Chasing Christmas 11.díl

27. ledna 2015 v 10:47 | LinDee |  Chasing Christmas


11.část

Camryn:
Proč že jsem předtím byla naštvaná? Nevím. Vždyť je všechno tak super! Tááááák moc supéééér! "Ha ha ha ha ha ha!!!!" Byl to vůbec můj hlas? Ne, ale byla to zábava. Zněla jsem jinak. Opile. A to taky proto, že jsem opilá byla.
"Ještě jednu sklenička!" Bože! Byla jsem totálně na káry! Smála jsem se ještě víc. Ani skloňovat mi už nešlo. "Měla bys ubrat Cam. Já tě domů nenesu." Jasně, jasně… Stejně to udělá.
"Nekaž mi to Mayo! Já se bavím. Slyšíte všichni?," stoupla jsem si na židli a řvala s rukama ve vzduchu, "Já se bavíííííím!" Najednou se mi zamotala hlava a já padala. Někdo mě zachytil. "Ou! Hahaha!" Když jsem zvedla hlavu, koukala jsem se do tváře pěknému kusu chlapa.
"Budeš můj princ v lesklé zbroji?" Páni. Musím být totálně opilá! Normálně bych se začervenala, nebo utekla do jámy nejtemnější. Jenže ne dnes. Dnes už bylo dost skrývání. Dost tajení.
"To víš, že jo kočko. Budu cokoliv si řekneš, hned jak se svlíkneš." Chtěla jsem ho rychle kopnout do prdele, ale Jake mi k tomu nedal možnost.
"Ihned z ní dej ruce pryč a vypadni, než ti rozkopu ten tvůj teplej ksicht." Vytrhnul mu mě z náručí a postavil mě za sebe. Jelikož jsem stále neměla spravenou notoriku, chytila jsem se ho za tričko, hned jak jsem padala k zemi. To ho donutilo, se na toho kluka vykašlat a vzít mě do náručí. Páni, opravdu jsem to přehnala.
"Hej, hej. Jsi v pohodě?" Usmála jsem se a přitiskla se k němu blíž. "Je mi u tebe tak dobře. Jak je to možný Jaku?" Něco zamumlal, znělo to jako kletba, ale neodtáhnul se ode mě. Pro mé vlastní překvapení mi dal pusu na vršek hlavy. "Proč k tobě jsem tolik přitahovaná? Proč? Proč? Proč?" Při každém Proč, jsem změnila tóninu hlasu. Ano, jako malé děcko.
"Jsi úplně na sračky Květinko." Ulítlo mi malé zachechtání. "A ty jsi pořád tak hrozně sexy." Zakroutil hlavou, ale na tvář měl úsměv. Hlava se mi stále motala a já klopýtala, i když jsem nešla.
"Pojď. Vezmeme tě domů." Tak to ani náhodou! "Ne! Já chci tancovat!" Odstrčila jsem se od něj a "utíkala" na parket. Zrovna hrály Turn Up The Speakers, mojí písničku. Tančila jsem jako šílená. Nevím, jestli jsem se točila já, nebo svět, ale očividně, jsem nebyla v klidové poloze. Jake jen zakroutil hlavou a řekl, že mi jde pro vodu. Bylo mi to fuk. Já se jen chtěla bavit.
Po chvíli se ke mně připojilo spoustu neznámých holek a skákaly jsme do hudby společně. Užívala jsem si jako už dlouho ne. Smála jsem se, co mi plíce stačily. Jenže pak jsem dostala žízeň a pohledem jsem pátrala po Jakovi. Pro mé překvapení jsem ho našla s Haether zavěšenou na jeho krku. Nevypadal, že je z toho nadšený, proto jsem se rozhodla zakročit. Proto a taky protože jsem nemohla vystát pohled na něco s někým jiným.
"Dej z něj ty svoje pracky pryč." Oba se udivily, že tam vůbec jsem. Ani jsem se jim nedivila. Moc jsem se s nimi dnešní noc neukazovala. Všichni mě naštvali a Haether nejvíc. "Co jsi to řekla?" Jak hloupě se ptá!
"Nedělej hluchou. Řekla jsem, ať na něj nesaháš. Doufám, že nejsi tak blbá, abys to nepochopila." Pomalu z něj rozpletla ruce, ale s úlisným úsměvem se na mě otočila. "Ach Camryn. Myslíš, že když sis s ním zašukala, tak ti patří? Probuď se! V tom případě ho vlastní víc než polovina holek z města." Myslel si, že mě dostala, ale to se mýlila. Je mi fuk, co si myslí tahle mrcha.
"Za prví, jsem s ním nespala. Zatím. Za druhý, když říkám, ať vypadneš, tak se otočíš a odkráčíš i se svojí malou prdelí do stínu, kde na tebe nebudeme muset koukat. A za třetí," udělala jsem dva kroky k ní, až jsem u ní byla na délku nosu," on JE můj. Teď si dej odchod." Čekala, jestli bude Jake reagovat, nebo nesouhlasit, ale on se jen usmíval a vzal mě za pas, přitahujíc si mě k němu. Páni. Chtělo se mi vítězně zařvat a praštit se do hrudě.
Haether si jen odfrkla a s dupnutím odešla přímo k baru. A kurva. Až teď mi došlo, co jsem vlastně udělala. "Kurva." Šeptla, jsem zrovna ne moc tiše. "Ale no tak Květinko. Alespoň sis to přiznala." Počkat, počkat!
"Co jsem si měla přiznat?" Protočil očima, ale vzal si mě za zadek blíž k sobě. "To, že mě chceš." No HEUREKA! Jako bych to nevěděla od našeho prvního dostaveníčka. "To vím už dlouho. Ale co ty?" Nechápal, tak jsem rukou ukázala na to, co je mezi námi. Očividné vzrušení.
"Přitahujeme se. Chci z tebe ztrhat " rukou sjel od mých prsou, po boku až k zadku, "tohle všechno. Chci tě líbat, chci tě šukat, chci tě ochutnávat a cítit všude kolem sebe. Jsem zasranej parchant, že to tak moc chci. Protože kdybych byl dobrej kámoš, nikdy bych se na tebe ani nepodíval. Jenže ty seš kurevsky sexy! Vyplněný všech mých mokrých snů Camryn. Právě teď, jsem tak moc tvrdej, že snad proděravím trenky."
Moje ústa se překvapením a značnou touhou rozdělila. Sakra. Cítila jsem, jak každý jeho dotyk lechtá můj vnitřek. Žhnula jsem z každého jeho dotyku i pohledu. Bylo to jako pohlazení pro mé libido. Bože! Už mluvím jak ty nány z románů co čtu!
Pomalinku jsem posunovala ruku, až jsem se dostala do cíle. Vítěz!!! Zařvala jsem na sebe podvědomě, když se pod mou rukou ještě více zpevnil a zasténal. Zabořil mi hlavu do vlasů celý těžce zadýchaný. "Co mi to děláš Camryn?" Zasmála jsem se.
"Hand job." I když se začal smát, nedokázal zadržet vzdechy, které se mu linuly z úst. Pane Bože! Je tak hrozně příjemnej na dotek. Nenápadně jsem mu rozepla pásek a zabloudila rukou přímo do jeho trenek. Jeho teplo a tvrdost mi pulsovala v ruce, nutíc chtít víc z něj. "Kurva… Bože… Jo!" Hekal co nejtišeji, aby nás nikdo neslyšel, nebo nás nepodezíral. Ani jsem si nevšimla, že jsem byla zatlačena do rohu, kde na nás nikdo vidět nemohl. Odtrhnul mě od jeho pýchy a zmocnil se mých rtů. Protestovala jsem. Chtěla jsem ho dodělat.
"Neudělám se do kalhot, jako nějakej amatér. Pokud se dneska udělám, tak to bude do tebe. Je mi jedno, jestli do tý tvojí dokonalý pusinky, nebo tý sladký kundičky, ale rozhodně ne do kalhot." Zalapala jsem po dechu, čehož využil, aby vniknul jazykem do mých úst. Když už jsem se začala pořáně rozehřívat, přestal a držel si mě na vzdálenost rukou. "Co je?"
"Nebudu s tebou něco mít, pokud jsi opilá." Oh, najednou je světec!!! Bože, já si prostě nevyberu! "Jaku." Čekala jsem, až se mi podívá do očí. "Už jsem naprosto střízlivá, pokud nepočítáš opití touhou. Takže pokud jsi připravený, ráda bych šla do pokoje a nechala tě, abys mi vyšukal mozek z hlavy, jak jsi mi sliboval."
To se zdálo jako správná motivace. V motelu jsme byli za necelých pět minut a zamčení v pokoji co pěti vteřin. Na nic nečekal a svlíknul mi tričko. Líbali jsme se, hladili jsme se a pak přestal. "Co je zas?!" Vyjela jsem už podrážděně.
"Nemůžu t udělat." Cože? Zbláznil se snad? Chce to celou dobu, a když to mít může, tak couvne? "Collin mi nakope prdel a až zítra vstaneš, budeš toho zasraně litovat. Celej tvůj vysněnej výlet se posere, a ani když se Collin nedozví o našem sexu, tak z toho bude vinit mě a stejně skončím s nakopaným zadkem." No super. Povzdechla jsem si opírajíc hlavu o dveře.
"Nepopírej Květinko. Byla bys zítra nasraná a styděla by ses, za to cos udělala. Budeš to svádět na alkohol, ale stejně se budeš nesnášet a zkazíš si výlet." Možná měl pravdu, ale mě to bylo jedno. Na nic jsem nečekala, což znamenalo, že on to nečekal. Skočila jsem na něj a spadli jsme spolu do postele. Vykulil oči překvapením. Zdálo se, že ho to potěšilo.
"Tak co, ty mnichu? Pořád se mě ani nedotkneš? Protože jestli ne, tak se já dotknu tebe." Zvědavě nadzvednul obočí, zvednul ruce v aktu: Tak dělej, a čekal. Já se nijak neostýchala. Soukala jsem se dolů až k jeho břichu a nechávala za sebou cestu sladkých mokrých polibků. Líbilo se mi, slyšet jeho sténání. Za jeho vzrušení jsem mohla já, ne nějaká děvka z baru. Já. A byla jsem na to pyšná.
Stáhla jsem mu trenky, až z nich vystřelila jeho erekce. Bože, byl opravdu krásný. Velký, pevný a zároveň jemný. "Camryn." Jeho šepot se prodral až do mých uší. Slyšet vzdychat ho moje jméno, bylo jako afrodisiakum. Náhle jsem dostala sebevědomí. Vzala jsem jeho pýchu do rukou a pohrávala jsem si. Pomalu jsem hýbala rukou nahoru a dolu, až se mu na vršku objevila malá perla, která značila, jeho velkou připravenost. A tak jsem ho vzala do pusy. Vsála jsem jeho penis hluboko a silně. Vzdychl tak hlasitě, až mě zabrnělo po celém těle. Chytil mě za vlasy a koukal na mé dílo. Koukal jak jsem ho obemknula rty, jak jsem si s jeho špičkou pohrávala jazykem. Zdálo se, že je vzrušený tak, že to brzo neovládne a udělá se.
Toužila jsem po tom. Chtěla jsem ho cítit, jak asi chutná. On už ochutnal mě a já chtěla revanš. Sála jsem ho silněji. Brala jsem ho do krku dál, až jsem se skoro dávila. Pomáhal mi rukou udávat rychlost. Bože! Cítila jsem ho až v zadní části krku!
Jeho steny se prohlubovaly. Jeho hlas hruběl. A jeho doteky, byly intenzivnější. "Och Bože! Jo! Jo! Camryn! Och!" Naposledy se zatřásl a do úst mi vnikla slaná tekutina. Ani chvíli jsem neváhala a polkla jsem. Díval se na mě jako na zjevení.
"Vidíš ducha?" Zeptám se, hned jak si olíznu koutek. Netušila jsem, že v sobě něco z toho mám. Zakroutil hlavou, pohladil mě po tváři a nevěřícně na mě zíral. "Ne ducha. Anděla."
Tak to jsem nečekala. Wow. Párkrát jsem zamrkala a přemýšlela jsem o štípnutí do paže, abych zjistila, jestli náhodou nesním. Přitáhnul si mě jednou rukou k sobě nahoru a začal mi vkládat malé polibky všude po obličeji. Na čelo, na tváře, do koutků úst a nakonec i na rty. Nebyl to ten stravující polibek, jako obyčejně. Tohle bylo sladký, dlouhý a plný citů, kterým ani jeden z nás nerozuměl.
Paráda. Stačí klukovi vykouřit a už vidí anděli…. Kecám. Opravdu mě dostal, tím co řekl. Přirovnal mě k Andělu. Na to holka jen tak nezapomene. Ať už by měla silnější kocovinu. Jen jsem nechápala co se děje. Nebo spíš, co se mezi náma stane.
"Květinka, nebo Andílek. Už kurva ani nevím, co z toho je správný. Jsi obojí. Jsi můj zasranej ráj!" Přitisknul si má záda na jeho hruď a obalil kolem mě ruce. Zapadli jsme do sebe, přesně jako dvě lžičky. Dokonale. Po celém těle mi projelo vzrušení. V jeho objetí se všechno najednou zdálo, až moc krásný atomu jsem musela zabránit. Pokud si na to navyknu, mohlo b se stát něco hroznýho, z čeho bych měla zlomený srdce a léčilo by se ještě roky.
"Co bude dál Jaku?"Chvíli jen brouzdal rty po mém krku a pak otráveně vzdychnul. "Nemám ponětí. Jediný co vím je, že tě pořád chci." Fajn, alespoň jedna pozitivní věc. Myslím, že bych byla zklamaná, kdyby ho to už přešlo. Možná bych byla trochu ztracená.
"Pokud máš plánu se mnou něco mít, cokoliv, tak to musí být monogamní. Nebudu ti ho kouřit, když bys ho předtím měl v někom jinym." Jediná podmínka. Protože vím, že odolávat jemu, je jako odolávat žízni. Nikdy to nevyjde.

"Beru Květinko. Jsem jenom tvůj. Jen se to nesmí dozvědět Collin. Přísahám, že by i urval koule a nacpal by je do mlýnku na kafe." Zasmála jsem se, ale byla jsem tak vyčerpaná, ž jsem začala usínat. "Dobrou noc." Nemohla jsem ani odpovědět, protože už jsem spala.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Komentáře

1 kumibo kumibo | 27. ledna 2015 v 17:53 | Reagovat

Skvělá kapitola :-) mocinky se těším na další :-) jsem zvědavá jak se to mezi nima vyvyne dál :-) a co bude až to zjistí Collin :-)

2 Janča Janča | 27. ledna 2015 v 18:24 | Reagovat

Úžasná kapitola! Jako vždycky... Jsem zvědavá, kolik si toho bude Camryn pamatovat a hlavně jak budou oba reagovat po probuzení! :D A mám takový pocit, že z Haether se vyklube mrcha... :-D

3 Hell Hell | 27. ledna 2015 v 19:22 | Reagovat

dokonalost <3 těším se na další díl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama