B. is for Bitch 15.díl

3. června 2015 v 11:50 | LinDee |  B is for Bitch


Asher:
Po dlouhé, až moc nekonečné párty, jsme byli konečně doma. Bianca si sundavala ty šíleně sexy boty a úlevně zavzdychala. Bože, miloval jsem jakýkoliv zvuk, co se ji linul z úst. Dokonce i když na mě zbytečně ječela, kvůli prkotinám. Tak moc jsem chtěl jet na to turné, ale nemohl jsem ji tu prostě jen tak nechat.
"Včeličko, pojďme se o tom pobavit."
"Není co řešit Ashere. Jedeš na tří měsíční turné a pořádně si to užiješ. Já tu na tebe budu čekat. Zatím se podívám po tom novém bytě, třeba si najdu novou práci a pak se vrátíš a já tě umiluju k smrti." Její hlas byl silný, vážný a ani na vteřinu nezaváhala.
"Jsou to tři měsíce. Jak si myslíš, že to bez tebe zvládnu? Tak zasraně moc chci jet, ale nemůžu tě tu nechat." Došel jsem až k ní, vzal ji za její hebké ruce a přitisknul si jí k sobě. Její stisk se zpevnil a pak úplně přešel.
"Podívej se teď na mě Ashere." Zvednul jsem pohled a čekal na pokračování.
"Ty pojedeš a užiješ si to. Budeš se cítit jako podělaná rocková hvězda. Budeš skákat z podia, budeš hulit s klukama trávu v šatně a budeš si užívat všechny ty pištící fanynky. Za tři měsíce se vrátíš a budeš tu pro mě."
"Ale..." Snažil jsem se jí odporovat, ale nenechala mě. "Žádný ale. Zvažuješ to, že nepojedeš, jen kvůli mě je to tak?" Nevěděl jsem, kam tím míří, ale přikývnul jsem. Nemělo cenu lhát.
"Takže pokud nebudeš chtít jet, je mezi námi konec."
Vykulil jsem na ní oči a čekal, že se zasměje, nebo zařve: Apríl!, ale nic takového nepřišlo. "Děláš si srandu že jo?"
"Ne. Nemohla bych s tebou být a vědět, že si přišel o tak důležitou věc, jen kvůli mě. Musíš jet. Je to ta největší příležitost, dělat co jsi vždycky chtěl. A to mě zalij vlažnou vodkou, pokud bych měla být ten, kdo tě o to připraví. Takže co? Jedeš?"
Nervozita mě celého polila. Ruce zaťaté v pěst se mi začali lehce třást. Měla zasranou pravdu a já nemohl jinak, než souhlasit. Ale kurva.... Nikam jsem bez ní nechtěl.
Uvolnil jsem svůj stisk a projel si rukou spocenými vlasy. "Jen mi slib, že ten byt nebude v té nechutně předražené čtvrti." Zasmála se a hodila sebou do mé náruče.
Kurevsky jsem tuhle holku zbožnoval.


Bianca:
Byla jsem za něho tak moc šťastná, i když mé vlastní srdce se rozpadalo, když jsem vypouštěla z úst další a další slovo. Stála jsem v jeho náruči a ujišťovala se, že je stále tady. Za tři měsíce bude pryč a já si ho musela dostatečně užít.
Přemístila jsem svě ruce z jeho zad, do jeho mahagonových vlasů a přitiskla si jeho teplé měkké rty na své. Jeho jazyk zkoumal celé mé ústa, jakoby slíbával každou nepříjemnost.
Nemohla jsem zadržet ten pocit, který mi stoupal z konečků prstů až do podbřišku a pak se vracel zase zpět. Když se zuby silně zakousnul do mého spodního rtu, nemohla jsem zadržet sten. Přitiskla jsem si jeho tělo blíž. Rukou bloudil po mé noze až mě vzal pod kolenem a obmotal mou nohu kolem jeho pasu.
Naše polibky se staly žhavějšími a mnohem naléhavějšími. Jeho ústa mě už nelaskala, ale dobívala. Rukou jsem mu zajela pod tričko a začla mu ho tahat přes hlavu.
Jeho svalnaté, již nahé tělo, žádalo o mou pozornost. Prsty jsem mu přejížděla přes hruď, než jsem k nim přidala i svou pusu. Líbala jsem ho a jazykem lehce kmitla přes bradavku. Miloval to, jen by to nikdy nepřiznal.
Když jsem prstem lehce zajela za gumu jeho kalhot, zavrčel a převzal kontrolu. Strhnul mi tričko z hrudi a o podprsence ani nemluvě.
Celé tělo mě hřálo z jeho doteků a nemohla jsem přestat vzdychat. Sténala jsem tiše, zato neustále.
"Ashere?" Podíval se na mě s touhou v očích, která mu tam doutnala jako táborové ohně, ale nic neříkal. "Vezmi mě do ložnice a začni se mě sakra pořádně dotýkat, nebo tu kurva vybouchnu."
Po tváři mu blejsknul nadšený ďábelský pohled. Udělal opravdu jak jsem řekla. Vzal mě za boky a následně do náruče. Celou cestu do pokoje mě líbal, kousal a sál. "Aghh..." Zkousnul mou kůži na krku a já doufala, že tam budu mít zítra pěkný otistk.

S tichým Humps, jsem dopadla na postel a Asher se nade mnou ihned tyčil. Stáhnul mi kalhoty i s kalhotkami, zírajíc na moje touhou rozechvělé tělo. "Jsi tak zatraceně krásná Včeličko." Sklonil se a nechal nade mnou vznášet své rty. Můj dech se nedal ukočírovat. Hluboký nádech, rozechvělý výdech, rychlý nádech, ještě rychlejší výdech...
"Ashere prosím." Zapištěla jsem, když se mě dotýkal pouze letmě.
"Chci zlíbat celé tvoje tělo Bianco. Ještě nikdy jsem nebyl blíž dokonalosti, jen s tebou se cítím, jako by mě obklopovala." Nad jeho slovy jsem se nestihla ani pozastavit. Moje srdce se roztopilo a náhle i tělo, jelikož přiložil svá ústa pod mou klíční kost. Ruce mi držel spojené za hlavou, abych se nemohla hýbat, a rty putoval stále dál a dál.
Když se přenesl na má ňádra, vtáhnul do svých úst mojí bradavku. Hlava se mi návalem toho potěšení zamotala. Oči se mi protočili a já se celá propnula.
Když mikonečně jednu ruku pustil, zamotala jsem mu ji do vlasů a držela si ho u sebe co nejblíž. Zatímco jsem se rozplývala nad jeho ústními schopnostmi, sjížděl svou rukou do mého rozkroku. Když jsem jeho prsty usítila na podbřišku, s očekáváním jsem otevřela nohy od sebe, jak nejvíc to šlo.
Zasmál se, ale s mým laskáním nepřestal. "Tak žádostivá..." Zašeptal mi do kůže a hned na to mi bradavku silněji zkousnul. "Aaaah!!! Ashere!!! No tak!!!"
Znovu se uchechtnul, ale to už jeho ruka dělala divy v mém nitru. "Oh můj Bože!!! Ohhhh!!!!" Svíjela jsem se. Sápala jsem se po něm a prohýbala se jak jen to šlo. Pánví jsem narážela proti jeho prstům tak silně, náruživě...
"Chci tě v sobě!" Křikla jsem a začala z něho stahovat džíny. Moje ruce se klepaly z toho očekávání a tak mi musel trochu pomoc.
Vysoukal se z trenek a nalehl zpět na mě. Zmáčkla jsem ho v rukou. Jeho hrdelní mužné zavrčení mě dostávalo do extáze. Párkrát jsem po něm přejela nahoru a dolu. Vždycky jsem byla unešená tou jeho sametovou pokožkou a pevnou strukturou. Chtěla jsem se zvednou a vzít si ho hodně hluboko do pusy, ale Asher mě zastavil. "Dneska to bude jen o tobě Včeličko. Chci aby ses v tom úplně ztratila, aby si omdlívala potěšením." Dá z něho mou ruku pryč, rázně mi od sebe roztáhne nohy, přisune si mě blíž a zaboří svůj obličej do mých intimních míst.
Hned jak se me jeho jazyk jen lehce dotkne, zvrátím hlavu dozadu a hlasitě sténám. Asherův jazyk, rozdělí mé závojíčky a silně se mezi nimi pohybuje. Rukama rychle chytnu prostěradlo, abych zůstala ležet na místě, ale moc se mi to nedaří.
"Oh Bože, Bože, Bože Bože Bože...." Opakovala jsem stále, když mě olíznul od spoda nahoru. Vzdala jsem se držení prostěradal a zapletla jsem ruce do jeho vlasů. Když vsál mou perlu do úst, cítila jsem jak se vlna vzrušení mění na obří energickou kouli, která se mi usadila v přiše. Po dalších rychlých tazích jeho ladného jazyka se koule zvětšuje a zvětšuje, až prostě pukne. Utroby se mi stáhnou, záda vypnou a nohy roztřesou. Můj sten se táhne dlouhé a dlouhé sekundy.
Sakra, musela jsem na pár vteřin ztratit vědomí, protože když jsem otevřela oči, Asher už byl nade mnou a svou špičkou se otíral o můj vstup. Jeho tělo bylo napnuté a roztřesené touhou po tom, se ve mě nakonec ztratit. Vzala jsem ho za zadek a popohnala ho k aktu.
Usmál se, velice pomalu a něžně mě políbil, takže jsem se mohla opravdu pečlivě ochutnat. Z jeho úst to nebylo zas tak špatný. Jeho rty bruslily po mé bradě až se dostaly ke krku.
Zvednul hlavu a očima se zabodnul do mých. Potřebovala jsem ho v sobě, potřebovala jsem aby se konečně začal pohybovat! "Ashere..." Zašeptala jsem s potřebou.
"Miluju tě včeličko." S těmito slovy se do mě ponořil a já věděla, že nic už nebude stejné. Protože těmito slovy změnil všechno. Já ho totiž milovala taky a to bylo buď moc špatné, nebo zasraně dokonalé...Ahoj! Doufám, že se vám to líbilo a že zanecháte nějaký komentář. Moc doufám, že jsem splnila očekávání a že se těšíte na další!
LinDee :*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kterou povídku máte nejraději?

Tolerance 25% (35)
Acting Normal 5% (7)
Chasing Christmas 34.3% (48)
Love for Summer 17.1% (24)
B. is for Bitch! 18.6% (26)

Komentáře

1 niki69tvd niki69tvd | 3. června 2015 v 21:28 | Reagovat

Skvela kapitola, tesim se, az mu Bianca rekne to samy:))

2 Tinka Tinka | 17. října 2015 v 10:02 | Reagovat

Môžem sa opýtať kedy bude ďalšia kapitola? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama