Chasing Christmas 15.díl

20. května 2015 v 19:53 | LinDee |  Chasing Christmas
Camryn:
To podělal.
Grrr! Bože, jak si mohl dovolit… Haether?!
Tak jak chce! Kašlu na něj. Seru na jeho horkou čokoládu i na pitomej dárek! Ať se mnou už nepočítá, parchant.
Zula jsem si brusle a hodila jimi o zem. "Hej, co ti ty brusle udělaly?" Smál se někdo za mnou. "Zkazily mi celý den, zkazily mi sexuální vztah, ale pokud mě pozveš na kávu, tak udělají i něco dobrého." Ooh, ten kluk byl celkem fešák! Zakřenil se, zvedl moje brusle a dal je zpět k té paní, která nám je půjčovala. "V tom případě, jakou kávu si dáš?"
Usmála jsem se a šla za ním do kavárny.
"Mají tam nejlepší kávu, kterou v centru najdeš."
"Tak to abych si dala rovnou dvě, ne?" Mrknul na mě a vzal mě za pas. Fajn, tak tohle už není zas tak příjemný. Lehce jsem jeho ruku ze svého pasu setřásla a jakoby nic jsem šla dál. Byli jsme zrovna v zápalu konverzace, když jsem si všimla Jaka, jak seděl u jednoho ze stolů a Heather, která do něj pořád něco tloukla. Vypadal, že se jí snaží zbavit. Cha! A má to, kretén jeden! Sám si to přivolal.
"Hej, ty ho znáš?" Kývla jsem a rychle ucukla pohledem. "Takže, tohle je ten zmařený sexuální vztah? Vypadá, že už má někoho jiného." Díky za připomenutí, pitomče. "Heather je tu s námi. Pokud se tě jednou chytne, už tě nepustí. Je jako pijavice." Znovu jsem se na ně otočila a všimla jsem si, že on se na mě dívá taky. Vypadal, jako že bude zabíjet. Znovu ze sebe strhnul její ruku a nespouštěl ze mě pohled.
A právě v tu chvíli ho políbila. Nebyl to cudný polibek, ale polibek stravující. Moje srdce dvakrát bouchlo a pak nic. Koukala jsem na ně s otevřenýma očima, doufajíc že je to jen noční můra. Jake se neodtrhnul. Nevím, jestli byl zaražený, překvapený, nebo se mu to líbilo. Ale držel. Jednu vteřinu, dvě, tři. A pak jsem se otočila a vyběhla z kavárny.
Už dlouho mě něco tak nebolelo. Proč by to mělo bolet, když to bylo jen o fyzickém potěšení? Protože nebylo. Protože se mi líbilo, když se na mě usmíval. Milovala jsem, jak se staral, jestli jsem v pohodě, nebo jestli mi je do breku. Měla jsem ho ráda.
Bože, co jsem to jenom udělala…
"Cam! Camryn počkej!" Nezastavovala jsem. Běžela jsem dál. Proběhla jsem kolem kluziště, kolem stánků a zastavila jsem až, když jsem neměla kam dál utíkat. Byla jsem ve slepé uličce. "Camryn, prosím." Otočila jsem se. Chvíli na mě koukal s lítostí v očích, ale pak jako by se to změnilo. Jeho oči byly totálně zlomené. Když ke mně udělal ještě krok, s rukou vztyčenou, došlo mi, že pláču. Slza se mi koulila po ledové tváři a za ní, padala druhá.
"Bože… Květinko, neplač." Ucukla jsem před jeho rukou a udělala další krok vzad. "Nech mě být Jaku." Popotáhla jsem a otočila se, aby mě neviděl takhle zraněnou. "Je mi to líto, ale nebylo to tak jak si myslíš."
"Neříkají tohle všichni, když je to přesně to, co si druhý myslí?" Vím, co jsem viděla. Zas tak blbá nejsem. "Ne. Řekl jsem to u toho kluziště, jen abys byla naštvaná. Hned před kavárnou jsem jí dal dvacku a šel dovnitř sám. Jenže ta mrcha přišla a začala do mě rvát ty její nesmysly. A pak když jsi přišla, tak se na mě prostě přisála!"
"Jo a proto ses od ní nemohl odtrhnout co? Jdi do háje Jaku." Bože, jsem z toho už unavená. On nikdy nebude… Můj. Nikdy nebude můj. "Nelíbal jsem jí nazpátek! Byl jsem v šoku! Vždyť mi úplně sála rty! Cam, přece ji nenecháš, aby nás takhle rozdělila ne?" Vtipný. Aby nás rozdělila ona?
"To ty Jaku! To ty nás rozděluješ! To ty ses vyspal s tou holkou, co k tobě přišla. To ty ses ošahával s holkou z baru a to ty jsi líbal Heather. Jsi to ty, kdo nás pořád rozděluje. Ani si nejsem jistá, jestli nějaký my, kdy bylo. Jo, možná tehdy, když jsem ti kouřila. Od té doby ještě tak pět minut a pak to bylo pryč. Takže bych byla opravdu ráda, kdyby si mě teď nechal být a vrátil se za tím dítětem!!!!"
Snažila jsem si prorazit cestu kolem něj, ale jeho ruka mě chytila, přitlačila mě k němu a nepustila. "Jdi do prdele!!"
"Drž hubu Květinko a poslouchej mě. Nevím co se to se mnou kurva děje, ale vím, že tě nenechám jen tak odejít, když jsi nasraná jako prase. Což tě dělá mimochodem neuvěřitelně sexy." Snažila jsem se mu ucuknout, ale znovu mi to k ničemu nebylo. "Tak, když už ti došlo, že z nás dvou, jsem já ten silnější, tak co kdyby sis mě vyslechla? Hmmm?"
Do prdele. Fajn, jak chce. "Stejně se nemám jak bránit, tak co kdyby si začal mluvit dřív, než přijdu na to, jak se od tebe dostat?" Povzdechnul si a násilně si mě k němu přitisknul. "Chci se ti omluvit."
Páni a to si myslí, že tohle jako omluva stačí? Tak to teda ne chlapečku. "Fajn, tak do toho."
"Ty mě to donutíš říct, co?"
"K ničemu tě nenutím. Stejně si děláš, co chceš." Už mě to unavovalo. Nechápala jsem, o co mu jde. Myslím, že ani on to nevěděl. "Omlouvám se Camryn. Choval se jako kretén.", promnul si obočí a opravil se, "Fajn, pořád se chovám jako kretén. Jenže tohle mě mate, to co mezi námi je. Zatraceně moc mě přitahuješ, ale odpuzuješ zároveň, protože vím, že jsi jedna z hodně mála holek, s kterou bych to mohl dát do kupy. S kterou by to nějak mohlo fungovat.
A to mě děsí. Já nejsem romantickej kluk, kterej ti dá kytky jen tak z ničeho nic. Neumím to. A ani nechci. Nechci vztah. Nikdy to nebylo to, co jsem chtěl, ale taky jsem nikdy nechtěl tebe, což se teď změnilo. Ale nechci se tě vzdát."
Wow, tak to jsem od něj nečekala. Pustil mě a čekal, jak na to zareaguju. V kru jsem měla knedlík, takže jsem si musela odkašlat. "Omluvu přijímám."
"Takže jsme v pohodě?"
"Jo, jsme… jen kamarádi." Alespoň doufám. "Počkej. Ale já chci bejt s tebou."
"Ty nechceš vztah. Chceš jen šukat Jaku. A na to už nemám. Šuk si můžeš sehnat všude. Já se sebou nenechám vyjebávat." Zanadával, promnul si kořen nosu a pomalu vydechl. Občas mě tak šíleně frustroval. Snažila jsem si všímat věcí kolem. Třeba procházejících lidí, blikajících světýlek na rámech stánků…
"Co randit? Byla by si pro? Ne pevnej vztah, jenom randění. Slibuju, že si ho dokážu udržet v kalhotech. Jenom jsem vztah nikdy neměl a nevím jak na to. Stačí ti randit?"
Stačilo mi to? Ne. Ale chtěla jsem ho. Do háje, chtěla jsem i jeho srdce! Přála jsem si, aby mě držel v objetí, když budeme koukat, jak ostatní rozbalují dárky. Chtěla jsem, aby mi dal pusu na čelo, když vejde do místnosti. Toužila jsem po jeho úsměvu, hned jak mě uvidí… Ale o tom jsem si mohla nechat jen zdát. A proto jsem souhlasila s jedinou variantou, která byla možná.
"Fajn. Budeme randit."
"Kurva dobrý." Přitlačil si mě zpět na sebe a začal mě dravě líbat.
"Co to kurva chlape?! To je moje sestra!!!"
Oooh sakra, sakra, sakra. Collin. "To je v pohodě Colline, jen…" Ten bastard mě ani nenechal dokončit větu. "Co to sakra zkoušíš kámo! To je moje malá sestra!!!" Viděla jsem, jak už zatíná pěsti a blíží se k němu. "Vychladni kreténe. Jenom jsme se líbali."
"JENOM jste se líbali??!!! Já ti kurva urvu čuráka i ten podělanej jazyk!!!" Maya vyběhla na pomoc a chytla bráchu za rameno.
"Cam už dávno není malá Colline. Můžou si s Jakem dělat, co chtějí. Nech je být."
"Víš, o kom mluvíš?! Tohle je děvkař, kterej si dává trojky k snídani a k svačině přibalí další bloncku!!! Camryn bude jen další z těch děvek, který vojebal!"
Zaraženě jsem se koukala na vlastního bratra a tím pádem jsem nestihla zadržet Jaka a jeho letící pěst. Jak se zdálo, tak brácha to taky nečekal. Udělal pár kroků vzad a držel si bolavou bradu. "Drž o svý ségře hubu, rozumíš? Kurva, víš vůbec cos právě řekl?!"
Udělala jsem krok dopředu a začala se bránit sama. "Jsi kretén Colline. Sám pícháš mojí nejlepší kámošku, ale mě nenecháš se líbat s Jakem? Jsi pokryteckej bastard. Tu ránu sis zasloužil, ale měla sem ti jí dát já. Myslela jsem, že o mě máš větší mínění. A o svým kámošovi taky, když jsi v tom úplně stejný!"
Zatvářil se ublíženě. Už hodně dlouho jsem tenhle jeho pohled neviděla. Bolelo mě to. Možná to bylo tím dvojčecím spojením…
"Cam je mi to líto. Já to tak nemyslel, jen jsem…"
"Já vím. Kurva… Co kdybychom už někam šli a přestali to řešit? Mám celkem hlad." Otočila jsem se na Jaka a přesladce jsem se usmála. "Víš, jak jsme mluvili o té randící věci?" Kývnul, ale úplně nechápal, co jsem tím chtěla říct. "To znamená, že platíš." Zhluboka si povzdechnul a uvolněným smíchem se zasmál. Zřejmě byl rád, že je ta přeháňka za námi. Alespoň na chvíli.
"Tak to bylo ostrý."
"Bože. Myslela jsem, že se navzájem zabijou." Zasmála se Maya a začala si aplikovat rtěnku. "Cellin vhepedal, že je přeprevenej mu zlemit čelest." Mumlala s roztaženou pusou, jak si nanášela tmavě růžovou. "Můžeš to prosím zopakovat? Nemám ani tušení co jsi zrovna řekla." Našpulila pusu, protřela rty a usmála se.
"Že tvůj brácha vypadal připravenej mu rozbít čelist." Jo, místo toho dostal on.
"Myslíš, že je rozumný, je tam nechat samotný?" Pokrčila rameny a vyskočila na pult u umyvadel. "Musí si to vyřešit. Aspoň to budou mít za sebou."
"To sice jo, ale nemusí to být v pěkné restauraci s jídlem na stole. Ještě mi shodí na zem tu šťavnatou flákotu masa, na kterou mám takovou chuť. Spíš bych je zavřela do molitanový místnosti a dala jim do ruky plyšáky. Tam ať se vyřádí."
Na to dostala záchvat smíchu a hojdala nohama. "Bože, tak za tu podívanou bych i zaplatila. Jen by při tom mohli být polonahý. Tvůj brácha má dokonalej pekáč… i to dole." Mrkla.
Udělala jsem dávící zvuk a otřásla se. "Fuj. To si nech pro sebe… Ale kdyby tě to zajímalo, tak Jake… No, řekněme, že má olympijskou velikost!!!"

Ahoj :)
Tohle je na nějakou dobu poslední díl.
Wer má teď totiž maturitu, tak je jasný, že se na to moc nepodívá. Všichni ji popřejme hodně štěstí i když ho určitě nebude potřebovat! :)
Takže, snad se vám to bude líbit. !
Díky LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :)

KLIK :) 100% (207)

Komentáře

1 niki69tvd niki69tvd | 22. května 2015 v 9:29 | Reagovat

Moc dekuju za dalsi dil:333 je fajn, ze si to Camryn a Jake tak nejak na chvili vyresili :)

2 Nicola Nicola | 14. června 2015 v 23:05 | Reagovat

Nevim ale tuto povidku proste miluju :-) takze diky za dil a doufam ze dalsi bude co nejdriv ;-) taky doufam ze maturita dopadla dobre

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama