Důležitost Vztahu

2. března 2015 v 16:00 | LinDee |  Jednorázovky


Nevím jak to má vlastně ve vztahu vypadat.

Když se tak divám na ty nezralé vztahy všude kolem mě, zanechává to ve mě otázku. Proč bych vlastně měla chtít vztah? Vždyť si pak jenom stěžujete, jaký je ten druhý. Že prdí ve spaní, kouše si nehty, chová se jako dítě...
Haló, my jsme ale děti. Všichni do jednoho. I v dospělém se najde kousek dítěte, který se dřív radoval, když pod obalem žvýkačky našel super husté tetování. Nebo když si nemusel večer čistit zuby. Radostně jsme si poskočili a všem se vychloubaly za ty dary. Když ale vyrostete, takovéhle maličkosti pro vás už tolik neznamenají. Což je veliká škoda.
Takže když se váš partner bude chovat jako dítě, nechte ho si užít jeho chvilku neomezeného štěstí, nebo ještě líp, přidejte se! :)

Vztah má přeci být o tom, že si navzájem porozumíte, že budete schopní se radovat za radost toho druhého. Že se budete navzájem milovat. I když ten druhý třeba prdí, když je k vám otočený zády :D
Ale vztahy typu chodíme spolu, budu říkat jak moc tě mám ráda, ale za zády budu uspokovat někoho jinýho a budu uspokojována někým jiným, to je hnus.

Tohle chování jsem nikdy nemohla pochopit, ale když ho vidím u tolika svých kamarádů, tak jak můžu vědět, že přesně tohle nebude dělat moje drahá polovička, nebo dokonce já sama? Lidi jsou hrozně sobečtí tvorové. Opravdu nám ale jde jen o krátkodobé uspokojení, i když bychom zranili druhé? Jak se tak koukám, tak ano.
Musíme si uvědomit, že tímto počínáním neubližujeme jenom našemu partnerovi, ale ničíme tím to, kdo jsme. Po podvodu, bude vaše mysl tak malinká, že by se vešla do jedné šokoládové lentilky. Vaše čest, nebude nikde k nalezení. Zahambíte sami sebe. Už se o vás nebude říkat, jak moc jste milý a ohleduplný člověk, budete jen ten kdo podváděl. A toho už se jen tak nezbavíte.

Intimita je ve vztahu z nějakého důvodu!

Když už ale mluvím o intimitě, tak vás prosím-ne, ŽADONÍM! Nechte si detaily vašeho osobního života pro sebe.
Znám jednu dívku, která nejen že je jako otevřená kniha, ale ona je vyloženě audiokniha. O jejích sexuálních aktivitách ví snad celé město, ne-li republika. Ať už jdete kamkoliv, řešíte cokoliv, tak se dozvíte jak epický sex prožila. Popíše veškeré pozice, veškeré pocity, i to kde všude vlastně měla jeho.... extrakt.
Pochopila bych, kdyby to říkala pouze jejím nejbližím kamarádkám. Okey holka, ty to nevyzradí a možná je to i zajímá, ale holkám které skoro ani neznáš? Co si o tobě pak lidi pomyslí? Sice je 21 století, ale to neznamená, že by se čtené porno mělo hlásit z rozhlasů.

Když už jste s přítelem aktivní, tak snad oba doufáte, že si detaily necháte pro sebe. Jemu by se určitě nelíbilo co všechno o něm a jeho "kamarádovi" říkáš. V tom hraje roli důvěra.
Aaaa. Další kousek skládačky. Důvěra.

Důvěru máte zamotanou naprosto všude, ale neuškodí, když se zmíním o jednom případu. Když jste ve vztahu., jakémkoliv - Dlouhodistnční, dlouhotrvající, soukromém, veřejném, tak by jste měli být monogamní, tedy pokud se nedohodnete jinak.

A monogamní neznamená jen nepodvádět. Znamená to taky, že nebudete flirtovat s každým pěkným klukem kterýho potkáte. To, že si posíláte sexy polonahé snapy, píšete si až do rána, říkáte si zlato a miláčku... to není monogamní. To rozhodně není monogamní. Pořád tvrdíte, že jste jen kamarádi, ale určitě víte, jak by se tvářil váš parter, kdyby viděl ty zprávy které určitě mažete vždy, když se s ním máte vidět, co? Všechny ty dlouhé eseje, něžná slůvka, laškovné hádky... Pryč s tím. Kdyby to dělal ten druhý, tak by jste mu to vytmavili že?

Vztah je definován jako důvěra k osobě s kterou máte intimní, nebo romantický poměr.
Všimli jste si těch slov? Důvěra? Intimnost?
Tak na ně myslete. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama