Love for Summer - 2.díl

29. prosince 2014 v 23:51 | LinDee |  Love for Summer


Summer:
Seděli jsme v kafetérii a bavili se nad naším prskavým profesorem Thomasnem. Byl to perverzní cápek, který při mluvení dokázal doprsknout až do třetí řady, měřeno od katedry. Bácha a zvládal to i napříč!
"Viděli jste jak se mi koukal do výstřihu když nám vysvětloval funkce? Nemohla jsem z toho jak si u toho olíznul koutek!"
"Jo! Potřeboval by pěknou do držky. Ty jsi moje, zlato. Na tebe koukat nesmí." Zasmál se Max do ramene Katii a začali se znovu oblizovat. Oh ano, tohle mám před očima pořád. "Hej, co kdyby jste si našli pokoj! Tohle je jídelna!" Smál se Kenny, který už měl stejně na klíně nějakou prvačku, která se snažila být jeho "Šťastně až do smrti". Bože, jak si každá myslela, že ho dokáže změnit! "Ty máš co říkat blbečku. Sám máš na klíně další buchtu." Odpojil se Max na vteřinku od jejích ust. Bože, ty jsou tak nechutně sladcí!
"Drž hubu kámo. Já si to nechávám na pokoj a neoblízávám jí před váma." Pak se k němu holka na dnešní noc- kterou jsem pojmenovala Hihňa (asi vám došlo proč...), naklonila a né moc tiše zašeptala. "Klidně bys mohl, pokud by jsi chtěl." Marissa vedle mě, si nepohodlně poposedla a dělal, že jí šíleně zajímá nakousnutý muffin a letáček z opravny aut, která právě otevírá. Bože, je tak průhledná. "Bože, myslím že hodím kufr. Jděte všichni někam a nechte mě se vklidu najíst!" Smála jsem se kroutějíc hlavou, přičemž jsem si všimla, že dovnitř vchází moje noční můra. Ano. Ano, tím stoprocentně myslím mokrý sen. Kurva.
"Neotáčejte se, ale to je ten kluk o kterym jsem vám říkala." Zašeptala jsem se sklopeným pohledem. Samozřejmně! Všichni se otočili najednou, přičem bylo nemožný si toho nevšimnout. Sakra! Že jsem zase něco říkala! "Řekla jsem neotáčejte se!"
"Páni, je to teda kus. Promiň Maxi, ale i ty musíš uznat že je sexy jako peklo."
"No do háje, Summer! Proč jsi mi neřekla že je to bůh mých sexuálních představ?" Zeptala se šokovaně Marissa a předvedla jak jí teče slina. "Bože holky! Je to jen namyšlenej kluk.... Kterej sakra dobře líbá. Hlavně na sebe neupozorňujte!" Stačila jsem vykřiknout, když už na něj Katia mávala, aby si přisednul. "Proč já vůbec něco říkám! Stejně mě neposloucháte!!!"
To už k nám s úsměvem mířil a jako na potvoru si přisedl vedle mě. "Ahoj Sluníčko." Zašeptal mi do ucha když jsem se snažila odtáhnout. "No nazdar."
"Ooo to je roztomilý, už pro tebe má i přezdívku." Já tu holku jednou uškrtím. "Drž hubu Kit Kat!"
"Řekla jsem ti, at mi tak neříkáš! Je to nechutný." Oh, opravdu k tomu měla velkou averzi, ale začala si. "Vidíš, přesně tak to vidím i já." Řekla jsem znechuceně, i když jsem byla uvnitř napjatá jak pérko. On tak božsky voňěl! Něco jako ta drahá kolínská a jeho vlastní vůně. Sakra! I kdyby to byl pot, moc ráda ho z něj slížu pokud bude chutnat tak jak voní!
"Já jsem Katia a tohle je můj přítel Max. Ten kluk pod tou holkou kterou bude dneska šukat je Kenny."
"Seth. Rád vás poznávám." Plácnul si s Kennym, tak jako by ihned věděli že budou nejlepšá kámoši a pak se podíval směrem na Marissu. " A ty jsi krásko?"
"Ani na to nemysli kámo." Řekl šeptem Kenny, takže to ani nemohla slyšet. "Marissa. Nevlastní ségra Summer." Ladně jí políbil ruku a ve mě se něco zvedl. Tentokrát to nebyl žaludek, spíš divný pocit. "Neřekla si mi, že máš tak pěkný kámošky... sestru." Kenny se jen opřel a věnoval mu ostrý pohled. Seth se zasmál, hodil kolem mě ruku a přitáhnul si mě. Bože! On se mě prostě nemůže řesta dotýkat?! "Jen mu dávám lekci, neboj. TA nabídka, platí jen pro tebe." Mrknul a mě nedalo jinak, než si odfrknout a snažit se od něho dostat ještě dál. "Tak odkud jsi Sethe?"
"Z Chicaga. Otec mě měl plný zuby, tak mě poslal pryč." Ha ha ha. Jak. Zábavné...
"Co si tak hroznýho udělal? Ukradl jsi někomu štěně?" Ta moje přirozená jízlivost! Bože, měla bych radši držet pusu, nebo si jí při nejmenším zacpat tím nedojedeným kusem koláče! "Ne, ukradl jsem mu auto a poslal ho do jezera." Všichni ve smíchu vyprskly a ani mě to nedalo. "A taky jsem mu ohnul přítelkyni." Dodal tišeji. Na to si s ním uctivě plácnul Kenny a bratrsky ho poplácal po zádech.
"Jste nechutný." Zamumlala Marissa a zvedla se ze židle. "Jdu do knihovny. Mějte se."
"Utíkej šprtko, abys náhodou nedostala B-čko." Nikdy jsem nechápala, proč se k ní takhle Kenny chová. Má jí rád, a to hodně. Takže nechápu proč...
"Drž hubu Kenny, radši si všímej tý svý coury a bacha na pohlavní nemoci.ů Mile se usmála a dala mi malou pusu na tvář. "Zaplať to za mě prosím. Příště je to na mě." Zamávala mi a se zvednutou hlavou odešla.
"Co je to mezi váma." Sethovu otázku všichni už dávno ošekávali. Každej se na to ptá.
"Chtěj se!" Ozvalo se ode všechjednohlasně, ale Kenny ihned začal popírat. "Ani náhodou. Je na mě moc prudérní." To určitě a proto když jí vidí tak mu kapaj sliny od huby. "Jo, pro někoho zjevně prudérní není. Šla do knihovny, protože tam má rande s žhavým Gregem." Dodala jsem co nejjemněji. Kenny si zaslouží co proto, kvůli tomu všemu čím jí táhne.
"S Gregem Mullerem?!" Ptala se nadšeně a překvapeně Katia. "S kým jiným? Ten kluk se jí snaží dostat pod sukni už od prváku."
"To je pravda. Pamatuju si, jak jí pozval na ples, ale ona odmítla protože tu nemohla být."
"Jo, ale myslím, že si dá konečně říct."
"To by neudělala. Není blbá." Když myslíš chlapečku.
"Holky taky potřebují sex Kenny. Není to jeptiška!" Chtěli jsme se začít hádat, tak jako obvykle, ale pak nás zarazil Seth. "Hej dost. Řeknete mi, alespon o kom se mluví? Jsem ted trochu ve španělský vesnici u hranic, ale když už mluvíš o tom sexu Summer..." Odtáhla jsem jeho ruku a odšoupla židli dál. Najednou se zapojila do hovoru osoba jejíž jméno pořád neznám a sedící na klíně mého nejlepšího kámoše.
"Greg Muller je ten nejžhavější kluk z třeťáku. Má prachy a sexy tělo. Každý by po něm jela, ale on žádnou nechce. Kromě Marissy. Jenže ta mu dávala košem vždycky když se jí zeptal. Ale teď řekla ano. Mandy říkala, že Sally říkala, že jí našel v knihovně když brečela a pak se to utěšování zvrtlo do něčeho jinýho. Víte co myslím. Ale Hannah zase říkala, že na ní narazil v umívárkách když se vracel pro mýdlo. Prý byla jen v ručníku a on od ní nemohl odtrhnout pohled. Tak se jí zeptal jestli s nim někam nepůjde. Po pár polibcích byla dost nažhavená a konečně souhlasila."
Och pochybuju. Tohle tak moc nebyla moje sestra. Tohle by Marissa nikdy neudělala, at už by byla sebevíc zoufalejší. "A ty jsi kdo? Jak se vůbec jmenuješ?" Zraněně stáhla obočí a namyšleně si začala natáčet prouek vlasů na ukazováček. "Amanda." Kývla jsem, ale stejně mi to bylo fuk. Ta se moc dlouho kolem nezdrží.
"Fajn. Když už jsme došli na konec těhle drbů, tak by jsme si mohli dojít na pivko? Co říkáte kluci?" Navrhl Max dopíjejíc poslední lok coly, kterou mu tady maximáln naservírují. "Já jsem pro. Co ty Sluníčko? Umíš se taky trochu odvázat?" Znovu položil ruku kolem mých ramen a zašeptal mi ta slova do mé šíje. Och Bože. Pokud z něj nedostanu orgasmus, tak mu alespon ukážu. "To by ses divil, jak se dokážu odvázat. Jdeme." Když jsem vstala, všimnul si co mám na sobě. Dlouhé latexové legíny a tričko nad pupík. "Oh Bože, tak tohle si doopravdy užiju."
"Neužiješ. Protože to nebudeš ty, komu dneska ukážu, co mám pod tím." S váhrou v tváři jsem se otočila a za rozjařeného křuku Ouuuu!, od mých kamarádů, jsem vycházela ze dveří. Tak tohle, tohle bude dlouhá noc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kterou povídku máte nejraději?

Tolerance 25% (35)
Acting Normal 5% (7)
Chasing Christmas 34.3% (48)
Love for Summer 17.1% (24)
B. is for Bitch! 18.6% (26)

Komentáře

1 Enda Enda | Web | 30. prosince 2014 v 13:30 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama