Chasing Christmas 7.díl

30. prosince 2014 v 23:03 | LinDee |  Chasing Christmas


Camryn:
Co. To. SAKRA. Mělo. Znamenat? Jsem snad úplně šílená? Hrabe mi? Bože! Já určitě šílím! Tohle moje chování není normální. Já jen tak neskáču na lidi a rozhodně nikdy neprovokuju Jaka k sexuálnímu kontaktu! Bože. Opravdu se mnou musí být něco špatně.
Celá jsem se jenom třásla. V hlavě se mi opakovala tatáž věta. Sama si rozpoutala válku, tak teď bojuj. Nechtěla jsem bojovat. Chtěla jsem si jen užít prázdniny. Mít skvělé Vánoce s úžasnými lidmi. Nepotřebuju sexy nadrženého kluka, který mě vzrušuje jediným pohledem. Co jsem to udělala?
Výčitky zaplavovaly mou hlavu, ne a ne skončit. Před pár minutami jsem žadonila, aby mě odtáhl ke stromům, a teď se chovám jako frigidní panna. Pořád jsem si v hlavě opakovala tu scénu. Jeho pohled tak temný, že by se vyrovnal noci. Rty žádoucí, lehce otevřené, až mi naskakovala husí kůže. A ty jeho ruce! Měl zaťaté pěsti, takže se mu vyrýsovaly bicepsy. Oh Bože, byl tak hrozně sexy! Když nad tím tak přemýšlím, ani se nedivým, že jsem ho chtěla. Jen z té vzpomínky jsem celá rozechvělá a rozbolavělá.
"Klid Camryn. Dáš to do pořádku. Žádný boj nebude. Žádný sex. Žádný sex, který by byl určitě naprosto dokonalý, epický a nezapomenutelný…" Nesnáším, když mluvím sama k sobě. Přijdu si tak hrozně hloupě! Za všechno mohl on!
Kdyby nebyl tak neskutečně okouzlující, nesnesitelný a překrásný, nic z toho by se nestalo! Mohla jsem prožít nudnou typickou cestu, bez vlhkých kalhotek a ztvrdlých bradavek.
Sklopila jsem hlavu do rukou, bědující nad mým postavením, když mě v tom Maya přistihla. "Co se to dělo mezi tebou a Jakem? Vypadalo to dost žhavě." No super. Co jí teď mám jako říct?
"Znáš to. Nesnášíme se, hádáme se, zabíjíme se pohledy. Normálka." Můj nenucený tón byl víc než předstíraný, jen jsem doufala, že to neprokoukne. Smůla.
"Spíš to vypadalo, že tě chce pohledem sníst, né zabít." Nezbylo mi nic než pokrčení rameny. "To se ti muselo zdát. Maximálně by mě tak hodil do vroucího kotle s vodou. Uvařil by mě za živa a pak by to hodil prvnímu psovi, kterého by našel." Radši jsem vstala a dělala jsem, že něco hledám v tašce. Nechtěla jsem se jí dívat do očí. Všechno by jí došlo rychleji, než bych řekla:Vánoce.
"Jak myslíš Cam. Ale nemůžeš říct, že by nebyl žhavej. Občas se bojím, že když se ho dotknu, budu mít spáleniny třetího stupně!"
"Absolutně ne. Je to jen namachrovanej blbeček. Těch je na světě spousta." Lež za lží. Věděla jsem, jak moc všechno byla pravda, ale opravdu jsem se nažila přesvědčit sama sebe. Nemůžu přece ulítnout s děvkařem, jako je on. Navíc je to Collinův nejlepší kámoš!
"Jen si lži do kapsy, ale vsadím se, že dneska o něm budeš snít. Však víš… horké tělo, velké svaly, zkušené hmaty…"
"Ble Mayo! Přestaň už!" Neubránila se smíchu, ale stále měla zasněný výraz.
"Je to kretén, neříkám, že ne, ale kdybych si mohla s někým užít, skočila bych na něj a jen tak bych ho nepustila. Slyšela jsem, že dává prvotřídní orgasmy!"
Jelikož mi dala Maya spoustu námětů na přemýšlení, nemohla jsem usnout. Byla jsem šíleně nadržená! Pokaždé, když jsem jen na vteřinku zavřela oči, viděla jsem jeho hloubavý pohled. Navíc jsem si nemohla pomoct. Pořád jsem si představovala, jak se mě dotýká, což mé rozbolavělosti nepomohlo.
Asi kolem druhé ráno jsem to vzdala. Šla jsem se podívat do společenské místnosti ke krbu, která byla naštěstí vždy přístupná. Byla jsem jen v županu, tudíž jsem byla ráda, že oheň v krbu stále neuhasínal. Milovala jsem tuhle atmosféru. Plameny praskaly do ticha noci. Za okny bylo vidět, jak padá vločka za vločkou na zledovatělý parapet a k dokonalosti chyběl jen hrníček grogu a dobrá kniha.
Snažila jsem se uklidnit mé rozbouřené hormony, ale nebylo mi přáno. "Pitomý Jake!" My o vlku… "Vidím, že si nade mnou taky přemýšlela." Mým tělem proletěl šok. Otočila jsem hlavu, zírajíc mu do obličeje. To mi moc dlouho nevydrželo. Pohled mi sklouznul na balení jeho osmi buchtiček a nezadržela jsem polknutí. Tep mi vyskočil na sto osmdesát a moje fantasie se začaly více vybarvovat. Svatá krávo! On je chodící sexuální přitažlivost.
"Nemyslel jsem si, že tu někdo bude, ale jsem rád, že jsem narazil zrovna na tebe." Zalaškoval svým svůdnickým tónem, což mě dostalo z transu. Zakroutila jsem hlavou, se snahou vyklepat to zní, ale bylo to marné.
"Co tu děláš?"
"Tvůj brácha chrápe jako King Kong. Chtěl jsem si trochu odpočinout." Jasně. Takže sem nepřišel, aby mě vzrušoval a ničil moji přísahu, nic si s ním nezačít? Protože kdy by jo, tak by mu to vycházelo. Byla jsem ohromená. "Fajn, tak… tak já už půjdu." Zvedla jsem se, ale ihned jsem byla uvězněná mezi sedačkou a jeho tělem. Stál tak blízko, že se naše nosy dotýkaly. Pane Bože!
"Ani krok květinko. Řekl jsem ti, že z tohohle už nevycouváš. Začala si to, tak to taky musíš dokončit. Prej mám jen silný řeči jo? Tak mi ukaž, že ty děláš něco jinýho. Ukaž mi, jak to děláš ty. Ale budeme se muset obejít bez toho stromu." Můj dech se lehce zadrhával. Možná za to mohla jeho ruka, vklouzávající mi pod župan i tričko až na má holá záda. Nebo to mohlo být tím, že jsem na stehnu cítila jeho tvrdost, která se i pouze takhle zdála obrovská. Nevím…
"Jaku… já…" Sakra! Nejsem schopná vyloudit ani jednu kloudnou větu. Co mi to dělá? Přijdu si tak hrozně slabá.
Přitiskne mi jeden prst na rty s tichým "Pššt," a druhou rukou stále pátrá na mých bedrech. Je to tak dobrý pocit! Troufám si říct, že jsem skoro zavrněla. Jako nějaká pitomá kočka, lísající se k jejímu páníčkovi. Doprkvančic!
Když ucítil moje lehké zavání, které značilo podvolení, ujal se šance. Přitisknul rty na můj odhalený krk a donutil mě zasténat. Líznutí doprovázelo jemné laskání rtů. Opakoval své pohyby, cestoval po mé jemné kůžičce a nebál se mě dotýkat. Připadala jsem si jako z želé. Kdyby mě nepřidržoval, padla bych k zemi, jako roztavená zmrzlina.
"Cítíš to Camryn?," zašeptal, když se lehounce zakousnul do kůžičky těsně za uchem. Neměla jsem slov. Hlava mi padla dozadu s né tak tichým stenem. Chtěla jsem víc. Krev se ve mně vařila tak, že mi burácela do spánků. Jemné šimrání jsem necítila pouze v podbřišku, kde bylo celé to epicentrum, ale i na každém kousku těla, kde se mě dotknul.
Vytáhnul mi tričko výš, položil dlaň na mé prso a hnětl ho. Bez obav, bez cavyků. Bylo to návykové. Obklopovala mě jeho vůně, motala mi hlavu. Byla jsem ztracená. Když jsem se mu rozechvěla v náručí, povalil mě zpět na pohovku, na které jsem předtím seděla. Nalehnul na mě a zamručel. Připadala jsem si jako jeho oblíbená nejpohodlnější matrace, kterou by nikdy nevyměnil. Tak přesně jeho mručení znělo.
Jeho rty se tentokrát přemístily na mé rty. "Pane Bože…" Šeptla jsem mezi jednotlivými, hlavu-motajícími polibky. Cítila jsem, jak se usmívá, když znovu přiložil rty na mé. Bylo mi to jedno. Potřebovala jsem ho cítit. "Chutnáš jako horká čokoláda. Zasraně sladká." Nevím, co mě vzrušovalo víc. Jestli ty jeho sprosté řeči nebo polibky.
"Pane Bože.," zopakovala jsem, nemohoucí říct cokoliv jiného. Na to nezbylo v hlavě místo. Jeho ruka plula po mém těle, laskala každý můj kousek a nakonec se zasekla nad vstupem pod mé spodní prádlo. Chtěla jsem to. Nejen to. Já to potřebovala! Jako když si flák potřebuje píchnout dávku. On byl moje dávka, i když jsem ještě neokusila. Nadzvedla jsem se tedy k němu boky a naznačila, ať postupuje.
"Nedočkavá…"
"Mlč a dělej." Zasmál se, ale poslechnul. Myslela jsem si, že vybouchnu nebo se rozbrečím, pokud přestane. Naštěstí se zdál stejně vzrušený jako já.
Když se prsty dotknul mé nejcitlivější části, nemohla jsem zadržet sten, tak táhlý jako samotný akt. Nemohla jsem si pomoct. Bylo to tak… tak… tak dokonalé! Hladil mě po klitorisu, pohrával si tam se mnou tak, že jsem ztrácela vědomí. Nic tak dokonalého jsem ještě neokusila Nikdy. V celém. Mém. Životě.
"Oh Bože! Ach, nepřestávej…" Mumlala jsem bezvýznamně. Věděla jsem, že nepřestane, protože nemůže. Byl v tom ztracený, stejně jako já. Vniknul do mě jedním prstem, což mě vyprovokovalo k pohybu mířenému proti němu. Hýbala jsem se rychleji a rychleji. Nesnášela jsem každou sekundu, kdy ze mě vyklouznul úplně.
"Sakra! Jsi zatraceně perfektně úzká." Drtil slova mezi zuby a přidal další prst. "Aaaach!" Vzala jsem jeho hlavu a přitiskla jsem se na jeho ústa. Jeho jazyk kopíroval jeho prsty. Vzrušovalo mě to ještě víc. Napjetí se zachycovalo v mém středu, pulzovala jsem příjemnou bolestí, doufajíc, že co nejdříve přijde vysvobození.
Klep, Klep, Klep…
Bože ne! Prosím, jen to ne! "Ne…" Zašeptala jsem plačtivě. Potřebovala jsem, abych se udělala. Bála jsem se, že jinak zkolabuju. "Nepřestávám. Zamknul jsem." Díky Bohu! Pohyboval prsty s větším důrazem, měnil tempo, přiváděl mě k šílenství.
Klep, Klep, Klep.
"Nepřestávej!," varovala jsem ho. Hýbala jsem se proti němu snažejíc se tišit vzdechy. Zdálo se to jako marná snaha.
"Camryn?! Camryn jsi tam?" Haether. Co tu pro pána Boha chce? Nevěděla jsem co mám dělat, podívala jsem se do Jakových očí, které mi říkaly, ať promluvím. "A-a-ano?" Zkousla jsem si ret, když k prstům přidal palec, který mi kroužil na mém nejcitlivějším bodu. Zalapala jsem po dechu a zaryla nehty do jeho zad.
"Jsi v pořádku? Nevěděla jsem, kde jsi, tak jsem tě šla hledat." Měla jsem sto chutí jí říct ať odprejskne.
Jake se sklonil k mým ňadrům a začal sát jednu mou bradavku. Zaúpěla jsem mu do ramene. Ach Bože! Už jen chvíli. Jen chvilinku a budu.
"Jsem…. Jsem v pohodě… Och Bože! Jen dočtu kapitolu…a…a…a přijdu! Běž do pokoje…" Propnula jsem se v zádech, dávajíc mu lehčí přístup, což ocenil, lehkým zavrčením.
"Pusť mě dovnitř."
"Běž… pak…pak přijdu. Dobrý Bože!"
"Počkám, než to dočteš a…"
"Sakra Haether vypadni! Přijdu za tebou!" Zaslechla jsem nadávku a odcupitání. Bylo mi to fuk. Napjetí ve mně bylo na bodu varu. Pár posledních pohybů a orgasmus se dostavil. Byl obrovský. Dokonale mi zamotal hlavu. Srdce mi bilo jako tisíce rozkývaných kostelních zvonů a nechtělo přestat. Bála jsem se, že omdlím.
Když se to ve mně začalo uklidňovat, otevřela jsem oči. První co jsem viděla, byl Jake s dvěma prsty v puse. On opravdu… ochutnával? Mě? Wow. To byla zřejmě nejdivnější a nejerotičtější věc, kterou jsem kdy viděla.
Nakonec vstal, pomohl se zvednou i mě a vtisknul mi stejně žhavý polibek jako na začátku. "A to jsme teprve začali, květinko." Došel ke dveřím, odemknul a bez dalšího slova odešel. Já tam stála jako opařená, nechápajíc co se teď stalo.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kterou povídku máte nejraději?

Tolerance 25% (35)
Acting Normal 5% (7)
Chasing Christmas 34.3% (48)
Love for Summer 17.1% (24)
B. is for Bitch! 18.6% (26)

Komentáře

1 kumibo kumibo | 31. prosince 2014 v 2:06 | Reagovat

Super kapitola :-) moc se těším na další :-) a doufám že přibyde brzy :-)

2 T T | 1. ledna 2015 v 11:53 | Reagovat

Parádní kapitola, už se nemůžu dočkat další ;) Zajímalo by mě jak se bude Camryn po tom cítit, myslím, že se mu bude vyhýbat nebo ještě líp, provokovat Jaka :D

3 Janča Janča | 1. ledna 2015 v 22:44 | Reagovat

Bezvadné! :-) Jsem zvědavá, co si o tom všem bude myslet Jake. :D A taky jak bude vypadat rozhovor a Haether :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama