Tolerance 23.díl

25. listopadu 2014 v 20:53 | LinDee |  Tolerance


Bianca:
Super. Fakt super...
Byla jsem za ní šťastná, to né že ne, ale věděla jsem, že se chlap jen tak z ničeho nic nezmění. Bála jsem se, že jí zlomí srdce a pošle ji hodně rychle do prdele. Každej kluk to tak udělá. Vždycky. Nemám už žádnou naději, že najdu někoho, kdo není sexuální deviant, namachrovanej blbec nebo už někoho má.
Seru na to.

Charlie:
Jo.....
Jsem nadšená.
Ne, opravdu.
Jsem ráda, že mám Nicka. Jsem ráda, že spolu chodíme. Jsem ráda, že se už neskrýváme, ale nejsem nijak odvařená z toho, že na nás celý den někdo čumí, šeptá si o nás a nebo se mi rovnou vysměje do obličeje. Nick to dělá přežívatelný. Pořád mě u sebe drží, šeptá mi slova, který nikdo jiný slyšet nemůže, líbá mě... Je to krásný. Proto se snažím nevnímat všechny ty kecy kolem. A když mě teď tak drží za ruku a doprovází mě ze třídy, vypadá to, že to zvládnu.
"Sedni si se mnou."
"Sedím vepředu Nicku. Kdybych seděla s tebou, nebudeu vědět co profesorka říkala. Jsi hodně rozptilující činidlo." Zasmál se a sklonil se ke mě blíž. Sakra. Jeho krása je dechberoucí. "Já jsem rozptilující jo?"
"Jo. Hodně. Moc." Jestli se nikdy nepřenesu přes to, jak moc je užasnej, asi se brzo zblázním. "To se pleteš. To ty jsi rozptylující. A to ani nemusíš být vedle mě. Stačí jen pomyslet na to, cos mi dnes udělala v autě a jsem celej tvrdej."
Někdo se k nám přidal. Zasraná Nicol. Sakra, kvůli Nickovi už jsem sprostá. Má na mě hodně velký vliv!
"Vsadím se, že co bych ti udělala já, by bylo lepší. Však víš, jako v neděli." Já jí zabiju! Já jí zabiju! Já jí doprdele zabiju!!!!!!
"Mlč. Víš že jsem se tě ani nedotkl, tak nevím o co se to snažíš." Vím, že s ní nic neměl, ale štve mě to, když to říká. "Ale ne. Opravdu jen kvuli ní? Takovýhle.... příšeře?" A teď už jsem se nezanala. Normálně bych držela pusu. To by udělalo mé staré já. Ale mé nové já, to které chodí s Nickem Weberem, mělo větší umysly.
"Tak aby bylo jasno, děvko. Já jsem docela sakrametsky sexy! Nemusím k tomu mít ani plastiku nosu, push-upku, zmalovanej ksicht a čtyřmetrový podpatky. Tak co kdyby ses otočila a šla mluvit na někoho jinýho, než na mýho kluka?! Někoho možná zajímají tvoje podělaný kecy, ale nás ne. A jestli na Nicka ještě jednou sáhneš, tak ti zlomim obě ruce.Rozumíš?!" Celá třída na nás koukala, ale já stejně koukala jen na ní. Čekala jse, než jí vůbec dojde, co jsem řekla. Pohodila si vlasy a svrchu se na mě podívala.
"Jsi nicka Char. Až ti to dojde Nicku, máš moje číslo."
"Vlastně nemám. Smazal jsem si ho hned po tom, co jsi mě tak znechutila, že jsem tě musel poslat pryč. Slyšela jsi mojí holku? Padej." Wow. Její pohled byl k popukání. Vypadala, že se možná rozpláče. Sakra, tolik jsem doufala, že to uvidím. Jenže ona si dupla a rychlým krokem odešla pryč.
Konečně jsem vydechla a kroutila hlavou. Páni. Jsem to ale žárlivka. Pro jistotu jsem se podívala na Nicka a ten se jen smál. Super, to je ta reakce, kterou jsem očekávala. "Co?"
"Nic, jen jsi opravdu sakramentsky sexy! Kurva Charlie, kde se to v tobě vzalo? Oooooch. Myslím, že si mě právě znovu dostala! Miluju když se takhle chováš!"
A já miluju, když řekneš cokoliv, co obsahuje slovo miluju, spojeného se mnou. "Tak pojd. Kde máš lavici?"
"Jackpot! Stačí najít jen nějakou pitomou husu, abys žárlila a sedneš si se mnou? Kurva, toho musím využít. Co třeba kašlat na hodinu a zajezdit si na mě?" Praštila jsem po přes ruku ale neubránila jsem se smíchu. To je můj Nick a já ho takhle milovala. Hrozně moc. "Parchante..."


Zvedala jsem se ze židle a chtěla jsem odejít, když nás zavolala profesorka do kabinetu. Mě I Nicka. "Ano paní profesorko? Potřebujete něco?" Ani se na nás nepodívala a začala si něco škrábat do notesu.
"Posaďte se. Oba." Sakra. Co se stalo? Nick mi přisunul židli a pak až sobě. Čekali jsme, ale ona pořád jen škrabala a škrabala. "Ahm. Paní profesorko?"
"Ano Nicku?"
"Proč jste si nás zavolala?" Jo, to by zajímalo i mě, ale zdálo se, že odpověd nedostaneme. "Vidím, že váš projekt jde dobře." Cože? O čem to mluví?
"Jaký projekt?" Zeptal se a kouknul se po mě, jestli o tom něco nevím. "Tolerance pane Webere." No jo!
Jakoby mu to došlo až teď. Začal se smát a prohrábnul si vlasy. "Hmm. Jo. Vlastně nám to jde moc dobře." Konečně zvedla hlavu a koukla se na nás. Pak na naše spojené ruce. "Ano. Tak to vidím. Zaslechla jsem spoustu řečí a vás dvou. A také jsem vás viděla u kina, kde jsem byla se svou dcerou. Musím říct, že kdyby šlo o chemii, tak máte za jedna."
No do háje. To je tak tak trapné. No do prdele! Ne. Doufám, že neviděla naši zběsilou jízdu za roh a ještě zběsilejší sex!
Celá jsem zrudla a vytřeštila jsem na ní oči. Nick se jen smál. Samozřejmně, jemu to vše příjde k smíchu. Jako vždy. "No, ale zde jde o něco jiného. Takže... abych zjistila, že jste test zvládli, tak se vás zeptám na pár otázek. Dámy první." Byla jsem celá nervozní. Za celou dobu jsem zatím neřekla ani jedno slovo.
"Co má Nick nejradši?"
"Sex." Sakra, to nebylo nejchytřejší říkat. "Hmmm, chco říct... opravovat svoje auto v garáži." Profesorka se jen usmála a šla dál.
"Jaká je jeho oblíbeá barva?"
Nad tím jsem se musela trochu zamyslet. "Myslím že modrá a nebo červená." Kuknul se na mě s přivřenýma očima. "Jak to víš? To jsem ti nikdy neříkal."
"Máš v pokoji hodně těhle barev a taky mi pořád říkáš at si vezmu ten modrý svetr." Usmál se a dal mi polibek na hrbet mé dlaně. Ach... Milovala jsem, když tohle dělal.
"Oblíbené jídlo?"
"Čína. Kung pao s rýží. Ale nejí v tom houby."
"Věc, za kterou je nejvíc vděčný?"
"Hmmm. To nevím." Neměla jsem ani tušení. Většinou jsme si povídali hodiny a hodiny, ale na tohle nikdy řeř nepřišla. "Možná to, že má velký talent a je v kapele? Nebo to, že dostal fotbalové stipendium? Ne, bude to to, že vůbec žije." Při poslední větě jsem se zasmála, ale Nick mi jen věnoval ten nejdelší a nejvřelejší pohled jaký mi kdy dal. Uplně mě vtahoval pohledem do sebe.
"Jedna věc špatně Charlotto. To je dobré skore. Podle těch poznámek, které mám od Boba jsi řekla vše správně až a jednu věc. Ted je řada na vás Nicku...." Nadechla se, nalistovala stránku s dalšími popisky a začala. "... aby jste odpověděl na ty samé otázky. Co má Charlie nejradši?"
"Čokoládu. A čtení knížek s kávou v ruce. Nikdy jsem nepochopil co ti na tom kafi chutná." Zakroutila hlavou ale nijak dál se nevyjadřoval.
"Oblíbená barva?"
"Černá a fialová. I když nic fialovýho nenosí. Hloupost."
"Oblíbené jídlo?"
"Kafe. A pokud kafe nepovolujete pak je to frappé. A pokud ani to ne, tak to bude cokoliv s čokoládou."
"Věc za kterou je nejvíc vděčná?"
"Za svou mamku."
Jo. Všechno správně. Jak... jak si tohle všechno může pamatovat? Věděla jsem, že poslouchá když mluvím, ale netušila jsem, že ho to doopravdy zajímá.
"Tak to vypadá, že jste z mého předmětu prospěli. Myslím, že by jste měl slečně Charlottě říct, co byl pro vás největš uspěch. Věc, za co jste nejvíc vděčný. Řekla bych, že jí to stále vrtá v hlavě. Teď běžte. Za chvíli začíná další hodina!" Vykopla nás z kainetu a zbouchla za náma dveře.
"To bylo...."
"Divný." Koukli jsme se na sebe a začali jsme se šíleně smát. Popadla jsem se za břicho a zaklonila hlavu. Nesnášela jsem svůj hrdelní smích. Zněla jsem jako hyena. Když jsem se postavila normálně a setřela si slzu. Byla jsem zachycena jeho pevným pohledem. "Co?"
"Jsi tak šíleně nádherná." Moje tváře znovu zrudly a sklopila jsem pohled. "Vždykcy víš co říct. Dokonce i když zním jako blázen."
"Tvůj smích je nádhernej. Dokonalej. Báječnej.," za každým slovem mi dal pusu na rty, " Ojedinělej, stejně jako ty. Moje."
Nechala jsem jeho rty, políbit t mé a přidala jsem se k tomu užasnému polibku.
"Můj."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kumibo kumibo | 25. listopadu 2014 v 21:38 | Reagovat

Super kapitola :-) už se moc těším na další :-)

2 Janča Janča | 25. listopadu 2014 v 22:00 | Reagovat

Ti dva jsou spolu tak sladcí! :-) Krásně se to čte, jeden druhého podporuje a nemají žádné vážnější spory... Ale mám pocit, že takhle to dlouho nevydrží. Nechám se překvapit! ;-)
A jinak by si podle mého názoru i Bianca zasloužila něčí pozornost... :-D

3 Wer Wer | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 14:31 | Reagovat

Ďalšia skvelá časť za nami. Že sa nechystáš s touto poviedkou skončiť skôr ako sa dostaneme na kapitolu číslo 236? Prosím, prosím! :D :D Toto nesmie skončiť :D

4 Kamun Kamun | 26. listopadu 2014 v 18:57 | Reagovat

Bomba! Jsou fakt sladcí. Těším se na další kapitolu. :-) Charlie to té blbce pěkně natřela. :D

5 Anonym Anonym | 26. listopadu 2014 v 18:58 | Reagovat

Úžasné, už ať je další díl. :-D

6 Enda Enda | Web | 27. listopadu 2014 v 14:42 | Reagovat

:-)

7 Juliette Juliette | Web | 28. listopadu 2014 v 21:43 | Reagovat

Oni jsou spolu tak dokonalí, doufám, že jim to vydrží :) super kapitola, nejvíc jsem se zasmála u otázky "Co má Nick nejradši?" "Sex" - to mě rozsekalo :D :D moc se těším na pokračování, jen tak dál ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama