B. is for Bitch 14,díl

27. května 2015 v 12:04 | LinDee |  B is for BitchO 3 měsíce později.

Bianca:
"Pospěš si mrcho!" Volala na mě Charlie, která si už jen upravovala rtěnku v odrazu zrcadla. "Nemůžu! Nemám druhou botu! Nevidělas mojí druhou lodičku?!"
V rychlosti uklidila rtěnku do kabelky a rozhlížela se kolem sebe, když se zastavila a koukala na mě jako na debila.
"Co?" Koukala jsem se kolem, co by jí mohlo tolik překvapit, ale nic jsem neviděla.
"Máš jí v ruce ty blbko." Sklonila jsem pohled a pro mé překvapení, tam opravdu byla. "Sakra!" Zavrčela jsem a rychle si jí nazouvala.
"Klid. O nic nejde B."
"O nic nejde?! Je to Asherova možnost jak se stát světoznámým. Mají první koncert v obrovské hale. Bude tam manažer z nějaké nahrávací společnosti a plánují s nima udělat desku. A všechno závysí na tom, jestli se jim dnešek povede. A Asher spoléhá na to, že tam budu v čas a budu vypadat reprezentativně a..." Vyběhla jsem k věšáku a stáhla svou bundičku. "... A já meškám!!"
Otevřela jsem dveře a táhla za sebou rozesmátou Charlie. "Jsi tak roztomilá, když jsi zamilovaná."
"Drž hubu! Radši poběž. Máme tam být za patnáct minut."
Nasedla do auta a zařadila největší rychlost. "Jak si přeješ kamarádko. Drž se pevně, možná budeme bourat!"

Vběhly jsme do zákulisí, od všeho toho běhu nás bolel hrudník a moje nohy opravdu umíraly. Rozhlížela jsem se kolem sebe, jestli uvidím Ashera, nebo někoho z kapely, ale viděla jsem jen zvukaře a ostatní.
"Uklidni se B. Určitě jsou jen u baru s Nickem."
Polkla jsem, upravila si vlasy a nervozně přešlapovala z místa na místo. Je to pro něj tak důležitá noc. Chtěl abych tu byla přesně, ale ani to jsem nedokázala splnit.
Jsem a nejhorší holka na světě.
"B.?" Zakroutila jsem hlavou a snažila se uklidnit.
"Jsem v pohodě jen... jsem v tom tak špatná!" Rozčilovala jsem se, až jsem házela rukama kolem sebe. Nesnáším mojí podělanou gestikulaci.
"V čem jsi špatná?" Starostlivě mě chytila za ramena a lehce mě po nich hladila.
"V tom, být něčí holka. Vždyť jsem mu ani nic nepřinesla. Nepřišla jsem včas! A já tak chci, aby mu to vyšlo, protože to tak moc chce a já... Co když až bude slavnej, tak si najde nějakou pěknou holku, která to má v hlavě v pohodě a nebude se se mnou chtít zahazovat. A já..."
Moje histerie už neměla meze. Celá jsem se klepala a jen jsem doufala, že se nesložím.
Charlie mě objala, ale úsměv jí z tváře nemizel. "Víš co, otoč se a budeš vědět, jak moc se mýlíš." Pustila mě, adla mi pusu na čelo. Než jsem se stihla otočit, byla jsem vtržena do pevného obětí.

Asherovi ústa si něžně, ale pevně dobírala ty mé. Když jsem zabořila ruce do jeho vlasů, souhlasně zamručel a pomalu se nadechnul. "Už nikdy tyhle kecy nechci slyšet Včeličko."
Vzal mě za azdek a vysadil si mě tak, aby mě mohl donést k nim do šatny. Smála jsem se a Charlie měla v očích zbožný pohled. Tak moc mi to přála.
"Proč mě sem neseš?" Zeptala jsem se, když za námi zavřel v šatně dveře.
"Protože s tebou chci mluvit. Opravdu si myslíš, že bych se chtěl jenom podívat na někoho jinýho než na tebe? Mohl bych být sebevíc slavnější, ale o tebe bych nikdy nepřišel. Rozumíme si?" Pomalu jsem kývla, ale nevěřila jsem mu. Sláva dělá divy. Peníze taky tak.
"Včeličko?"
"Ano?"
"Potřebuju aby jsi mi věřila. Jsi pro mě to nejdůežitější na světě. Víš, že nemám rodiče, ani sourozence a dokonce ani tety nebo strýce. To ty, jsi moje rodina. Néjen, že jsi ta nejvíc sexy a užasná přítelkyně, ale jsi i moje rodina. Musíš to pochopit ano? Nikdy bych tě za nikoho nevyměnil. Nikdo nemá tak proříznutou pusu a sexuální apetit jako ty." Vzal mě roztřesené ruce do svých a políbil každý jeden kloubek.
"Takže teď se na mě podívej a řekni, jestli mi věříš nebo ne."
"Věřím ti."
Usmál se a znovu se na mě přitisknul rty. Líbal mě něžně, beze spěchu. Zkousnul můj spodní ret, což mi přivnadilo lehký třas přes celé tělo. Obmotala jsem mu ruce kolem krku a přesedla do jeho klína. "Víš, taky tu je jedna důležitá věc, kterou ti musím říct." Prozradila jsem mu a odtáhla se od něj, abych mu lépe viděla do očí.
Popadnul mě za boky a líbnul mě na spodní hranu čelisti.
"A to je co?"
Srdce mi bilo jako splašené a nervózně jsem se ošívala. "Milu..."
"Hej Ashere! Musíme začít chlape, tak zvedni tu prdel a pojď. Ahoj Včelko, to platí i pro tebe." Museli nás kurva přerušit?!
Chtěla jsem vstát, ale Asher mě zastavil. "Co jsi mi chtěla říct?" Trval na tom a nechtěl mě pustit ani o centimetr dál od něj.
"To je jedno. Povím ti to potom." Vstala jsem společně s ním, ale jeho ruka mě stále držela na místě. Jeho oči mě prosili, abych mu to pověděla. Potřebovat to slyšet, stejně tak jako já. Ale tenhle krok byl na mě. Musela jsem to udělat jako první a řekla bych mu to hned, ale když nás přerušili, prostě se to už nezdálo vhodný.
"Slibuju. Řeknu ti to po koncertě. Budu v první řadě a budu první, která ti k nohám hodí podprsenku." Zasmál se a zlehka mě políbil. Jen se tam maličko otřel, že to skoro ani polibek nebyl.
"Držim ti palce, budete užasní. A teď běž, ať nepřijdeš o svůj první koncert! Fanynky čekají!"Stála jsem opravdu v první řadě. Byla jsem tam jen já, Nick, Charlie, holky ostatních z kapely a pár sekuriťáků.
Koncert byl velkolepý. Přísahám, že to bylo to nejlepší co jsem kdy viděla. Fanoušci šíleli, mávali rukama, ječeli, prosili o přídavek. Asher byl ve svém živlu a bylo na něm sakra vidět, jak moc si to užívá.
Při každé písničce po mě hodil zamilovaný pohled a já mu na oplátku opravdu hodila mou podprsenku. Chytil ji do rukou a zastrčil si jí do zadní kapsy. Och Bože, byl tak sexy!
"Díky! Byli jste skvělý! Tak zase příště!!!!" Křiknul do mikrofónu, když opona zapadala. Snažila jsem se co nejrychleji dostat do zákulisí, abych mu mohla pogratulovat. Než jsem se tam dostala byli všichni u toho manažera, podávali si ruce a šíleně se usmívali.
Zvládli to! Určitě to zvládli!!! Díky Bože!
Když od nich odešel, rozběhla jsem se a skočila Asherovi do náruče. Pevně mě chytil a několikrát mě otočil kolem dokola. "Byli jste dokonalí!"
"Bylo to užasný Včeličko. Vidělas, jak všichni šíleli? Líbili jsme se jim!"
"Mě ses líbil taky! Komu by jste se nelíbili! Byli jste užasní!" Položil mě na zem a se záklonem mě začal šíleně dravě líbat. Zamotal ruku do mých vlasů a jazykem se mi dobíval do pusy. Naše jazyky po sobě jezdily, hladily se, skoro spolu bojovaly. jeho chuť byla tak sladká. Milovala jsem se s ním líbat.
Odtáhnul se ode mě a já předpokládala, že úsměv na jeho tváři, už nikdy nezmizí.
"Gratuluju chlape! Vypadá to, že se vám to povedlo co?" Poplácal ho Nick po zádech a Charlie ho rychle objala. "Máme to v kapse. Máme smlouvu na jednu desku, další koncerty a ještě jedna věc..." Podíval se mi do očí a jeho úsměv trochu sklesnul.
"Chtějí aby jsme jeli za tři měsíce na tří měsíční turné společně s The Averages. Bylo by to hned po vaší graduaci, asi týden na to. Od června do konce srpna."
Cože? On by jel pryč na celé tři měsíce... Já... "To je skvělá příležitost! Gratuluju chlape!" Zahřměl hned Nick a znovu začal gratulovat. Chtěla jsem být šťastná, ale nějak to nešlo. Sakra... Nechtěla jsem, aby byl pryč, ale jak řekl Nick. Je to velká příležitost.
"To je s-super. Gratuluju, je to vážně něco. Určitě se proslavíte a tak..." Snažila jsems e znít stejně nadšeně jako předtím, ale šlo to jen bídně. Asher se ke mě sklonil a políbil mě pod ucho. "Promluvíme si o tom doma Včeličko. Nic není jistý a pokud nechceš abych jel, nikam nepojedu." Znovu mě políbil, usmál se a na jeho očích bylo vidět, že to myslí naprosto vážně.
Ale já ho nikdy nebudu nutit k tomu, aby si vybral mě namísto něčeho co z celého srdce miluje, hudbu. Věděla jsem, že tohle bylo to, po čem celou dobu toužil. Nemohla jsemm u to upřít.
"Není se o čem bavit Ashere. Pojedete na turne a uřijete si to. Já tu budu pořád, tahle příležitost ne."
"Řekl jsem, že si o tom promluvíme doma." Pevněji mi zmáčknul ruku a zamířil za ostatníma klukama.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama