charlie? Charlie to jsou kluci z kapely, kluci to je moje holka Charlie a tohle její kámoška Bia."
Ten pohled na ně byl k popukání. Gale s Deanem se smály, jako by to byl ten nejlepší vtip jaký kdy slyšeli. Ani jsem se jim nedivil. Naopak zbytek zůstal jen vyjeveně koukat s bradou až u paty. "Hmmm. Ahoj?" Řekla roztěkaně. Kluci, kteří pochopili, že to vtip není, se ihned přestali smát.
"Ty si neděláš prdel?!"
"Ty chodíš S NÍ?"
"To je joke že jo?"
"Není to náhodou Jeptiška Charlie?"
Fajn, musel jsem si s nima promluvit a ji od nich dostat pryč. Nechci aby si myslela, že chodit se mnou je blbej nápad. I když možná je. "Fajn. Charlie, běžte si s B pro boty, mě už je kluci přichystali." Kývla a snažila se rychle odejít. Přitáhnul jsem si jí zpátky a přivlastnil jsem si její rty. Chtěl jsem, aby viděla, že mi jejedno, kdo na nás kouká. Že je stejně moje. Ohdtáhnul jsem se a koukal do jejího překvapeného obličeje. "Tak běž." Řekl jsem se smíchem a ona vyjeveně odešla.

"Kámo, co to kurva znamená? Řekni, že je to jen nějaká hra, abys jidostal do postele!"
"Drž hubu Deane, jinak ti jí rozbije." Varoval ho Bob. A měl pravdu.
"Vždy't nemůžeš chodit s někým jako je ona! Je to frigidní nicka! Sakra, polovina školy si myslí, že je lesba!"
Fajn, tak už dost. Sralo mě to možná víc než by mělo, ale žádnej parchant o ní takhle mluvit nebude. "Drž kurva hubu chlape, ještě slovo a je mi jedno jaký, tak ti narvu tvojí hlavu do vlastní prdele. Rozumíš mi." Muj klidně ledový hlas ho trochu zastrašil. "Já jen říkám, že chodit s někým jako je ona.... musí to být kvůli tomu aby ti dala. Proč jinak by si s ní chodil?"
Fajn, tak ted musím udělat něco, abych ho kurva nezbil. "Jen tak mimochodem, i když ti do toho nic neni, tak už jsem s ní spal. A chodím s ní, protože je to bezvadná holka a já jsem s ní uplně vedle. Takže ti říkám, ještě jedno podělaný slovo a zabiju tě. Rozumíš?!" Mlčel. Věděl, že si nedělám prdel. "A to platí pro všechny. Budete se k ní chovat normálně a s respektem."
Otočil jsem se, že půjdu za ní, ale Sam mě zastavil. "Hej kámo?" Vstal a šel za mnou. "Jsem rád, že sis konečně někoho našel."
"Díky Same."
"Taky jsem chtěl říct, že příjde Sonia. Myslím, že jí Charlie i Bianca znaj." Sonia byla jeho holka. Sakra, všichni si mysleli, že už se dávno tajně vzali, protože se chovali jako užasný zamilovaný pár. Dokonce spolu skoro i žijí. Nikdy jsem to nechápal, selteď? Teď tomu rozumím dokonale.
"Fajn, aspon se budou mít s kým bavit, když nebudu na obzoru."
"Okey kámo, ale myslím, že by sis pro ní měl jít." Jeho hlas byl mírně zakalený vtipěm. "O čem to mluvíš?"
"Myslím, že ti tvou holku balí chápek za pultem a jí se to moc nelíbí. Vlastně vypadá, jako by chtěla utéct." Když se se ohlídnul, viděl jsem, že má pravdu. Plásnul jsem ho po zádech a vyrazil jsem za ní. Objal jsem jí ze zadu a líbal jsem jí na krku. "Tak co miláčku, měli tvoje číslo?"
Jen zamručela na souhlas a přitiskla se ke mě blíž. "Tak pojď, zkusíš mě porazit." Zasmála se a otočila se ke mě čelem. Dala mi velký mlaskavý polibek, který jsem opravdu miloval, takže kdybychom tu nebyli, tak bych ji vzal do postele. Plesknul jsem ji po zadku, když kolem mě procházela a pak jsem s epohledem vrátil k tomu kreténovi. "Ještě jednou se na ní podíváš a příjdeš o oči. jasný?" Polknul a spěšně kývnul. Bažant!


Seděl jsem s klukama u baru apopíjel jsem pivko. Vzal jsem si flek, z kterýho jsem přesně viděl na Charlie i na všechny co sní byli. Bianca už po dráze lítala celá nametená. Opravdu jsme jí neměli povolovat další panáky. Sonia se s ní smála a Bob jim tam dělal show. Žárlil jsem jako prase, vždy když se jí dotknul. Kurva, jednou mě musel Sam zastavit, abych mu nešel rozbít nos.
"Klid chlape. Jen se baví." Smál se.
"Nesnáším když na ní šahá. Jak dlouho tenhle teritoriální pud, budu mít v hlavě?" On jako zadaný kluk by to měl vědět. Doufal jsem, že to brzy zmizí. "Nikdy chlape. Tohle ti zůstane do tý doby, než si zemřeš. Jsi jí uplně poblázněnej co?"
"To je to tak vidět?"
"Koukáš se na ní, jako by byla plátek slaniny a tys už sto let nejdl." Smál se nepřetržitě. Ostatní kluci, jí stále nemohli přijít na chuť ale Sam si s ní sednul.
"Kámo, já tak šíleně miluju slaninu." To byla pravda. Jedl jsem jí s čímkoliv, dokonce i s waflema.
"Ty tu holku miluješ. Řekl bych, že víc než jen něajkou slaninu." Na to už jsem neodpověděl. Na to bylo kurevsky brzo.
Po pár dalších pivech kdy jsem jí upřeně a s usměvem sledoval, přišla ke stolu Kelly. Bože, neměl jsem na ní teď náladu.

"Ahoj Nicky." Zalaškovala když na mou ruku přitiskla její prsa. Bože, ta holka je zoufalá. "Čau Kelly. Potřebuješ něco?" Přistoupila ještě blíž, až jsem měl ty její kozy přímo pod ksichtem. "Jde o to, co potřebuješ ty." Její rty se lehce otřely o mé ucho a já měl neutuchající touhu se od ní dostat pryč. A to daleko. "Nic nepotřebuju, tak o kdyby jsi odešla." Zaslechnul jsem smích a tak jsem se otočil tím směrem. Charlie se smála tak, že se za břicho popadala. Vehnalo mi to usměv na tvář. Byla tak krásná.
Zjevně cítila můj pohled, otočila se na mě, ale hned jak viděla Kelly, opírající se o moje rameno s výstřihem až u kolen, usměv jí poklesl. Ovšem hned nahodila nový, který nebyl ani trochu upřímný. Kurva. Otočila se a já od sebe Kelly odstrčil. "Coje?!" Divila se naštvaně. Obešel jsem jí a bez jediného slova jsem došel až ke svojí holce. Sednul jsem si na lavičku a stáhnul jsem si jí na svá kolena. "Nemusel jsi chodit, nejsem naštvaná." Zašeptala a já věděl, že to myslí vážně. Ale bylo mi to fuk. Potřeboval jsem jí. Narazil jsem usty na její a bral jsem si, co je moje.
Klouzal jsem jazykem po tom jejím. Jako by spolu tančili. Pomalinku jsem se odtáhnul a ještě jsem rozmístil tři malé polibky do jejích koutků. "Hmmm. Moje." Zašeptal jsem jí do ucha. "Jsem."
"To ale znamená, že jsem tvůj. Takže co kdyby ses ráčila naštvat, když mi nějaká děvka strči prsa pod nos." Škárdlil jsem jí a podařil ose mi jí rozesmát. Smála se hlasitě a bylo jí jedno že jí někdo uslyší. Byla užasná. "Fajn! Takže měla ybch nějak začít co? Hmmm.... Jak si dovoluješ koukat se na jinou holku než na mě?! Jak se opovažuješ nechávat jí aby ti strkala kozy pod nos! Ještě jednou a uvidíš ty podvodníku!!!" Křičela na mě hraným tónem, který mě nutil se smát. "Celou dobu jsem měl oči jen na tobě miláčku. Jsi tak zasraně nádherná, že se už nikdy nechci díval na nic jinýho. Takže tě prosím.... přespi u mě alespon ještě jeden den."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Komentáře

1 Kamun Kamun | 16. listopadu 2014 v 13:36 | Reagovat

Best, prostě BEST! :-D

2 Lili Lili | 16. listopadu 2014 v 13:37 | Reagovat

Úžasné, kdy přidáš další díl? :-)

3 Anonym Anonym | 16. listopadu 2014 v 13:44 | Reagovat

To, jak Nick žárlil bylo totálně super. On se do ni snad opravdu zamiloval, kéž by mu to vydrželo. A snad Charlie začnou i ostatní kluci brát jinak. Už se těším na pokračování, Tolerance je opravdu bombastická povídka. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama